Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nigdy nie próbowałem wypłacać z bankomatów poza granicami kraju, więc nie wypowiem się na ten temat, przypuszczam tylko, że nie ma z tym problemów, bo Skrill to firma majaca siedzibę w Wielkiej Brytanii. Nie do końca rozumiem:
Bo coś mi świta, że trzeba $ przesyłać z konta które jest założone na daną osobę (ustawa o praniu brudnych pieniędzy)
Mógłbyś dokładniej wyjaśnić o co chodzi ?
 
Last edited:
Musisz wykonać przelew z konta bankowego zarejestrowanego na daną osobę. Nie możesz pójść do banku i jako anonimowy człowiek wpłacić na konto Skrill pieniędzy.
 
Nie możesz pójść do banku, bo przede wszystkim w Polsce nie ma naziemnych oddziałów Skrill, wpłatomaty czegoś takiego nie obsługują. Za to możesz wpłacić z jakiego konta tylko chcesz te pieniądze, Skrill ma opcje Przelewy24, ja wpłacałem ze swojego, ale do buków np z konta bankowego znajomego, gdzie konto u buka było na mnie i nie było problemu, nie sądzę żeby Skrill stwarzał jakieś trudności
 
szalona kirasowka :D
4z 9 juz weszlo :D
33a59ib.jpg
 
KS AZS AWF UKSW Warszawa Polska - Mazovia Warszawa 2 liga kobiet w siatkówkę. Wie ktoś gdzie to sprawdzić? Albo ma ktoś koleżankę która tam gra? :D
 
Kurwa ostatnio puściłem pare głupich nie głupich kuponów gdzie zabrakło szczęścia i przejebałem troche i dałem sobie ostatnią szanse przed UFC:
6tp661.jpg

Kolejna lekcja żeby za duży hajs nie grać tego czego nie jest sie pewnym ale w sumie grunt,żeby nie dosyłać tego dużego siana z konta bankowego bo wygrane z buków jak sie przegra to nie jest to tak mocno odczuwalne,może skusze sie jeszcze na coś w nocy.Nie wiem czy ruszać Stiverne bo kurwa lubie Wildera chociażby za to,że postanowił boksować żeby mieć za co leczyć córeczke która ma coś chyba z kręgosłupem jeśli dobrze pamietam,nie wspominając o tym,że zlokalizował hejtera i go dojebał.No ale byznes is byznes.Kurs jak na wagę ciężką i poziom obu bardzo fajny.
 
Ja już pograłem Stiverna, mam nadzieję ze ustrzeli Bombera. Do tego dubelka Wizards (będzie rewanż, wierzę) + Krasimir Mladenov. A dzisiaj chyba dobry dzień dla wszystkich typerów, fajne wyniki, można było dobrze się dorobić :D
 
Stiverne pograny, pierwszy raz w euro, ale Marathon nie oferuje złotówek przy wpłatach przez Skrill, dziwna akcja. 10 poszło na remis, asekuracyjnie, chociaż absolutnie nie spodziewam się takiego rozwiązania :)
 

Attachments

  • Stiverne2.png
    Stiverne2.png
    28.6 KB · Views: 31
Dubla z WSOF pograłem Shields+Mladenov. Powinno byc easy. Shields coś wykręci a tur Mladenov zmasakruje zapasami. Bułgarskie zapasy to zawsze solidna firma.
 
poszlo 100zl na Stiverna na unibecie po kursie 3.0, walka moze isc w kazda strone, wiec bez szalenstwa ze stawka. Sam jestem ciekawy jak na tle Stiverna wypadnie Wilder i zaden wynik mnie zbytnio nie zdziwi..
@kiras ladny kupon gratulacje :)
 
Postawiłem Memphis+Stiverne i przegrał zasłużenie moim zdaniem.Wilder odrobił lekcje i bił ładnie ciosami prostymi i w sumie zdziwiony jestem,że miał podłączonego Stiverna i go nie uśpił ale zawalczył ładnie z głową i kurs 1.50 nie wziął sie z pizdy.Taki boks panowie.
@Kumar ,mówisz o stacjonarnych bukach mam rozumieć ? co za problem grać przez internet ?
 
oczywiscie mowie o bukach internetowych,np william hill,pinaccle sport,bet365 nie mozesz sie zarestrowac bedac rezydentem Francuskim,zadna zmiana IP nie wchodzi w gre,bo adres zamieszkania,adres bankowy wszystko i tak jest na francuskich papierach,a juz unibet gdzie moge sie zerejestrowac nie ma wogole MMA gdzie w Polskiej wersji jest go pelno,pozostaje mi tylko zyczyc wam wielkich wygranych obstawiajac MMA!:)
 
WSOF 17

1Kupon:

1. Brian Cobb -Jonathan Nunez Typ2 Kurs:1.5

2.Krasimir Mladenov - Brendan Kornberger Typ1 Kurs:1.36

AKO:2.04 Stawka:20

Wygrana: Przegrana:

Nunez ale frajer wygrac 2 rundy i zlapac sie w gilotyne na 40sekund przed koncem
 
Real - że strzeli w obu połowach
Barcelona - że strzeli w obu połowach
City - Arsenal - under 4.5

AKO 3.56
 
myslalem ze w koncu Atlanta moze przegrac choc z drugiej strony Chicago slabo na swoim obiekcie sie prezentuje i ostatecznie nie odwazylem sie zagrac ;)
 
Back
Top