Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Oplacilo sie zagrac Puchar Azji. Japonia 1,30 + Irak 1,13 za 100 win 150. Szkoda ze nie gram za stawke tysiac to by bylo 500 a nie 50 ale dobre i to :)
a dzisiaj Polska - Rosja X kurs 9,00. Gra ktos? :)
 
Kirasówka R.I.P. [*] :D Na dzisiaj gram Francję w ręczną + WKS
 

Attachments

  • rip.jpg
    rip.jpg
    62.3 KB · Views: 26
No bo ja się rejestrowałem i chciałem kogoś wpisać jako polecającego. Wybacz, ale spóźniłeś się kilka minut.
 
Na otwarcie kursy McGregor 2.1 - Aldo 1.7 teraz McGregor 2.5 - Aldo 1.50 , wiec kurs na Jose podobny jak w walce z Mendesem a przeciez Connor to król. Może do walki podskoczy miło by było :)
 
Udało się zrobić z 30zł od Betsafe 90 kilka więc można poszaleć na AO :D Na razie turniej na sporym plusie więc próbujemy dalej ;)

Sousa - Klizan 2 1,44
Troicki - Mayer 1 1,61

Groth - Kokkinakis 1 1,64
Kohlschreiber - Tomic over 3,5seta 1,40

Roger-Vasselin - Jaziri 1 1,48
Kyrgios - Karlovic 2 1,5

Anderson - Berankins(+1.5seta) 2 2,26

Guccione/Hewitt - Delboni/Ramos 1 1,27
Gajdaowa(+6 gemów) - Halep 1 1,77
 
Ja chyba już 4 raz ten bonus pod rząd dostałem i muszę najpierw postawić 4 razy po 20zeta żeby dostać tego freebeta
 
Ogólnie czasu bardzo dużo do walki o pas Aśki ale już powoli układam sobie plan.Musze zapoznać się bliżej z Carlą bo kobiece mma nie jest mi jakoś bardzo znane. @Tomasz Chmura @Szady @zychal @Puczi @Pietagoras @SCStunner @raynor187 @Rades @baju @mmammag @Solaris i reszta bandy której nie jestem w stanie spamiętać :D co powiecie na chwile obecną ? Wydaje mi się,że Asia będzie miała lepszą droge do obron sprowadzeń z uwagi na to ,że Carla nie jest takim koksem jak Claudia.Jest bardziej techniczna ale myśle,że może być nokaut - walki oczywiście nadrobie ale kurwa czuje ,że pierwszy historyczny pas jest na wyciągnięcie ręki i Asia to wygra.
PS.Sorki ,że tak na przód bardzo ale jestem ciekaw opinii.
 
Dla mnie Claudia Gadelha była mocniejszą rywalką niż obecnie jest Carla. Oprócz świetnego grapplingu (mimo, że tego nie pokazała), to ma również o wiele lepszą stójkę od Carli. Zresztą to już wiemy, Gadelha była już analizowana. Wiadomo, że Esparza to zapasy, ale skoro Asia miała spore sukcesy w tej materii w UFC (w defensywie), to sądzę, że poradzi sobie z Carlą i pas będzie w Polsce. To tak na szybko. O ile w walce z Brazylijką stawiałem na Gadelhę, tak teraz postawiłbym na Asię. Choć trzeba wziąć pod uwagę to, że ledwo, ledwo wygrała z Claudią i w zależności od składu sędziowskiego, wynik za każdym razem by pewnie poszedł w inną stronę. Także tutaj może być podobnie. Kwestią otwartą pozostaje pięć rund.
 
Dla mnie Claudia Gadelha była mocniejszą rywalką niż obecnie jest Carla. Oprócz świetnego grapplingu (mimo, że tego nie pokazała), to ma również o wiele lepszą stójkę od Carli. Zresztą to już wiemy, Gadelha była już analizowana. Wiadomo, że Esparza to zapasy, ale skoro Asia miała spore sukcesy w tej materii w UFC (w defensywie), to sądzę, że poradzi sobie z Carlą i pas będzie w Polsce. To tak na szybko. O ile w walce z Brazylijką stawiałem na Gadelhę, tak teraz postawiłbym na Asię. Choć trzeba wziąć pod uwagę to, że ledwo, ledwo wygrała z Claudią i w zależności od składu sędziowskiego, wynik za każdym razem by pewnie poszedł w inną stronę. Także tutaj może być podobnie. Kwestią otwartą pozostaje pięć rund.
Dzięki za szybką odpowiedź! ;)
Zapomniałem ,że 5 rund co mnie bardzo cieszy..Asia kondycyjnie na pewno będzie mega przygotowana a wydaje mi się,że jest świadoma pojedynku mistrzowskiego - żeby zdobyć pas trzeba wygrać zdecydowanie czyli najlepiej przed czasem. Carli oczywiście się przyjrzę ale lubie poczytać też jak widzą inni bo samemu czasami można być nie obiektywnym.
 
Wydaje mi się, że nie ma co liczyć na kurs podobny, jak to było z Gadelhą. Nawet w UFC się mówiło, że ta walka wyłoni #1, nie TUF. Na pewno Esparza nie jest takim siłowym terminatorem - co jak pokazała runda 3 sprawiło Aśce najwięcej problemów - jak Claudia i myślę, że Polka zwycięży. Jeżeli kurs będzie ponad dwójkę to gram bez zastanowienia ;)
 
Last edited:
Ja bym w tej walce spodziewał się kursu pick'em - przynajmniej na początku.

A co do samej walki, to jeśli kondycyjnie i ze zrobieniem wagi wszystko pójdzie dobrze to Aśka jest w stanie to ogarnąć. Może nawet przed czasem - widzieliśmy przecież końcówkę pierwszej rundy z Claudią, także... pozostaje na to liczyć.
 
Asia będzie faworytką, podpisuję się pod słowami Tomasza. Plus money na nią byłoby ogromną okazją, nie licze na taki prezent. Pas zmierza do Polski :>
 
Podpisuję się pod tym co napisał @Tomasz Chmura. Jedyna rzecz w której można założyć wyższość Esparzy nad Gadelhą to technika w zapasach, Claudia jest niezłą zapaśniczką bo ma pary jak koń, natomiast Carla jest lepiej ułożona w tej płaszczyźnie. Ale wydaje mi się że Aśka nie zdąży wylądować na plecach, zakończy to w stójce przez KO wg mnie.
 
Back
Top