Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ogólnie postawiłem 2 zakłady te co MmaArtur tutaj polecal i dwa przejebałem :]



moja wina, że się posłuchałem.



nz2XPX1.jpg
 
ja np dzis gram na turow, we wlasnej hali to zupelnie inna druzyna, panata to juz nie ta panata (ale nie jak mariusz to nie mariusz, bo mariusz jest lepszy, a panata gorsza), kurs 3.5 dla mnie jak najbardziej warty zagrania


tylko nie linczujcie :(
 
a ja dałem na Neptunas i mogę się cieszyć:) na forach bardziej stawiano własnie na Neptunas, zagrałem chwilę po rozpoczęciu meczu po 2.20 kursie, więc na szczęscie tym razem kosz trochę oddał, ufff :)
 
Dobra powtórzę pytanie bo gdzieś zaginęło w natłoku tej dyskusji na poziomie na temat koszykówki ;)
Jaki typ z weekendowego UFC uważacie za najpewniejszy?Możecie podać mi dwa najpewniejsze typy, jeden z kursem powyzej 2, drugi z kursem poniżej 2.Ja już mam swoje propozycje poparte analizą jednak chciałbym wiedzieć czy się pokryją bo ekspertem wielkim od UFC to na pewno nie jestem.Pozdrawiam ;)
 
Nie Drogi Kirasie :D pisałem, że każdy kolejny wpis z wrzutem na drugą osobę, będzie kasowany i tak więc dwa Wasze wpisy poleciały :D I'm sorry Dave...
 
szkoda ,że skasowałeś ale ja nie wpisuje teraz jego ksywy i nie możesz tego wyjebać bo nie łamie twojego zakazu :D



konsekwentnie Cie niszcze i za każdym razem jak nie wejdzie Ci kupon świętuje - taki charakter



ostatnio jak byłego kolege pognała laska to aż piwka się napiłem taki byłem zadowolony :-)
 
Ale mam pecha do tej jebanej koszykowki... Wczoraj Brooklyn zremisowal a dzsiaj Laboral Kutxa dostala jednym punktem. Rozjebie mnie : )
 
perelka to powinien być kurs powyżej 2 z mocnymi przesłankami na zwycięstwo, takie kursy około 1,7-1,8 w eurolidze często nie wchodzą...
 
mmaartur masz statystyke 2wygrane4porazk,i marna skutecznosc po kursach nie wyzej jak 2 ,



kazdy kto sie nie zna nakoszu, moze tak wytypowac z odrobina szczescia.



czekamy na ufc



Green zagrane



,Oleinik ,magomedov +benavidez poleca napewno
 
Nawet jakby wygrali tym 1 punktem to idź pan w ch.. z takim pewniakiem, perełką to był debiut Janka w UFC
 
zapytaj o typ na janka kawagucziego(mmaartur) latifi mial go zniszczyc haha



a co masz mowic ze jestes na minusie?? haha
 
Panowie po jaki chuj Wy z Nim dyskutujecie, po prostu nie grajcie Jego typów jak Wam nie pasują i omijajcie Jego posty.
 
jebia mnie twoje kupony po fakcie.dasz jeden wygrany a 5 przegranych juz nie .jestes cwaniak wklejaj kupony przed zdarzenaimi jak to robimi 90%forum przed ufc



i kto kogo zniszczyl..
 
#zychalkamtumi #kirasfamilyvswiadomoktoalenapisaćniemogeboprzypałuTomciaxd



ubaw mam mega jak to czytam panowie,kilka zdań wyssanych z palca aka skopiowanych mejbi i już warto sie pokusić o stawianie hajsu - nonsens i to jeszcze od typera który widzi wszystko inaczej.



Ja generalnie propsuje typerów którzy potrafią zaryzykować grubsze siano na kurs 2+ w singlu czy tam dublu z jeszcze większym wręcz underdogowym ako.Stawiając 'pewniaki' niby wieksze szanse na siano ale w razie przegranej wkurwienie jest 100x większe niż przy underdogach.
 
niech sobie pisze jak jest coś wartego uwagi przecież temat po to jest, źeby podawać swoje typy. Śmieszne jest tyko, że robi wokół tego hajp, a ludzie to łykają jakby myśleli, że zdarzył się jak jasnowidz, dzięki któremu nagle zarobią łatwe pieniądze, wie tyle co wyczyta i czasem moze warto się z tym podzielić, ale prawda jest taka, że w bukmacherce liczy się łut szcześcia i włąsne przeczucia. Także MMA artur ogranij isę troche i nie rób tutaj z siebie niewiadomo kogo, nie czuj się jak celebryta w tym temacie, napisz jeden post i wystarczy do chuja, a jak nie to rzeczywiście wypierdalaj.
 
zagrałem własnie za 1100 zł Fenerbache + 6,5 pkt - unibet - start za 2 minuty



nikogo z siebie nie robię , i nikomu nic nie polecam i tez ciebie pozdrawiam
 
Może jakiś admin/moderator zrobić tutaj porządek ? Non-stop wrzuty, jakieś chuja wnoszące komentarze jak ten Mickapa. Straszny burdel. Ludzie, ogarnijcie się trochę.
 
tylko z ciekawośćci pytam... Fenerbahce + 6,5 oznacza że Fenerbahce musi wygrać przynajmniej 7 pkt czy może przegrać max 6 pkt? Chyba ta pierwsza opcja bo druga była by chyba po kursie 1,30...
 
nie to jest dodatni handicap na Fener + 6,5 pkt czyli moga przegrac 6 pkt a i tak wejdzie



hee 1.40 to raczej dodatni co ? z meczu było na nich około kurs 2



knee sam sie zakręciłeś hee
 
Back
Top