Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Barnatt myśle ,że do taśmy w sam raz - ze Stricklandem go przekręcili wg mnie.Chciałbym żeby Bobby wygrał i Edgar.Jeszcze niewiem co postawie ale pasuje przerwać złą passe.
 
Ale Olejnik przecież wygra z Rosholtem, więc po co grać spaślaka po tak marnym kursie? Nawet jeśli wygra to pewniakiem nie jest. :D



Conor vs. Siver na betsafe: 1.14 do 5.85 :D
 
@Rades
Nie ma żadnego fenomenu. Rosholt to bardzo jednowymiarowy zapaśnik i okropny cielak. Olejnik to doświadczony zawodnik i dobry grapler. Obaj są mało fenomenalni, ale Rosholtowi ciężko będzie przeleżeć zawodnika, który cały czas będzie polował na poddanie z pleców.
 
nie dosłownie hah chodziło mi o to że kazdy na niego stawia i trochę mnie to zaskoczyło dla mnie ta walka bedzie miala podobny przebieg jak Cummins-Kingsbury Rosholt coś tam poobala,poklinczuje ponudzi raczej nie powinien dać sie poddać gdyby rusek byl 4-5 lat młodszy to pewnie sam bym na niego postawił
 
Może jednowymiarowy ale za to zapasy na bardzo dobrym poziomie. Często to starcza i wydaje mi się ze w tym przypadku też tak będzie. Do tego walka w Texasie u Rosholta można powiedzieć że na chacie ;)
 
Dokładnie Rosholt dobry zapasior z dobrą kontrolą z góry niestety powinien sobie poradzić liczyłem ze po pokonaniu Paleleia dostanie kogoś kto go spacyfikuje a tu Oleynik ;p nie no może go podda jak nie to po tej walce pewnie dostanie kogoś z +/- top10 i sie skończy wynudzanie decyzji
 
to Cummins 'cos tam poobalal, cos tam przynudzil' przy decyzji na koncu 30-24 czy tam 25? lold



jest roznica miedzy stylem Rosholta, a tym co Pat zrobil z Kylem.
 
Omg Pat obalił Kyle'a chyba z 12 razy ale tej walki napewno nie można nazwać emocjonującą zdominował ale tam oprócz obaleń nic się nie działo
 
ale przejscia, ciosy i dominacja to na pewno nie jest domena Rosholta, dla mnie to byl zly przyklad - zanudzania przykladem to sa poprzednie walki Jareda - np. z Palelei - nie wiem po co szukales az tak daleko porownania, haha. pewnie to brzmi jakbym sie przypierdalal, ale stylu tego nudziarskiego rednecka nigdy bym nie przywolal widzac takie wystepy jaki dal wtedy Cummins.
 
Rosholt to typ zawodnika który obala i chce przeleżeć, natomiast Cummins to bardziej taki troche sadysta w stylu Nurmagomedova "lubi łapać i rzucać" w niektórych sytuacjach można było odnieś wrażenie że chcą żeby rywal wstał oni złapią lepszy chwyt i obalają znów ale często w lepszej pozycji. Rosholt lubi łapać, rzucać i przeleżeć.



Knee i udało się to NBA? Miałem postawić wczoraj ale jakoś później mi z głowy wyleciało?
 
Nie wiem Jak można zazwać Rosholta 'pewniakiem'. Zgodzę się, że może wygrać ale siły są w tej walce wyrównane. Osobiscie dla mnie Oliynik jest nieznacznym faworytem. Fakt ma swoje lata, ale nie zaliczyłbym go raczej do wypalonych zawodników. Jest pewny siebie, umie solidnie przypierdolić, nie jest też szklany. ( CroCop sprzedał mu kilka soczystych kolan, a ten nawet nie mrugnął) Do czasu dostania się do UFC walczył bardzo często, a doświadczeniem zjada Rosholta na sniadanie. Jego rekord starczy na pięć Jareda. Nie ma moze wielkich nazwisk na rozkładzie, ale tak naprawdę ale to samo można powiedzieć o Jaredzie. Soa (oprócz Daniela:-)), to największy jego skalp.



Styl Oleja będzie bardzo niewygodny dla Rosholta. Ma solidną stójkę, lecz mało jej używa bo zaraz lezie w klincz i próbuje obalać. Często kończy się to sukcesem, a tam, zamiast stosować lay'n'pray, używa swojego w.high level grapplerskiego skillu do kontroli przeciwnika i szuka okazji do poddań. Ma na swoim koncie czterdzieści wygranych przez poddanie na dwanaście różnych sposobów.



Moim zdaniem stójkowo Olej nie odstaje od Rosholta ani o centymetr, podobnie ma się z zapasami. W grapplingu Olej jest lepszy. Jeśli komuś się wydaje, że Jared wygra na punkty przez przeleżenie przeciwnika, może się przeliczyć. Nie wyobrażam sobie Jakoś Rosholta kończącego przez czasem (kto wie ?), ani Oleja, leżącego jak kłoda pod Rosholtem przez bite piętnaście minut.



Nie namawiam do stawiania na Oliynika, proponuję przemyśleć raczej pochopne stawianie na Rosholta po takim kursie. Lepszy już chyba Pickett ;)



Przyspamuję trochę walką Olijynika z CroCopem. Niby emeryt, ale wydaje mi się, że jeszcze połowe KSW by rozjebał.
 
Z tej walki zagrałem Olejnika 2.9 + over 1.5 po 1.56 - Rosholt na pewno nie wygra w 1 rundzie, a Olejnik może wygrać decyzją. Tak czy inaczej myślę, że co najmniej jedno wejdzie.
 
Panowie dzisiaj odemnie bet z koszykówki zapowiadany na czwartek



Labarol Kutxa 1.86 - unibet - godz 18.00



Krótko kadrowo to dwa poziomy róznicy ( druga piątka wychodzi i tez wygrywa ) , w pierwszej fazie u siebie wygrana 19 pkt . Jedyny atut rywala to własna hala ale dzien dziecka konczy sie dzisiaj .Zaczyna się ostatnie 5 meczy w grupie wychodza dalej 4 zespoły Labarol jak nie wygra dzisiaj skomplikuje sobie powaznie sprawe awansu . Jest jeszcze Galata , Valenca , Crvena i Neptunas bo Olympiakos poza konkurencją . Dzisiaj must win i tak zapowiadaja gracze i trener .



Neptunas dzisiaj legnie jak dla mnie Labarol jakieś + 10 pkt - powodzenia i do 18 i nie sugerowac sie że kursy lecą na rywala



http://basketball.eurobasket.com/team/Spain/Laboral_Kutxa_Vitoria/108
 
Też myślałem o tym zakładzie na dziś :-) ale chyba jeszcze trochę poczekam, bo możliwe, że kurs jeszcze wzrośnie.
 
Ja polecam stawiać z weekendowych pacquiao na pkt. Stawka na b365 jest 2,87. Pacman nie znokautował nikogo od 2009 roku. Algieri jest z koleji pykaczem wiec szansa na ko z jego strony jest bliska zeru. A jak wiemy, zeby ograc Filipińczyka na punkty trzeba naprawde wytrawnego technika.
 
Albo ślepych sędziów jak w walce z Bradleyem... Kurs kusi, ale ten Algieri jest duuuużo słabszy od Pacmana i Pac jak nie jednym ciosem to może Go tak rozbijać, że nie wypuszczą Algieriego do następnej rundy i skończy się TKO.
 
Kapusta niestety bardzo pechowo nie siadło : / Clippersi wygrali różnicą 24 pkt a Brooklyn mnie uwalił bo był ... remis heh. Brak słów : ) 1 pkt... Dzień wcześniej wygrałem 110 zł to zaś połowę z tego przez Brooklyn przegrałem.



Na dzisiaj gram takie typy : Efes powyżej 71 pkt, Fenerbahce powyżej 77 pkt, Guarani - Cerro Porrteno X i Defensa - Newell's 2 lub X2. Zobaczymy może cos uda się ugrać... a kusi mnie też Laboral Kutxa ale to sie jeszcze zastanowię : )
 
Artur wierzę w Ciebie i ten typ:P nie zawiedź, na forum jakims z typami dają na ten Neptun, więc zdania podzielone...
 
ktoś obstawia kartę wstepną?



265 lbs: Ruslan Magomedov (12-1) vs. Josh Copeland (9-0)
155 lbs: Yves Edwards (42-21-1) vs. Akbarh Arreola (22-8-1)
155 lbs: Matt Wiman (15-7) vs. Isaac Vallie-Flagg (14-5-1)
115 lbs: Kailin Curran (3-0) vs. Paige VanZant (3-1)
145 lbs: Doo Ho Choi (11-1) vs. Juan Manuel Puig (11-3)
155 lbs: James Vick (6-0) vs. Nick Hein (11-1)



może jakieś podpowiedzi, kogo obstawić?

Ja składniam się ku Doo Ho Choi, Kailin Burran na łączonym zakładzie.

Co o tym myślicie?
 
Hein moze byc ciekawym underdogiem, rowniez Vallie-Flagg (ale to bardziej przez to, ze trenuje w Jacksons i zawsze robi mi to 'nadzieje'), ale tutaj bylbym ostrozny mega.



PVZ to wygra!
 
Dobra pierwszy kupon poszedl w chu... brawo Efes. Ostatni raz zagralem ta druzyne na liczbe pkt eh... 9 pkt w ostatniej kwarcie to jakas kpina. Oby Laboral Kutxa wygrala to straty z mala nawiazka bede odrobione.
 
dobra, a to starcie jak widzicie?

Doo Ho Choi vs. Juan Manuel Puig

Ten Puig jest mega underdogiem w tej walce.



Za to w tej walce

Yves Edwards vs. Akbarh Arreola

nie rozumiem czemu Edwards jest takim faworytem?
 
Back
Top