Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

o kurwa, czekalem na tego Chudeckiego ze wzgledu na Kirasa, ale co za cios zlapal. :O
 
Chudecki funfel Cipka to i KO zalapal w podobnym stylu :) Takiego weekendu jeszcze nie mialem z zakladami, az strach pomyslec co sie bedzie dzialo na UFC.
 
MmaArtur -> Proszę już nie pisz złośliwie tylko dlatego, że komuś jeden czy dwa typy nie weszły. Kiras nikogo nie namawiał do grania, jedynie w swojej opinii napisał, że widzi w tym i w tym kursie prezent. Na tym ten temat polega by wskazywano kursy, a każdy user już na swój rozum i swoją analizę ocenia czy grać czy nie. Panowie serio, chill.
 
spoko zaraz walka Adamka , gadania wiecej niz walka bedzie trwała . Saleta to naprawde za dużo koksu w zyciu przyjął
 
gala underdogow,kto pogral szpile to wygral,ja plecy na tej gali i nie ruszam wiecej boksu .czekam na ufc
 
Ja się skusiłem tuż przed walką. Na waciki wystarczy.



Coś mnie łupie w kościach, że OSP może podobną niespodziankę sprawić.
 
Ale chujnia nie dość ,że usnąłem to przejebał.Chciałem odrobić Hestera a Chudecki zamykał mi kupon na 1575 wjechał real handi -2, wjechał manu,wjechał southampton jak i chelsea.Sory wszystkich którzy przejebali bo mocno pompowałem hype na niego ale serio to miało inaczej wyglądać z resztą cała gala jakaś dziwna Proksa,Kostecki no i Chudecki nie wspominając o Szpilce który dał zarobić na otarcie łez 56 złotych.Nie gram więcej boksu bo od kąd go łącze z mma nie wygrałem ani razu - jakaś jebana klątwa.

czekam na komentarz Kirasa


woooooooooooooow! wytypowałeś lepiej odemnie ! ja pierdole szacun ! od dzisiaj kopiuje wszystkie typy kałagucziego bo faktycznie ogarnia bukmacherke i bede w chuj na plus a dla mnie i tak lapsik z Ciebie w opór i zwała pałko bo jesteś typerem 1z10 (jeden typ wejdzie a dziewięć nie).Przez to wyśmiewanie nadal pokazujesz jakim jebanym lamusem jesteś no ale czego sie spodziewać po gimnazjaliście któremu mama wysyła kupony w stsie przy okazji robiąc zakupy w okolicy gdzie znajduje się jakiś supermarket.Parówa,parówa,parówa jeszcze raz parówa



PS.Gajsy kiedy te nowe forum bo mam dość tego lamusa ;(
 
@Zychal, obaj mieliśmy rację ;)



rbxoh3.jpg




choć trochę szkoda Shoguna. Tak, czy siak OSP przyniósł mi diengi. :D
 
pieta no racja tez na niego stawiales :) szkoda shoguna ,ale jest za bardzo rozbity,i juz chyba nic z tego nie bedzie
 
Tasme wtopilem przez Chudeckiego i Cygana


Ale za to mialem nosa i postawilem w singlu na Szpilke huehuehue
 
Shogun :(:(:( Pisałem, że gram Shoguna, ale dodałem, żeby nie brać mnie na poważnie, bo jestem psychofanem. Co zrobić.

Shogun --
Brenneman --
Rockhold + [strike]McCall[/strike] + Magalhaes ++ 1.8

Weekend na + 30zł.
Ellenberger po 2.5 to dla mnie super sprawa.
 
Eh jestem zdegustowany swoim miękkim kręgosłupem. Zmieniłem typy pod wpływem analizy i kursów a wszystko pierwotnie by mi weszło. Od dziś stawiam wyłącznie na swoją intuicje . Walka wieczoru weszła to ciągle na plusie.



Nic też nie widzę w co można stawiać dzisiaj, abym se zagrał, zmył smak goryczy. Może w nocy na NBA , NHl.
 
Chudecki mój wielki pewniak doprowadził mnie do bankructwa swoją przegraną. Gala niespodzianek, jak ktoś wytypował Sołdrę, Sulęckiego i Syrowatkę to ładny hajsik zgarnął.
 
miałem na Chudeckiego pierwotnie w dublu z Iaquinta postawić grubo ale aż tak grubo nie wszedłem i tyle,nie mój weekend jeśli chodzi o typy najgorsze jest to,że następna gala też taka troche nie pewna bynajmniej ja nie czuje żadnego faworyta.
 
Borussia Dortmund - Borussia Mónchengladbach
1- 1.63
x- 4,20
2- 4,95

moim zdaniem kurs na Mónchengladbach to prezent jak nie samo 2 to x2 pójdzie napewno
do tego zastanawiam się nad PSG - Marsylia ( lider )
PSG na 12 meczów , 6 remisów
 
Zastanawiałem się nad tym meczem, ale znając mojego farta to akurat dzisiaj Dortmund się przełamie. Dałbym ewentualnie remisy w tych dwóch meczach (Borussia i PSG) w kombinacyjnym z czymś jeszcze, ale tylko 4fun za grosze.
 
Back
Top