Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mecz do jednej bramki! Dobrze, że złapałem w miarę kurs na 2:0 dzięki temu jestem na plus :D
 
ogladam tego TUF'a i wedlug mnie kursy sa prawidlowe Szady, nie widze wiekszych szans El Diablito, Quinonez faworytem mocnym w moich oczach. nie wiem skad zdziwienie.
 
Nie, nie, nie, przeglądałem rozpiskę najbliższego UFC na Tapology i zauważyłem, że tam 80% typuje Pereza do zwycięstwa, także zdziwiły mnie te kursy dość mocno, stąd moja myśl o pomyłce. Nie oglądałem tego TUFa.
 
Perez wybuchowy i dobry, ale dla mnie El Teco wygra z nim, ma dosyc dziwny styl i IMO jest lepszym zapasnikiem. obaj sa przyjaciolmi mocnymi wiec bedzie dobra wojna. :)



sezon bardzo fajny, naprawde.
 
Czas nie jest z gumy, także ten sezon sobie darowałem, ale pewnie kilka walk nadrobię. Tak to jest jak się chce być, oprócz UFC, "w miarę" na bieżąco jeszcze z Cage Warriors, Bellatorem, Titanem, One FC, EFC, itd. ;)
 
Gra ktoś z was w Tennisa i się orientuję kto może wygrać?



Roger Federer - Kei Nishikori



Andy Murray - Milos Raonic
 
ktos gra, ale cieko powiedziec, bo wole na live siedziec, aczkolwiek dzis chyba pojda single przed meczami jako dodatek

Nishikori
Murray
 
mat01 sprawdziłem Andy Murray (Wielka Brytania, 5) - Milos Raonić (Kanada, 7) i jak narazie w ich starciach to Raonić wygrywa 3 do 1 + dobry kurs jest na niego 2.45, coś małego można postawić.

Raonić jest bardzo niewygodnym rywalem dla Murraya. Reprezentant Kraju Klonowego Liścia pokonał Brytyjczyka aż trzykrotnie w czterech pojedynkach (Barcelona 2012, Tokio 2012 oraz Indian Wells 2014). Pochodzący z Dunblane tenisista okazał się lepszy tylko raz, w IV rundzie nowojorskiego US Open 2012, podczas którego sięgnął po swoje premierowe wielkoszlemowe mistrzostwo.
 
H2H nie ma co sie w ogole kierowac. Nawierzchnia w Londynie jak na hard jest wyjatkowo wolna, co wylacza z gry jeden, ale glowny atut Raonicia jakim jest serwis. Zarowno z glebi kortu jak i przy siatce Andy jest lepszy, ponadto gra u siebie. Ciesze sie w sumie, ze w 1 meczu przegral z Japonczykiem, bo dzieki temu kurs jest dosc wysoki i mozna na niego grac.



A co do Nishikoriego no to Japonczyk lubi dlugie wymiany i wojny na wyniszczenie i tu upatruje jego szanse. Aczkolwiek w meczu z Murrayem pokazal jedno wielkie G mimo wygranej, wiec wcale sie nie zdziwie jak Fed go powiezie 2-0. Dlatego przed meczem stawiam na Japonczyka, bo jest atrakcyjny kurs, a w razie czego na live sobie odbije.
 
Pierwsze koty za płoty...



50nrxd.jpg




... i drugie ;)



13zsh7d.jpg
 
Gastelum ma słabą defensywę, a Jake względem siły ciosu jest gdzieś w pierwszej piątce dywizji. Jakby sędzia w walce z Conditem był wrażliwszy to pewnie przerwałby ją w pierwszej rundzie, a wszyscy przecież wiemy, że Karolek nawet się za bardzo nie przejmował ciosami Hendricksa.
 
dla mnie faworytem Jake mimo ostatnich slabych wystepow, ALE - nawet w walce z Robbiem mial momenty w ktorych obawialem sie o Ruthlessa jak Ellenberger startowal ze swoja ofensywa. czuje, ze Kelvin polegnie.
 
na Hunta chyba będzie trzeba coś postawić



w stójce da rade, pytanie czy da się obalić



Werdum nie jest dobrym zapaśnikiem, Hunt ostatnio daje rade Nelson go nie obalił, Big Foot nie pamiętam za dużo walki w parterze



bombe wystrzeli i po Fabricio będzie
 
Kurs na Polaków z Gruzją był 2,05 ale już leci w dół teraz jest 1.95. Do meczu czuję, że będzie około 1.8
 
Jeśli dzisiejszy kupon mi wejdzie, to chyba grubo wejdę w Polskę. Piękny kurs !!! Też nie jestem pewny Gasteluma, bo Jake ma petardę w łapskach a Kelvin jest chimeryczny. Hunta też bym nie skreślał, wg mnie ma jakieś 20-25% na zwycięstwo. z 5 dyszek na niego postawię.
 
W ciągu dwóch dni przegrałem 18 zakładów. Wygrałem 2. Mam 6 złoty u buka.Najlepsze jest to że przegrywają faworyci z marnym kursem jeśli tylko ja na nich postawie. Najlepsi typerzy zaliczają pasmo porażek jeśli ich kopiuje . Tu potrzeba egzorcyzmów.
 
Tu potrzeba mózgu. Przegrywasz, to zrób sobie przerwę, a nie tracisz coraz więcej. Nie obrażaj się, tylko weź to do siebie. Po prostu przestań grać, przynajmniej na jakiś czas, bo jesteś na 99% uzależniony.
 
Też miałem pare takich akcji dulce,nie staraj sie odkuwać bo zawsze przekurwisz nawet na federerze po kursie 1.05 bo wtedy na złość odpuści turniej.Zrób sobie troszeczke przerwy i stawki opieraj na dyscyplinach które ogarniasz.Wiadomo,że czasami można puścić jakiegoś freaka za drobniaki ale nie za wszelką cene żeby wygrać to co się przegrało.
 
Back
Top