Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wystarczyło żebym zagrał Jagielonię (remis zwrot), żeby Ruch który nie wygrał u siebie w tym sezonie, pojechał trzecią drużynę w tabeli z handicapem -2. Czułem over 3.5 w tym meczu (w głowie miałem 5goli, 2-3 dla Jagi), ale wolałem zagrać Białystok DNB i oto skutek...
 
Miałem dzisiaj zagrać trzy single, ale dawno nie grałem ako więc zaryzykowałem. Mecze były dość pewne, ale i tak postawiłem dość nisko.



2ee32392095fbcaba23d3af7068513c8.png








PSV trochę napsuło krwi bo trafili dopiero w doliczonym czasie.
 
Pierwszy raz w zyciu obstawilem boks , postawilem na Suleckiego bo teraz jest wlasnie jego czas , i postawilem na Soldre , po piersze nie lubie Kosteckiego , a po drugie jak zobaczylem kurs na Kolesa ktory dwa lata przesiedzial w wiezieniu i prawie trzy lata nie walczyl to nie moglem w to uwierzyc.



Oplacilo sie ;-)
 
@dulce,



Wsztrzymaj konie, odkuwanie na siłę rzadko wychodzi na dobre. I nie graj byle czego, tylko to na czym się znasz tudzież masz polecone z zaufanego źródła, inaczej różnie może być. Taka moja rada ;)
 
@Mickap



Medel Ci zrobił weekend, gdyby nie jego głupota to i czerwonej kartki by nie było, a i Verona by nie zremisowała :-) Ale gratulacje!
 
Rozkminia w ogóle ktoś granie Hunta ? Kurde wydaje mi się ,że Fabryś chcąc zdobyć pas 'tymczasowy' wcale nie będzie szukał parteru tylko będzie chciał pokonać swojego przeciwnika w jego płaszczyźnie jak to było z Hapą - choć moge źle myśleć(nie mówie,że w ogóle nie sprowadzi bo pewnie sprowadzi).Kursy wyglądają następująco :



Werdum 1.19



Hunt 4.80



Serio? w wadze ciężkiej ? nie zaryzykować po takim kursie ? daleko nie trzeba sięgać pamięcią do Arlovskiego na którego było coś ponad 4.Jedyne co mnie martwi to to,że Hunt ma troche wagi do zrobienia ale jebnięcie ma na pewno mocniejsze.



Gasteluma w chuj lubie ale Ellenberger to zdecydowanie koleś który może go pokonać.



Co do Lamas vs Bermudez to skłaniam się ku temu drugiemu ale nie postawie na to siana.



I z tej gali to by było na tyle zawodników których w miare ogarniam a jakiś dubel pasowałoby zagrać chyba ,że tylko singiel na Hunto poleci bo bez sensu grać troche w ciemno.
 
Ja Hunta obowiązkowo gram. Mam nadzieję, że będą dodatkowe opcje na betsafe typu wygrana przez KO itp.
 
faktycznie,przez KO kurs bedzie większy bo szans na poddanie i decyzje dla Mareczka nie widze.
 
Dokładnie, tylko, że na betsafe chyba ostatnia walka z takimi "opcjami" to była walka Janka. Wtedy kurs na Janka był coś ok. 3.30 a przez KO w okolicach 7. Dokładnie nie pamiętam. Ciekawe jak to będzie wyglądąło w tym przypadku no bo tak jak mówisz, jeżeli Hunto ma wygrać to tylko w ten sposób.
 
Też stawiam na Hunta. Czuje że jest niesiony przez kosmiczne moce do walki z Zelaskesem.Gdzie też obstawie Hunta.A co.



chyba mam deficyt emocji bo gram dalej . noc wyszła na lekki minus. we'll see then....
 
Moim zdaniem:
kurs na Hunta powyżej 3,5 - grać Hunto
Kurs na Werduma powyżej 1,5 - grać Werduma. Kciuki i serce za Hunta oczywiście ZAWSZE.

Ellenberger -Gasteleum - warto grać Jeke'a o ile nie będzie za bardzo faworyzowany kursem. Liczę, że u buków będzie underdogiem.

Lamas - Bermudes- wyrównane zestawienie ze wskazaniem na Lamasa, który pewno będzie underdogiem. Atrakcyjne.

Bardzo też liczę na ciekawe kursy w walkach tych małych meksykańców na dole karty. Większość to bardzo nierówne zestawienia jak na UFC więc są szanse na "pewniaka" po dobrym kursie. Czekam na ruch betsafe.
 
Mam do was pytanie.Na jakich stronach mogą sobie sprawdzać statystyki zawodników i ogólnie ich ostatnie walki.Bo na metamoris 22 listopada walczy Rory Mcdonald z J.T Torres i kurs na Rory'ego jest 7.50 na Unibet.Z tej dwójki znam osobiście tylko Mcdonalda i wiem że wiele osób w niego wierzyło jak gwiazda UFC i dlatego dziwi mnie taki kurs na niego.Czy to Torres jest taki dobry? Nie znam go szczerze mówiąc więc nie wiem.Co w ogóle o tym sądzicie?
 
bet-at-home:



Alejandro Perez 2.90



Quinonez 1.35



To błąd, czy tylko mi się wydaje, że kursy powinny być ułożone odwrotnie?
 
A wiesz o tym, że to nie będzie walka MMA? Kurs jest chyba oczywisty. http://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Torres tu masz osiągnięcia Torresa
 
Barnaba - 5dimes.

Hunt 4.70 - Werdum 1.19
Ellenberger 2.70 - Gastelum 1.43
Bermudez 1.48 - Lamas 2.60

:)

Szady nie mam pojęcia o tych zawodnikach, ale rok temu Perez przegrał z Quinonesem. Aczkolwiek patrząc po rekordach sam być może zagram Pereza po kursie ~3.0.
 
@Szady
No weź csssiiiii bo poprawią :(

Perez jest mocnym faworytem, ale buków może zmylić to, że dokładnie rok temu z Quinoezem przegrał.
@ Puczi

wooohoooo! Co prawda gram tylko na betsafie, ale pewnie będzie podobnie. Planuję zagrać dużo pojedynczych za średnie stawki. Halo! Betsafe wakeup!

A tak swoją drogą poza UFC
Bonnar czy Tito?
Branch czy Okami?
 
@Szady, chyba pomyłki nie ma, na 5 dimes też tak jest:



2s8g1gi.jpg




Mógłbyś przybliżyć dlaczego wydaje Ci się to tak dziwne ? Niestety nie oglądałem tego TUFa
 
Ja tam obstawiam Bermudeza. Wydaje mi się, że kluczowe w tej walce będą zapasy, a te będą po stronie Dennisa. Bezpieczniej Bermudezowi będzie walczyć w zwarciu i bardzo jest prawdopodobne że taką obierze taktykę. A że wygrywał zapaśniczo z lepszymi powinien wygrać i teraz. Oczywista mogę się mylić, ale tak to widzę i tak też postawię, no chyba że kurs mocno spadnie. W tej chwili (@1.50) biere go na lajcie.



Myślę jeszcze o Gastelumie i singla na Hunto też nie zabraknie ;)
 
mecz z tych 50/50
umiejetnosciami wawrinka bije berdycha, ale z forma jest strasznie krucho ostatnio
jak wchodzic to za drobniaki, tak samo jak we wlasnie zakonczonym meczu deblowym
 
Back
Top