Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kiras niby warto, ale to PL więc wszystko jest możliwe, ja postawiłem na Chelsea "remis bez zakładu" - bezpiecznie.
 
moj Boze, dobrze, ze w ogole nie startowalem/nie stawialem na ta gale. :D



brawo za Iaquinte! #chimerawins
 
kiras co z gali polsatu ako 2 ,co bys polecal ,?



bo wpisalem w analizy betsafe ale to nie ten temat :D
 
Ja gram Chudeckiego wg mnie najbardziej warto z całej gali w niego inwestować,wygrał z Syrowatką już dwa razy w amatorach co prawda ale myśle ,że jest lepszym pięściarzem a ciekawostka jest taka ,że często sparuje z Ankosami i troche też podciągnął stójke u Borysa z bratem Krzyśkiem.Ciężki bój ale jest waleczny i decyzja jak najbardziej.Chelsea pomyśle nad remis bez zakładu.
 
Proksa jest po przegranych walkach i nie wiadomo jak z psychiką u niego choć powinien wygrać to tego nie ruszam.Z Polsat Boxing Night tylko gram Chudeckiego bo uważam ,że wygra i kurs warty.Dorzuć sobie może coś z innej dyscypliny.
 
chce cos z tej gali skleic ,bo janusze sie schodza zlozyli sie na ppv i piwko juz jest to ja za te 30 zl sobie emocje powieksze :D



proksa+chudecki +cygan niech bedzie i tak kasa konkursowa



na chudeckiego bylo 1.57 juz 1.63



gram
 
Ja też gram Chudeckiego,dodatkowo połączyłem go z kuponami na UFC. Chudy jest mega talentem, wielki agresor, tak jak Kiras pisał, wygrał już dwukrotnie z Syrowatką i według mnie wygra trzeci. Borys i Gamer często robią z nim boks i mega go chwalą.
Co do Proksy to wydaje się być lepszym zawodnikiem, ale nie wiem czy się już trochę nie wypalił. Jego przeciwnik w prawdzie nie wygrał z nikim bardzo mocnym, ale może zrobić niespodziankę. Mimo wszystko też nie obstawiam tej walki. Cygan mimo przerwy to raczej pewniak, ale przy takim kursie to nie ma co grać.
 
Postawiłem na to, że Drogba nie strzeli gola.



Drogba grał, wszedł z ławki i gola nie strzelił, a zakłady mi unieważnili. Czy dany piłkar musi grać od 1 minuty, żęby ten zakład się liczył?







@respect - jeśli tak to luz:)
 
Thank you Chelsea! :D

A dzisiaj zagram sobie takiego wariata na betsafe. Oczywiście wiem, że ciężko wygrac taki kupon, ale dyszkę wydać to strata wielka nie jest ;)
ilg9rr.jpg


aqua, ktoś chyba już o tym wcześniej pisał, że musi grać od początku.
 
W różnych bukach są różne zasady, w jednym jest że musi rozegrać przynajmniej jedną pełną połowę a inni że od 1 min musi zagrać. Sprawdź regulamin.
 
No to wieczór pełen emocji przed nami. Zostało mi wolne 50zł do rozdysponowania między UFC i polski boks.



Na dubelka na pewno wejdzie Chudecki i może Alves (ako 2.05)? Czy sugerujecie kogoś jeszcze dorzucić?
 
Zaczynałem się denerwować, że Southampton nie może strzelic bramki na 1-0 i mi zepsują kupon, teraz się wkurwiam, że nie dałem -1 handi na nich bo miałem to w planach po 2,20 było przed meczem... :-) Ale ważne, że raczej to wygrają..
 
Aqua mi też fajną kirasowke zepsuli ;/ a zostalby juz tylko brenneman i lima bo mccall po 1,0
 
Stawia się stawia:P postawiłem taśme 18 zdarzeń właśnie po takich kursach, miałem kurs 16zł, może nie dużo ale weszło:P Jednak to jednorazowy fart i nie dałem rady tego powtórzyć, jedyne co to 14 zdarzeń:P
 
Buhhahah Prezent Chudecki dostaje ciezkie KO w 1 rundzie - czekam na komentarz Kirasa

a Chudecki to żaden prezent walka 50/50 jego wali bez ładu i zgrabu hee Syrowata lepszy team i trener klasa


hee
 
Back
Top