Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

postawiłem 5 singli i jeden dubelek ,jak będzie temacik to wrzuce.tak sobie zaeksperymentowałem:-)
 
@Szady,



z tym Jacksonem to oczywista dworuję sobie ździebko ;)



Kibicuję Dariushowi. Sam stawiałem na niego trzy razy. Tym razem jednak nie postawię, choć wcale mnie nie ździwi, gdy to on zwycięży. Ferreira to dzik. Dwoma ostatnimi walkami zrobił na mnie spore wrażenie. Silny jest w każdej płaszczyźnie. Beneil jeśli będzie chciał szukać wygranej, to raczej nie w parterze. Tam ich skille się wykluczają ( powiedziałbym nawet, że Ferreira bjj > Dariush bjj, ale zaraz dostanie mi się, że bredzę) Pozostaje stójka. Kto ma lepszą kwestia dyskusyjna. Dariush jest bardziej ułożony, walczący z rozwagą, Ferreira bardziej dziki, żywiołowy. Ma on jednak jeszcze coś, czego nie ma Beneil - szaleńczy błysk w oku niczym Yattaman, taki zwierzęcy instynkt, który odebrał mi chęć grania Beneila. Jeśli Dariush nie nauczy się trzymać wysoko gardy, to obawiam się, że wyłapie strzała, a potem już z górki.
 
Moim zdaniem nie będzie aż tak wysoko. Bukmacherzy nie zlekceważą zagrożenia ze strony Tomasza i możliwe, że będzie coś w granicach 1.30 dla Chalidowa i 2.25 dla Drwala, ale obym się mylił. 3.0 to kuszący kurs. Ze swojej strony jednak powiem, że szansę rozkładam w ten sposób: Mamed 60 % - 40 % Tomek.
 
Dlatego napisałem "w granicach". W takim razie rozłóżmy tak: 1.45 - 2.50. Coś koło tego. A jak będzie, to zobaczymy. Z chęcią bym łyknął 3.00 na Tomasza.
 
Tomasz kursy na Mameda zawsze są z kosmosu. Tu nie chodzi o rzeczywisty rozkład szans, bo bukmacher wie, że dla Januszy "ten Kazach" jest królem, a Drwal to jakiś kolejny odpad z UFC. Aczkolwiek ja stawiam na start 1.40 - 2.80.
@edit Taran - nie ma mowy. Jeśli tak to biorę kredyt i stawiam surebeta.
 
Macie nosa Panowie. Betsafe czyta cohones :-)



B0idYR6CMAAJ6SN.jpg
 
zaraz janusze pojda ostro w mameda i spadnie



spodziewalem sie mniej na mamed



ale kurs chyba nie warty ryzyka ,na drwala zreszto tez
 
Dla mnie kurs 1.45 na Mameda wygląda apetycznie. Mniejsza wartość już nie. Drwal będzie ciekawy powyżej 3.00 (czyli już niedługo) Na Mameda więcej nie będzie więc ci, którzy widzą jego szanse powinni się sprężać, bo jak napisał Zychal, rzucą się janusze do obstawiania to nie będzie co zbierać. Co do Drwala to nic tylko czekać i patrzeć jak puchnie. :-)
 
Bez jaj, taki kurs na Real jest wszędzie. To mega podpucha, bo Królewscy grają wyjazdowo na Anfield i Liverpool będzie u siebie grył trawę, aby ukarść im choć punkt.
 
@Hang
Ładnie.

Wszędzie jest taki kurs, nawet na STSie. Też zastanawiam się czy nie zagrać grubiej na Real.
 
przypomne wam jak sie real meczyl na wyjezdzie z bulgrami , ja bym tego nie gral ,wole postawic arsenal
 
Nie wiadomo w sumie też jakie będzie nastawienie graczy Realu, przed sobotnim El Clasico.
 
Według mnie Liverpool łatwo nie odpuści. Ogólnie dzisiejszy dzień jest ciężki do wytypownia. Wczorajszy wydawał się łatwy, ale City też nie poradziło sobie w Rosji. Dzisiaj jedynym pewniakiem wydaje się być Atletico.
 
Back
Top