Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

z tego co widze na video to powinniśmy się cieszyć z remisu panowie :-) gdyby Alexander nie wyjebał z bani Rezdogowi to nie odjęliby mu punktu tym samym kasa poszła by się jebać a tak chociaż zwrot.
 
Mam Arbi+Buchinger i Łebkowski+Zieliński. Chyba jeszcze podbije, bo nie wieszczę szans dla Ziółkowskiego czy Wolańskiego.
 
PLMMA 40



1Kupon:



1. Kamil Łebkowski - Carlos Prada Typ1 Kurs:1.5



2. Filip Wolański - Arbi Shamaev Typ1 Kurs:1.57



AKO:2.36 Stawka:35



Wygrana: Przegrana
 
Fabiński+Romanowski 3.57 poszło



powinno wejść bo o estońskim mma nic za bardzo nie wiem.pacyfikacja przez naszych chłopców okolicznych bohaterów.
 
Kiras a na jakim buku postawiłeś? szukam czegoś jeszcze bo na betsafe mało zakładów z MMA jest...
 
Fabiński po 2.10 na Bahu to chyba wejde za 30-50 zika, przeciwnik wygrywał z gośćmi z ujemnymi rekordami. Łokcie powinny wejść. Stawiajo?
 
Nie no zalamka co chelsea zrobiła, postawilem chelsea wygra min 2 bramkami i real min 4 za 15zl 190 do wyjęcia... a byłoby na fabińskiego czym zagrać.
 
Kiras



Fili 1,91 na Betsafe :-) aż chyba zrobię przerwę w mojej przerwie od buka i zagram go w dublu z Elkinsem albo z kimś innym bo podejrzewam, że w dniu gali na filiego będzie 1,6 max
 
Rades



Miałem na oku Filiego i kurs faktycznie fajny,wyższy na pewno nie będzie.Pytanie kto do dubla ? Na pewno nie Dariush bo to bet typowo na singla.Hmmm,Stringer albo Macario bo pomijając to,że widze spore szanse Patolino to chce porażki Neila jak Millera którego dobrą passe skończył Cowboy :-) obejrze walki i jeszcze dzisiaj puszcze.
 
Stringera grać odradzam. Stójkowo z Maldonaldo nie powalczy. Jedynie co mu pozostaje, to mulenie w klinczu pod siatką i próby obaleń. Nie jest jednak i na tym polu wielce wybitny. Fabio za to z walki na walkę poprawia defensywne zapasy i uważam że w sobotę powinien ogarnąć.



Walka Stringera z Barroso wybiła mi z głowy pomysł, żeby postawić na niego ( na Barroso z resztą też nie. Liczę, że OSP przyniesie mi szmalec ) A jeśli chodzi o ostatnią walkę Fabio, to nie sugerowałbym się nią zbytnio. Nie ten kaliber przeciwnika plus czysta chirurgicznie bomba. ( co jak co, ale chłop szklanej szczęki nie posiada )



Maldonaldo TKO przez wymęczenie przeciwnika.



Na UFC 182 mam zamiar grać Fili, Ferreira, Teixeira, Maldonaldo. Myślę jeszcze nad Aldo i Macario w singlu.
 
Rades



też mi sie podoba dubel zFilim i tez z początku myślałem o ELkinsie, ale zbyt niepewny jak dla mnie. Za to Maldonado wydaje się atrakcyjny, przemieli Stringera, dziki swoim wytrwałym ataokm bokserskim, przy wspatciu brazoli, z jego szczeną i sercem nie wydaje mi sie, że osiągnie zwyciestwo.



A o Jorgensenie co sądzicie? Jest jeszcze w stanie coś pokazać czy wypalenie go dopadło. Bo przy takim kursie wydaje mi ise, że warto zagrać. Zwłaszcza, że Reis niczym mnie nie przekonuej, to typowy średniak, z którym Jorgensen w niegdysiejszej formie poradizły sobie bez problemu.
 
Cloude



ja właśnie mysle bardziej o singlu na Stringera ale jeszcze walki sobie musze poodswiezac ale cos mi sie kojarzy, że Maldonado nie za dobrze radzi sobie z zawodnikami technicznie punktujacymi z dystansu zdaje mi się, że nawet Viliante dopoki walczyl z głowa i nie wdawał sie w brawle z brawldonado to wygrywal na punkty pozatym holender pokazal w debiucie,ze umie też zapunktowac obaleniami więc bardziej bym tu sie skłaniał w strone underdoga.Jorgensena tez bym raczej odpuscil Reis niby w debiucie FLW nie walczyl z jakims kozakiem ale zaprezentowal sie dobrze no i wczesniej napsul sporo krwi Alcantarze. A co do Elkinsa to jak dla mnie powinien to ogarnac Martinsa jakos nigdy nie miałem za dobrego zawodnika a Elkins jest mocno niedoceniany i jak niedostanie jakiegos luja to powinien wygrac
 
unibet wystawil chyba jako pierwszy cale ufc australia



ale tym razem nie znajdziemy chyba zadnej perelki;/
 
Na pewno zagram Reisa, być może w dublu z ... Arantesem. Tak, jestem przeciw większości. Gram Ferreirę i Arantesa. Fili to dla mnie niewypał.
 
Martins, Mendes i Macario - fajne underdogi. najmniej prawdopodobny IMO to ostatni, Magny pewnie znow 'zaskoczy' i winstreak powiekszy, ale kurs na przeciwnika ladny. nie rozumiem jak Elkins moze byc takim faworytem z Martinsem. (wiem, ze Szady jest biggest fan, haha)



Pieta, Aldo na singlu? :O



jaki jest kurs na Iaquinte? na bestfightodds nie ma jeszcze nawet.
 
baju



na Ala w unibecie jest 2.80 z tym,że średnio mi sie widzi stawianie na niego,chyba rekordowo ujebał mi kuponów chociaż Szejdi może mieć racje bo faktycznie walka w stójce Iaquincie pasuje bo Pearson na pewno nie będzie sprowadzał.W walce dwóch stójkowiczów gdzie zapasy lepsze ma Iaquinta ze swoim gnp może wygrać a po takim kursie to faktycznie opcja do rozważenia i kto wie czy tego nie puszcze.



Chce porazki Magnego w chuj,nie lubie go a Macario w sumie może go uspać bo ma mocne jebnięcie i nie sądze,że da sie wciągnąć w trzymanie dystansu przez Neila.Dziura troche w głowie bo już sam nie wiem co mam grać.Bardzo bym chciał żeby Mendes wygrał.
 
@baju,



tak mi to jakoś to zdanie zagmatwane wyszło.:-) Oczywista myślę o Jose do kuponu a Macario na singlu. Niby kurs na Mendesa jest atrakcyjny, ale to sie też tyczy Aldo (nigdy jeszcze nie placili za niego tyle mamony ), a znając życie, to znowu Józek ogarnie.



Ps. Bardzo mi sie podoba kurs na Iaquintę i jesli sie tylko utrzyma w podobnym tonie do przyszlej soboty, to idzie singiel. Dla mnie Al jest faworytem tego starcia.
 
Ja wierzę w Ala. Pearson go nie podda, a zapaśniczo to jest przepaść, więc młody powinien wyjść z tarczą z oktagonu. Czekam aż betsafe ogłosi kurs i wejdę lekko.
 
Back
Top