Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Fabiński ciekawą opcją do przemyślenia.



Tak jak czułem, kurs na Gafurova na 5dimes dużo niższy niż w Unibecie. Jeśli to zestawienie powróci do buków, u których było wcześniej (wspomniany Unibet i Bah) czy pojawi się u nowych (np. Betsafe) to raczej już w granicach 1.30.



Tak czy inaczej, postawione już. :)



24otxxe.jpg
 
narazie tylko 5dimes wystawil ,wieczorem pewnie wystawi betsafe



https://www.bestfightodds.com/events/bellator-129-bradley-vs-neer-887
 
Też mi się podoba kurs na Zwickera chyba powinien sobie poradzić z wypalonym Alexandrem, który już niewiele ma do zaprezentowania, jakby jeszcze trochę skoczył kurs to pewnie zagram pare dyszek
 
Znam wielu, którzy będą go grać. W tym i ja również postawię parę groszy na niego.
 
Ferreira wygra. Najmocniejszą stroną Dariusha jest parter, a tam nie zagrozi przeciwnikowi. Stójka po stronie Brazylijczyka. Zagrałem Ferreira + Glover za 2.14. Myślę jeszcze nad Maldonado oraz Mendesem.
 
Te kursy na PLMMA rzeczywiście ciekaw. Chyba postawię na Lebout. Myślę nad Ziółkowskim, ale to juz chyba trochę szaleństwo. Co o tym myślicie?
 
Ogólnie byłem ciekawy,kiedy betsafe wystawi kursy na PLMMA.Lebout ciekawym betem ale widzę ,że Żelazowski ma na rozkładzie Salima (ogólnie nie oglądałem walk Pawła i nie bardzo wiem co o nim powiedzieć).Zwickera zagram bankowo jak się pojawi na betsafe,co prawda zacząłem mieć smaka na Gafurova ale jak już nie ma w bukach to chuj tam ,ale mam nadzieje,że się obłowicie.Zastanawiam się ogólnie nad singlami na najbliższe UFC.Stringer,Mendes,Dariush.Przynajmniej jeden powinien wygrać.
 
ktoś stawia t-mobile Ekstraklasę ? kurs na Lecha 1.81 z Koroną wydaje sie ciekawy


Kurs fajne,ale proponuje uważać,gdyż Lech po ostatniej przerwie reprezentacyjnej przegrał z Jagą wyglądająć tragicznie. Sam terener mówił,że tym razem muszą zdecydowanie lepiej przepracować ten okres,więc mimo sercem jestem za to mam pewne opory stawiać.
 
Ferreira jest moim zdaniem słabszym strikerem - Dariush wtopił z Nijemem przez to, że niepotrzebnie pchał się ciągle do tajskiego klinczu, który bardzo lubi, ale niekoniecznie szczególnie dobrze potrafi. Jak będzie walczył jak z Martinem (bardzo mi się jego kombinacje na Tonym w tej walce podobały) to powinien Brazola ogarnąć w tej płaszczyźnie.
 
Ustrzelenie Nijema nie było w sumie wielkim osiągnięciem, patrząc na fakt, że gościu pływał od drugiej rundy, a sam Diego niezłe cepy w niego wpuscił, także też uważam, że stójka może być po równo u obu panów. To może być ciekawe starcie, a Benny nie jest tak kompletnie bez szans.
 
tez nie bylbym pewien tej lepszej stojki mniejszego z Brazylijczykow. w sumie to mnie nigdy ten Ferreira nie zachwycal, u Beneila widze ten 'blysk' i nie moge sie troche doczekac walki. kurs bardzo fajny... :)



kurwa, Benson siedzi, JBJ siedzi, tesknie troche za UFC ktorym bym sie palil. :C (thanks Conor!)
 
Zychal



Ciężko powiedzieć bo obaj to głównie parterowcy więc napierdalanka w stójce sie zapowiada która wydaje mi się ciut lepsza u Filipa choć Arbi to metodyczny zawodnik który jak będzie trzeba to przyjmie sporo ale i tak przewróci i będzie kontrolował - raczej no bet dla mnie.
 
kurs zachęca,jak będzie na bahu albo betsafe to raczej coś puszcze bo rywal do ogarnięcia z tym,że ciekawi mnie jak Łukasz z tlenem sobie poradzi bo debiut w 77 i nie wiem ile w sumie tnie do walki.
 
Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat przeciwnika Buchingera? Ja szczerze mówiąc nie znam gościa, a kurs na Buchingera wygląda smakowicie.
 
Back
Top