Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Właśnie o to mi chodzi żeby zamiast jednego meczu piłkarskiego(3 możliwe rozstrzygnięcia) postawić na kuponie dwie walki MMA(daw możlwe rozstrzygnięcia i czy też byłby to traktowane jako cashback?
 
No nie, ale wygrała przynajmniej. Chyba robię tygodniową przerwę bo za bardzo na wariata lecę przez ten weekend. Muszę się trochę uspokoić. Taka ze mnie amatorszczyzna.
 
Byłem cały weekend nad jeziorem bez zasięgu i dopiero zobaczyłem że Warren wygrał. Bardzo rzadko gram single ale kurs dobry i sie udało. Spora część wyjazdu się zwróciła ;)
 
Live na betsafe: Chiny U19 vs Wietnam U19 wygrana Wietnamu kurs 2.0 na tą chwile.



Oraz Korea U19 vs Japonia U19 wygrana Japoni kurs 4:20.
 
Dzięki za info Zychal - długo tam nie zaglądałem. Na pewno postawię, tylko jeszcze się zastanawiam za ile.



Panowie, Unibet ma swojego oddsmakera (gościa, który układa kursy) i często jego pomysły na podział szans są zupełnie inne od tego, co oferuje reszta bukmacherów (w głównej mierze opierających swoją ofertę o to, co wystawi 5dimes), dlatego nie zdziwcie się jak na Marata gdzie indziej (o ile w ogóle się pojawi) będzie, powiedzmy, 1.35. Nie mówię oczywiście, że tak będzie, także nie krzyczcie później. ;) Ale pamiętam dobrze, że dali tam kiedyś po 1.85 na Andrade w walce z Pennington i tyle samo na Gasteluma ze Storym, podczas gdy reszta oferowała ~1.30-1.50.
 
Kiedyś gość na chacie betsafe powiedział napisał mi, że można poprosić o dodanie zakładu najpóźniej 2h przed rozpoczęciem zdarzenia więc myślę, że jak ktoś do nich napisze, to dodadzą tę galę do oferty.
 
vhcf83.jpg




23u7i53.jpg




widzialem gafurowa i widzialem Lisite



australijczyk ma slaba kondycje ,slaby w parterze ,tylko ma jebniecie w lapie, jak rusek nie wylapie jakiegos luja to bedzie zamiatal glebe australijczykiem



moga dodac na betsafe ale ,osatniej gali one fc nie bylo ,oni odaja tylko wieksze gale ,jak jest aoki ,askren



na czacie kiedys do nich pisalem zeby cos dodali, to powiedzieli ze dodadza ,a nic sie nie pojawilo
 
nie chce mi się zakładać specjalnie konta na unibecie ale dobry typ to jest i na luzie za 200 wszedłbym w singiel.Z drugiej strony nie musze grać wszystkiego na czym można zarobić :-) czasem można odpuścić.Powo!
 
no ja gram w unibecie limitów nie miałem jak dotąd ( spore stawki ) , betsafe natomiast dosc szybko je nakłada i góra za 50 zł mozna zagrać . Prawda to ?
 
widzialem juz to dzis, ja juz wczoraj chcialem napisac ze jest taki kurs ale nie mialem nic na koncie unibetu i nie moglem postawic



wiec nie chcialem nic pisac zeby kurs nie spadl
 
Kursy będą właśnie w takim przedziale i zdecydowanie mniejsze od 1.62 . ónibet często pierwszy się wychyla i daje takie właśnie prezenty . Maja swojego oddsmakera ( który układa kursy) i często jego pomysły na podział szans są zupełnie inne od tego, co zaoferuje reszta bukmacherów później


LOL, gdzieś już to czytałem.



Panie Pudzianxx, jak już kopiujesz, to postaraj się zrobić to tak, żeby nie podpadło. :-)







EDIT:



Kawaguchi, czemu zedytowałeś wpis gdzie był link do tego cudnego forum?



Proszę: http://www.forum.bukmacherskie.com/f201/one-fighting-championsh-roar-of-tigers-17-x-113652.html#post4820525
 
Aha, czyli tam udajesz eksperta, kopiując wpisy użytkowników MMARocks, a tutaj wbijasz tylko pośmiać się, jak komuś powinie się noga? :-)
 
Z tego co kojarze typy z tego forum Pudzianaxxx to przede wszystkim >1,3 : Gunnar Nelson , Atonio Silva , Jon Jones , Materla itp.
 
@Kawaguchi



Na pewno nie wygrałem fortuny u bukmachera i po roku grania do tyłu nie jestem . Ewentualnie mały plusik ale mały . Robie to dla zabawy. Najcześciej sugeruje się typami i analizami innych ( Szady , Chmura , Lowking ). A ty widzę traktujesz to jak mega sukces osobisty a to co ci napisałem za wielką ujmę.
 
i czystka sie zrobila



kurwa mialem zagrac islandie za 10zl z holandia



i nie zagralem a juz 2-0



kurs7
 
Back
Top