Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dziś na Legie postawiłem 55zł po kursie 2.55







@Respect



Wczoraj na 8 meczy nie wszedł mi tylko 1 i to właśnie było City ;/
 
Nożna, srożna, tylko MMA! :P



2vs11jo.jpg
 
Zychal



Jeszcze jestem na etapie analizowania i zastanawiania, także nie wiem.



Dla mnie Ferriera jest mimo wszystko faworytem i zakład na Benka byłby bardziej z sympatii, chociaż aktualne 2.70 kuszące.



Z Davisem też mam dylemat, bo kurs fajny, a nie uważam, że Glover jest tak dobry w stójce jak "Rumble".
 
Sompa, mi też City namieszało. W lidze w meczu ze Spurs poszli jak dziki a wczoraj średnio wyszło.


I ja także na francuza zarzucę ;)
 
Ogólnie LM nie stawiam, ale oglądałem KAŻDY mecz Liverpoolu od początku sezonu i ten zespół jest cieniem klubu sprzed roku. Grają totalne dno w ofensywie i nawet jak by Real wyszedł bez kilku podstawowych piłkarzy to i tak ich ograją. Za ładny kurs by nie spróbować. To nie jest mecz o pietruszkę bo mamy dopiero 3 kolejkę LM i każdy chce sobie jak najszybciej zapewnić awans by koncentrować się na lidze. Real nie ma za wiele kontuzji. Powinno być 2-0 lub 3-1 dla kopaczy z Madrytu.
 
Nie mam nic kasy u buków ale jakbym miał go stawiać to raczej na remis. A kupon na Lebout juz dawno postawiony ;)
 
Strus -Abu 2.6-1.45



Strus duzym underdogiem chyba za duzym



w ciagu 5minut juz jest 2.5:-)cos czuje ze na koniec sie wyrowna
 
Kurs na Strusa mega ciekawy. Tylko teraz mam mega wątpliwości, Strus długo nie walczył, ale w ostatniej walce z Azaitarem pokazał że może z nim wygrać decyzja. Abu jak zwykle może jednym strzałem wszystko zakończyć. Nie wiem...
 
Handicap (1, - 0) na Real jest po 3.10. Kurde zaświeciły mi się oczy, postawiłem 150 w dublu z AM. Mam nadzieję, że CR7 z kolegami nie dadzą ciała.
 
Kulturalnie poszła dycha na Piotrka :-) Mnie cieszą każde wygrane. W tej walcę Piotrek będzie bardziej zmotywowany, by nie pozostawić dezycji dla sędziów.



Ja dzisiaj zagrałem tak :



1. Basel + Legia



2. Atletico(handi 0-1) + Arsenal + Olympiakos-Juventus obie strzelą
 
A później masowa nienawiść w stronę Realu :-) Pragnę przypomnieć, że nie zagra Bale, do tego Ramos i Varane wracają po kontuzji i nie są w pełni sprawni, Benzema też po kontuzji. Wiadome, że Real może się przejechać, ale czuję 1-1 w kościach, bo to Anfield i LFC jest pod ostrzem.
 
Faktycznie trzeba czekać aż kurs na Tomka jeszcze spuchnie.Generalnie trudna walka do typowania bo Mamed mimo wszystko nie jest skazany na wpierdol ale jego szanse upatruje bardziej w parterze.Drwal jak będzie bronił sprowadzeń po które Chalidow na pewno będzie szedł to w stójce może być ciekawie.
 
3.35 na Melvina z Materlą, myślę, że fajny kurs, jak nie wypadnie to można coś pomyśleć.
 
Legia skromnie bo 1:0 ale przytulilem z 55 na 140zł. Pierwsy kupon z 3 na dziś wszedł i już jestem na +.
 
Sorry za dubla ale nie mogę już edytować.







Jak myślicie wejdzie? Wczoraj na czymś takim tylko City mi przejebało.



34r639g.jpg
 
Zawsze jestem zdania, że kto nie ryzykuje nie pije szampana. Już parę razy takich ryzykownych kuponów mi weszło. Ale cóż, to tylko 10zł.
 
Real handi -1 + Atletico handi -1 @ 4.13 x 40 =165



Real,Chelsea handi -1,Leverkusen @ 5.10 x 15 = 76



186 na czyściocha gicior! #zarabiamczasemnanodze



coś na jutro jeszcze skminie ,UFC pograne już za drobniaki single i RACZEJ nie będę niczego dosyłał bo nadchodząca gala mocno najebana niepewniakami takimi.
 
Arsenal strzeli w 2 bramki w 2 minuty ale radość zwycięskiego kupon trawał krótko bo w 92 Bazylea straciła gola ;/
 
Chciałbym żeby Hunt wygrał i to by było coś ale najbardziej prawdopodobny scenariusz to niestety Fabryś przez poddanie.Zagrać nie zagram ale kciuki za Mareczka.#luj #cała #epa #ew #colovrotek
 
Back
Top