Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Włosi mi koncertowo zepsuli 3 kupony :-) Trzeba będzie poszukać czegoś ciekawego w dwóch pozostałych dzisiejszych meczach żeby nie skończyć z minusem tego dnia :-)
 
ja dalem na live na kostaryke jak prowadzila 1-0 po 2.2



a mam jeszcze kostarykax2+ekwador



kurs na kostaryke z anglia 4.5, kostaryka ma pewny awans ale moze warto postawic :)



gra ktos na Francje ? nie obawiacie sie remisu ? ja mam tyakie przeczucie
 
Ja gram zwycięstwo Francji (kurs 1,85) i coś takiego:



Francja over 1,5 gola - kurs 2,1



Francja posiadanie powyżej 52,5% - kurs 1,88



Over rzutów rożnych 10,5 - kurs 1,95



Wszystko na single. Mam nadzieję, że coś z tego wejdzie :-)



PS. Polacy ładnie jadą Brazylijczyków w siatę :-) Miałem na nich postawić, ale jak zobaczyłem, że będą grać bez Wlazłego, to odpuściłem :-)
 
na Polakow mocne value bylo



w nastepnym meczu kurs pewnie bedzie ok1.3



omg co oni zrobilijeszcze tego nie wygraja:(
 
Bośnia i Hercegowina po 1,9? :-) Biorę z pocałowanie ręki :-) Nigeria grała taki piach w meczu z Iranem, że żal było oglądać...
 
Zychal



Czemu stawiasz na Manhoefa ? Jakiś konkretny powód czy jako, że jest to w miarę wyrównane zestawienie, a na Manhoefa jest lepszy kurs?
 
Wczoraj Polscy siatkarze dali mi wyjść na ładny plus. Z typem na Włochów wtopa :)



PS. Jak ktoś jeszcze nie widział :-)



283dd5beec1794b7fce215e4b5dcbf55_original.png
 
David Branch vs Jessie Taylor. Myślę, że Branch jest dobrą opcją. Zasięg rąk, dobre BJJ, dobrze się rusza. Stawiam, że ugra decyzję z JT Money. Na BAH-u kurs 2.1 na wygraną Brancha.
 
mam przeczucie ze wygra .wkoncu walczy w swojej normalnej wadze ,a nie jak w 4 ostatnich walkach w ciezkiej ,



myslalem ze w drugim meczy siatkarzy bedzie na Polskie kurs1.3 a tu niespodzianak i jest kurs2 ,dlaczego buki dalej widza faworyta w tak slabej Brazyli ?



poszlo 30 na Polske



z wsof:



Taylor+karakanian za 30



mundial



niemcy+ bosnia za 30



i z glory dodalem jesze :



miller+varhoven(kurs najpierw byl (1.5 teraz 1.75)
 
Co jak co Manheof jest mega dynamiczny jak na swoj wiek. A jak przegrywał w kickboxingu to tylko z czołówką. Też uważam że warto na niego postawić. Natomiast Mirasa bym stanowczo odpuścił.



O której jest wogóle ta gala ?
 
Ja sobie dla zabawy postawiłem tak :



Niemcy - Ghana 1



Nigeria - Bośnia i Hercegowina 2



Polska - Brazylia 1



ako 4,80



Drugi kupon :



Niemcy - Ghana 1



Argentyna - Iran 1 (handi -1)



Kamerun Brazylia 2 (handi -1)



ako 2,38



Może wejdzie :P
 
Też się zdziwiłem, jak zobaczyłem kurs na Polskę 1,95 i nie przeszedłem obok tego kursu obojętnie :-) Być może do jutra kurs mocno spadnie i będzie można zagrać kontre na Brazylijczyków.
 
Cisną takie drużyny jak Kostaryka, Chile, Ghana, Iran.. już nikomu nie można ufać
 
Bośnia :-) Zero zaangażowania, zero pressingu, zero pomysłu - przyjechali do Brazylii na wycieczkę



Sędziowe :-) Nie uznana prawidłowa bramka dla Bośni na 1:0, ale jak się bierze sędziów z Nowej Zelandii, to co się dziwić, że później nie nadążają za akcją.







PS. W meczu Niemców ktoś wbiegł na boisko? Musiałem akurat wyjść do tolalety :-)
 
Też nie widziałem kibica w meczu Niemców, ale nie byłem jakoś bardzo skupiony na meczu.



Niemcy remisując pogrzebali mi kupon, dałem ich na podbicie do wygranej Francji. Myślałem że Ghana, która przegrała z USA nie będzie miała w tym meczu nic do powiedzenia.
 
I weź tu mundial obstawiaj :D



Z reguły nie obstawiam piłki nożnej, ale czasem się skuszę. O ile nie podam typów to jeszcze może coś wejdzie, a tak... Znów 150zł lżejszy :-)
 
Back
Top