Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

argentyna wygrała i 2,5 gola w meczu.



na kuponie jest jeszcze wygrana nigerii i brak remisu w meczu portugalia- niemcy w pierwszej połowie.



zobaczymy.
 
@mat01 Korzystałem z bonusu na expekt. Wygrałem trochę pieniędzy. Jeżeli masz zweryfikowane konto (wysłany skan dowodu itp) to problemów zadnych nie ma 2-3 dni masz hajs na koncie.







No i co na dzisiaj panowie? Wczoraj mogłem odpuścić Argentyne bądź dać over 2.5, a tak kilka złotych utopione nie dużo ale zawsze. Dzisiaj też nie wiem za bardzo coś stawiać. BTS Niemcy-Portugalia ale kurs nie jest jakiś kosmiczny. Chodzi mi po głowie myśl, że drużyny afrykańskie mogą dzisiaj powalczyć i wyrać swoje spotkania.. Ktoś coś?
 
Dziś to kurwa po prostu musi paść gdzieś remis. 11 spotkań bez remisu, chyba nigdy nie było takiej serii.
 
Nigeria spadła do 1.90. Nie miałem okazji wcześniej postawić bo zmuliłem ale i tak wjeżdzam dość pokaźną stawką.
 
Niemcy zniszczyli, mogłaby Portugalia gdzieś strzelić z jedną bramke bo mam BTS połączony z jakąś siatkówką. No to co? Ogladamy Nigerie a po meczu księgujemy sporo flotylli na koncie :-)


Ghana - USA albo stawiałbym również na zespół z Afryki albo BTS
 
Ja natomiast stawiam dziś na USA. Ostatnie dwa mundiale, dwa razy grali z Ghana i dwa razy przegrana. Uważam, że mają na tyle ciekawą drużynę i dodatkową motywację by się zrewanżować za mundial w niemczech i rpa, że dziś wygrają :)
 
mam ma nigerie po2.2


czyli czujemy się podobnie...:-)



miałem na kuponie jeszcze zwycięstwo argentyny przy 2,5 gola w meczu za 1.83



oraz prowadzenie niemców bądź portugalii do przerwy za 1.70.



super.



dobrze, że inwestuję w tą zabawę drobne.
 
Wczorajszy dzień nie należał do najlepszych i z mojego dużego plusa został niewielki. Ale gramy dalej.. Dzisiaj obowiązkowo kombinacja z meczem Brazylia-Meksyk ale szczegóły napiszę bliżej meczu.
 
Trzeba przyznać, że jak narazie ten Mundial jest fajny do obstawiania. Nie ma wielkich niespodzianek (może oprócz przegranej Urugwaju). Fajna zabawa za małe stawki :-) Żeby się mezcze lepiej oglądało. Szczególnie ładnie wchdzą zakłady na ilość bramek :-)



uuuujpg_eeaphqs.jpg












Dzisiaj na pewno pójdzie coś w stronę Belgii oraz mecz Brazylia-Meksyk (tutaj ilość bramek lub gol dla gości), ale głębszą analizą zajmę się wieczorem :-)
 
dzis belgia zamyka kupon z usa x2



z ufc poszlo palalei2.2 za48zl wydaje mi sie ze kurs bedzie spadal
 
Dobra mam typ na dzisiaj:





<label for="slip_sgl_selection604889436L" id="slip_sgl_ev604889436L">Brazylia • Meksyk, Belgia • Algieria i Rosja • Korea Płd. - Suma bramek we wszystkich meczach </label>



Padnie 12 bramek lub więcej @ 5.50







Podoba mi się to i to gram na William Hill...




No i pojedyńczy zakład na Rosje 1.83 biore z pocałowaniem ręki.
 
Kupon na dziś :-) Wątpię żeby Brazylia wygrała do zera, jeśli wogóle wygra. Meksyk jest mocny w ataku, a i Brazylijczycy w meczu z Chorwatami nie błyszczeli formą, wygrali głównie dzięki pomocy sędziów. Co do meczu Belgów, to spodziewam się ich minimalnego zwycięstwa (1:0, 2:1 lub ewentualnie 2:0). Algieria wcale nie jest taka słaba, a młodzi Belgowie nie mają doświadczenia na tak duzym turnieju. Prawdopodobnie zagram jeszcze jakiś singiel w meczu Belgia-Algieria under 2,5 lub 3,5 gola.







sffssssss_eeahhrs.jpg
 
Polecam zagrać na Hiszpanów że wyjdą z grupy(kurs 2) do tego dorzucam Holandia -1 handicap z Australia. Łączny kurs 3.3
 
Za 40 minut mecz Brazylli a ja puściłem single w których min:

-Kto zacznie mecz - Meksyk

-Kto pierwszy wznowi grę od bramki - Meksyk

-Większe posiadanie piłki - Brazylia

-Doliczony czas gry pierwszej połowy (over1.5) - Tutaj kurs 1.80 więc warto...

-Doliczony czas gry drugiej połowy (over 3.5) - 1.85


-Zmiana w pierwszej połowie - 3.60


-będzie słupek lub poprzeczka? tak - 1.85


-Jaka akcja odbędzie się jako pierwsza? Aut. 1.60


-Dawid Luiz żółta kartka - 3.00


Wiadomo, że to grane for fun ale licze, że większość typów wejdzie. Grane na STS (zabierają podatek)
 
Nigdy nie obstawiałem niczego w zakładach.



1. Wytłumaczyłby mi ktoś na jakiej stronie najlepiej grać?



2. Słyszałem że na niektórych zabierają podatek (na których?) a na innych nie, tzn że inne są nielegalne?



3. Z tego co widzę na różnych stronach można wygrać różną kwotę obstawiając to samo, czy się mylę?



4. Jakieś rady, coś jeszcze powinienem wiedzieć?
 
1) Internetowi bukmacherzy mający najlepsze kursy na MMA i inne dyscypliny to Betsafe i Unibet.



2) Podatek zabierają takie firmy jak STS i Fortuna - to są legalni w Polsce bukmacherzy, którzy mają swoje oddziały stacjonarne (na ulicy). Internetowi bukmacherzy są w polskim prawie nielegalni, ale oni nie zabierają podatku i jak widać dużo osób w PL korzysta... ; )



3) Na różnych serwisach bukmacherskich są różne kursy na poszczególne wydarzenia. Np. Na Betsafe, na zwycięstwo Brazylii z Meksykiem jest wystawiony kurs 1.70 - czyli za postawione 100 zł - wygrywasz 70 zł (masz razem 170 zł.) Na Unibecie ten kurs może wynosić 2.00 (wtedy wygrywasz 2 stówki).
 
[strike]-Kto zacznie mecz - Meksyk



-Kto pierwszy wznowi grę od bramki - Meksyk:-)



-Większe posiadanie piłki - Brazylia:-)



[strike]-Doliczony czas gry pierwszej połowy (over1.5) - Tutaj kurs 1.80 więc warto...



[strike]-Doliczony czas gry drugiej połowy (over 3.5) - 1.85



[strike]-Zmiana w pierwszej połowie - 3.60
[/strike]



-będzie słupek lub poprzeczka? tak - 1.85
[/strike]



-Jaka akcja odbędzie się jako pierwsza? Aut. 1.60
[/strike]



-Dawid Luiz żółta kartka - 3.00
[/strike]







Słabo ale zaraz na mecz Rosji też skleje podobne wydarzenia...
 
Główny typ do wygrana Rosji a do tego dorzucam single po 10zł:



-Wygrana do połowy Rosji (2.40)



-Wynik do 60 minuty - Rosja (2.20)



-Połowa wynik końcowy - Rosja (2.90)



-over 2.5 (2.05)




-Posiadanie piłki - Rosja (1.60)




-doliczony czas 1. połowy (1.5 minuty) over (1.80)








Szaleństwo mundialowe trwa. Jak zawsze wpłacone mam pieniądze na jednym bukmacherskim portalu tak teraz mam na trzech. Oby coś weszło grubiej bo bede zaczynał z salda z jakim startowałem na początku mundialu.
 
[strike]-Wygrana do połowy Rosji (2.40)



[strike]-Wynik do 60 minuty - Rosja (2.20)



[strike]-Połowa wynik końcowy - Rosja (2.90)



-over 2.5 (2.05)[/strike]



-Posiadanie piłki - Rosja (1.60)
[/strike]



-doliczony czas 1. połowy (1.5 minuty) over (1.80)
[/strike]



Ehh Brazylia zawiodła, Rosja zawiodła. Zaczynamy zabawe można powiedzieć od nowa, a taki ładny plus już był...
 
Wczoraj wszytsko ładnie weszło :-) Coraz bardziej podoba mi się ten Mundial :-) Dziś pewnie pójdzie coś w stronę Holandii i Chorwacji oraz over bramkowy w meczu Hiszpania-Chile.







111111111_eeaxaph.jpg








222222222_eeaxahh.jpg
 
Back
Top