Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dobrze że jak piłki nie ogarniam. Bo Hiszpania to chyba dobry zespół co nie ? :) Chyba troche tasiemek się posypało.
 
Del Bosque sie zatrzymal w 2008 roku, ciagle tym samym betonem gra i ma za swoje, tasiemce januszy sie posypia
 
Ja tak samo... Wczoraj się skusiłem na to, że Chorwacja nie przegra i dzisiaj też mnie nos swędział żeby zagrać przeciwko faworytom, a jednak postawiłem na Hiszpanię...
 
Jeśli chodzi o Urugwaj to pokusiłbym się nawet o handi puszcze jakiegoś mixa ze SGP Szwecji za piątala .
 
beztytuub_eesphhs.jpg








Mój szalony kupon z wczoraj z szaloną stawką :-)
 
Fajny kurs na mecz Niemcy-Polska w ręczną na Betclicku - POLSKA handi + 4 za 1,57. Polska przegrywająca aż pięcioma golami - trudno sobie to wyobrazić :-) Szykuje się wyrównany mecz. tydzień temu postawiłem na Polaków i się opłaciło :-)
 
Suarez nie zagra, taki pewny jestes tych 3 bramek?


Teraz nie jestem pewny trzech bramek, ale kurs dalej atrakcyjny. Powinni jednak trójkę Kostaryce wsadzić. Nie mniej jednak odkąd wiem,że Luiz nie zagra to mniej żałuje, że tego nie zagrałem.
 
ej, Australia tez wczoraj miala wpierdol dostac sowity, a skonczylo sie na roznicy 2. :)



Urugwaj jest na pewno mocniejszy, ale na Mundialu nie ma slabych druzyn. no moze procz Hiszpanii...



#justkidding
 
A ja troche zwolnie karuzele która nazywa się mundial i zostane tylko przy Francji -1. Szwajcaria strzeliła więc +.
 
ja sie chyba skusze francja+czyste konto po kursie 1.84 za grubiej.zobacze jeszcze.



ogólnie miałem grać urugwaj+chile za grubiej i za to co wygram to na UFC ;) dobrze,że się powstrzymałem
 
wks- japonia -powyżej 2,5 gola



szwajcaria- ekwador -strzelą obie



jeszcze francja musi wygrać...
 
Postawiłem po 2.15 ,że Francja strzeli w obu połowach.Myśle ,że 3:0 to minimum tylko boje się,że ustawią wynik w pierwszej połowie i drugą bedą mieć w dupie ale to nawet od niechcenia może coś wpaść bo Honduras to najsłabsza drużyna na mundialu.A Trójkolorowi wydają się być w sztosie.Zobaczymy.Najwyżej przejebie i standardowo będzie spinka na futbol :-)
 
@Zychal



Co tu dużo mówić, porażka na całej linii. Doszedłem do 7 meczu i przegrałem 1270 do tego momentu. 8 już nie obstawiłem bo się wystraszyłem. Dalej nie było remisu a w meczach Francji i Argentyny też go pewnie nie zobaczymy. Jakbym nie zrezygnował to po meczu Argentyny miałbym minus 10 000 zamiast 1270. Liczyłem, że maksymalnie 7 mecz to już będzie ten remis, ale mistrzostwa napisały inny scenariusz niż mój "genialny" plan zarobienia kilku stówek.
 
uuuuuuuuuuuuuuf ten karny ratuje dupe bez kitu i zajebiście ,że czerwona kartka.w drugiej połowie na pewno francja im wjebie brameczke.
 
postawiłem za 150 :-) wygrałem 322.50 ! gram teraz na mundial za te 22.50 - reszty nie ruszam.



zajebisty weekend bo z UFC wjechało 300 na koncie miałem 50 czyli ze 350 wypłaciłem 200 i teraz mam 322.



mega sie ciesze :-)



@jeszcze mam taśme za 1.99 w tym : polska w siate z brazylia,szwajcaria remis bez zakładu i handi -1 francja do wygrania prawie 2 dyszki :-)
 
Korzystał ktoś z darmowego zakładu do 222 na expekt? Nie robią problemów z wypłatą?
 
Back
Top