Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Przecież ta walka to będzie chyba eliminator do pasa. Wiadomo różnie może być z bickiem Hendricksa ale myślę że w razie czego wygrany już bez problemu dostanie titleshota. Więc motywacja chyba u obu taka sama. Walka jak dla mnie totalnie 50/50. Tyron może wygrać zapasami , Rory może wypunktować go.



Ja stawiam na Rorego.:-)
 
eliminator do pasa to oficjalnie Brown vs Lawler.



Woodley startowal z 2.20, teraz poszlo w dol mocno. czemu chcecie przegrywac pieniadze na Rorym? :D
 
Na MŚ po głebszej analizie wybrałem coś takiego:



FRANCJA wygra grupe 1,8 Betsafe



ARGENTYNA/BiH awans z grupy 1,9 Betclick



HOLANDIA/HISZPANIA awans z grupy 2,0 Betclick



BELGIA wygra grupe 1,7 Betclick



KAMERUN ostatnie miejsce w grupie 1,85 Betclick



ALGIERIA ostatnie miejsce w grupie 1,7 Betclick







Co o tym sądzicie? :-) Wszytsko musi pojść na sinle, bo tego typu zakładów nie można łączyć.
 
Ja osobiście puściłem jak narazie taki kupon:

Brazylia wygra grupę
Hiszpania miejsce 1-2 w grupie
Argentyna wygra grupę
Francja miejsce 1-2 w grupie
Niemcy wygrają grupę

@AKO ok. 3.00
 
2nlv3tg.jpg




co myslicie o Bangu ,Saggo,?
 
Na Saggo dobry kurs myślałem że będzie niższy więc się ciesze i oczywiście postawie, bardziej skłaniałbym się ku Johnson'owi co prawda nie walczył troche do czasu TUF'a i dostał sie do domu przez poddanie kolejną też wygrał przez poddanie potem przegrał z wycięzcą TUF'a przez KO chociaż w stójce też go ladnie trafiał, cardio tez spoko



https://www.youtube.com/watch?v=pk4Tgszuqhc
 
Nie łatwa ta karta głowna UFC na pierwszy rzut oka.



Wydaje mi się , że:



Rory zdominuje fizycznie Woodleya;



Schaub poradzi sobie z rozbitym juz mocno Andreiem



OSP chyba w miarę pewny jest z Jimmo



Johnson to chyba pewniak , ale czy warto?



Bader z Cavalcante cięzki typ raczej odpuszczam ta walkę



kurs 6.20 na 4 walki * 100 zł = 545 zł



Co wy na to?
 
Myszka + Woodley pewnie puzcze, poczekam na kursy.



Na Arlovski - Schaub nie powierzyłbym moich pieniedzy w życiu. Dwóch ciężkich z jebnięciem i szklaną szczęką? Nie, dziękuję.



Bader - Cavalcante - też niewiadoma, Darth ostatnio dobrze się prezentuje więc możliwe że uda mu się zapaśniczo zajechać rywala, ale no-bet.



1,95 na Delorme, jak na obitego zawodnika w starciu z japonskim newcomerem to kurs chyba zawyżony, więc może bym się skusił na niego w dublu z Myszą na przykład.



Jeszcze o Sarafian + Kajan myślę, Johnson powinien gładko wygrać z tym Koreańczykiem.
 
1,95 na Delorme, jak na obitego zawodnika w starciu z japonskim newcomerem to kurs chyba zawyżony


Tak z ciekawości - oglądałeś walki Michinoriego czy to wstępna opinia?
 
Wstępna - wezmę się za oglądanie walk jak pokażą się kursy na betsyfie. Poza tym nie wierzę w japońskie talenty, może poza Horiguchim.



A masz jakieś przypuszczenia?
 
Strasznie wszyscy Woodleyowi ufają po jego wygranej z Carlosem, Pudla uwalił ok, ale i Koscheck już poniżej dziesiątki ufc jest.



Wole postawić na Rorego , miał lepszych przeciwników przed soba w oktagonie a i fizycznie bedzie górował nad Tyronem, a do tego walczy u siebie.
 
Tak z ciekawości Zenku - po czym wnioskujesz że Rory będzie miał sporą przewagę fizyczną?



Rorym rzucał Maia póki miał siły, a Woodley to przede wszystkim zapasior. Kanadyjczyk ostatnio kompletnie mnie nie przekonuje. Poza tym wydaje mi się że Tyron będzie dawał radę skracać dystans , a MacDonald nie będzie w stanie przyjmować takich bomb na twarz jak Carlos.
 
A masz jakieś przypuszczenia?


No ja też dysponuję jeszcze wstępną opinią, ale zdążyłem już zobaczyć dwie pełne walki + ten highlight:



https://www.youtube.com/watch?v=H1YAEEmHsso







Przypuszczenia są takie, że Japończyk prawdopodobnie będzie prezentować się lepiej strikersko i zapaśniczo od Delorma, a jak walka trafi na ziemię to może być ciekawie, bo obaj są tam bardzo kreatywni. Tanaka jest troszkę szalony i czasem "za bardzo chce" przez co zdarzało mu się tracić dogodne pozycje w parterze, ale ogólnie podoba mi się jako "prospect" i nie jest tak jednowymiarowy jak jego przyszły rywal. Debiut w UFC dla Japończyka, z kolei Delorme walczy u siebie i jest bardziej doświadczony w "dużych" walkach. Sprawa do przemyślenia.



Warto nadmienić, że Michinori w przeszłości pokonał aktualnego zawodnika UFC, Russela Doane.
 
Nie wiem czy zauważyliście, ale Japończyk ma na swoim koncie wygrane dwie pięcio- rundówki, a to też może być sporym plusem.
 
Oglądałem tą z Pitpitunge i tam właśnie zdarzały mu się te błędy w parterze, o których wspomniałem, ale w sumie nie dał się poddać i wychodził z tarapatów, więc...



Kondycyjnie wyglądał bardzo dobrze, a Delorme z tego co pamiętam w trzecich rundach bywał mocno zmęczony.
 
Ja uważam, że Woodley poleży troszeczkę na Rorym, a jeżeli sprowadzenia nie będą mu się udawały, to jego siła będzie i tak wystarczająca na szczękę Aresa.
 
A kto walczy w walce kobiet bo już się pogubiłem na sherdogu jest napisane inaczej na tapology inaczej i na stronie ufc tez inaczej?
 
Calo napisałem, ze bedzie górował, a nie ze bedzie miał spora przewage, Rory jest po prostu wyższy , ma lepszy zasieg, Tyron jest nabity ok ale i niższy o 5 cm bodajze, tak czy siak stawiam na Kanadyjczyka tym razem, chociaz bez zdecydowania. Powodzenia w Waszych typach.
 
Zenek, akurat przez ,,przewagę fizyczną" zrozumiałem głównie aspekt siłowy, a nie wzrost i zasięg więc może się nie zrozumieliśmy.
 
mundial czas zaczac :P



przelane na unibet 157,hajs sie konczy ,koniec obstawiana mundialu



pierwszy kuponik:



Brazyli +Meksyk(zaklad bez remisu )ako 2.06 stawka: 25
 
ktorki opis :



Brazyli -Chorwacja wynik1-0



Mecze otwarcia rzadza sie swoimi prawami ,czesto nie pada w nich wiecej niz 2 bramki.Stawiam na Brazyli po pierwsze jest gospodarzem , po drugie sa faworytem imprezy ,po 3 maja w skladzie Neymara (ktory strzeli jedyna bramke meczu ).



Nie wyobrazam sobie co bedzie sie dzialo na ulicach i w mediach jak Brazyli tego meczu nie wygra.



Meksyk-Kamerun :2-1



Meksykanie maja w miare mlody sklad ,sa w nim gwaizdy zespolu jak Ochoa ,Hernandez, dos Santos czy kapitan Rafa Marquez ,w eliminacjach grali slabo ale mundial rzadzi sie swoimi prawami.



Troche statystyk :



Meksyk w pieciu ostatnich mundiialach zawsze wychodzil z grupy,odpadajac w 1/8.tym raze bedzie podbnie 2miejsce w grupie i trafia na Hiszpanow.



Kamerun:



Kazdy slyszal o skandalu pilkarzy z zwiazkiem, ostatecznie pilkarze poleceli na mundial wywalczajac wieksza kase dla siebie ,czy to sie odbije w ich glowach ,oraz pozniejsza aklimatyzacja?? Kamerun 4lata temu to prawie ta sama druzyna co teraz,Gwiazdy :kapitan i najlepszy pilkarz tej druzyna Etoo oraz Song,



Statystyki



Kamerun na ostatnich 5 mś 4razy nie wyszedl z grupy ,a na mundial w niemczech wcale sie nie zakwalifikowal,Tym razem bedzie podbnie ,3porazki i do domu



mysle ze w tym meczu Meksyk wygra 2-1 ale remis mocno mnie nie zdziwi ,dlatego gram zachowawczo DNB.
 
moze i tak ,zobaczymy ,bede mial wiekrza motywacje zeby nie usnac bo tak to zaraz mnie sen zabierze :D



Szady grales juz cos z ufc?
 
Back
Top