Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Tylko, że akurat to zdarzenie jest w chuj nieprawdopodobne. Za to na szansa na to, że jakiś pajac wbiegnie na murawę podczas meczu jest bardzo duża. Bardzo podoba mi się ten kurs... :)
 
pojawily sie kursy na CW narazie na Askie kursu nie ma.



ben alloway1.82 podoba mi sie kurs



curt warburton 1.54
 
Obstawione takie dwa kupony:



1. Benson+Dodson+Hallmann+Pettis+Tuck+Cummins za 2zł = 10,47 zł



2. Sanchez+dos Anjos+Thompson za 1,5 zł = 7,10 zł



Ps. Wiem, że śmieszne stawki.
 
Są, są, ale fajnie by było jakby dyskusje o kursach z UFC prowadzone były w temacie o analizach kursów :X.
 
Tak jest. Dużo gal w ten weekend, więc nie ma sensu zamykać tematu. Dzięki z góry za przeniesienie dyskusji.
 
I jak z tym cashbackiem na betclicu? Nie ma żadnych problemów, żadnych rógów? Zwracają stówkę i można ją wypłacić bez obrotu, tak samo z wygraną?
 
Dobra, kuję żelazo póki gorące. Dziś zaczynamy Criterium du Dauphine - ITT, długość trasy 10,4 km. Wg mnie kursy są okazyjne, więc mocny bet na dublu:

294ifdz.png
 
Heh, rzadko kiedy wrzucam tu kupony jeśli wcześniej nie napisałem, co obstawiłem. Miałem nie grać, ale przed snem uznałem, że jest kilka walk, które obstawić. Pokusiłem się o tasiemkę z Sanchezem i sędziowie dali prezent. Spodziewałem się, że jeśli walka dojdzie do decyzji mogą być atrakcje, jak to już bywało w przypadku pojedynków Diego. Na początku miał być Caraway zamiast Sancheza, który okazał się bardziej bezpiecznym typem.

2014-06-08 01:37:06

1. Diego Sanchez - Ross Pearson


Mieszane Sztuki Walki - UFC


Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1 2.28




2. John Dodson - John Moraga


Mieszane Sztuki Walki - UFC


Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1 1.18




3. Piotr Hallman - Yves Edward

Mieszane Sztuki Walki - UFC


Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1 1.59




4. Sergio Pettis - Yaotzin Meza


Mieszane Sztuki Walki - UFC


Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 1 1.22 Won



5. Jake Lindsey - Jon Tuck


Mieszane Sztuki Walki - UFC


Zwycięzca meczu, Zakład złożony na: 2 1.59 Won

Postawione za 25 zł, wyciągnięte 207 zł.
 
Czy ktoś z was postawił może wygraną Diego Sancheza na Betclicu? U mnie zakład nie wszedł bo uznali, że walkę wygrał Pearson.
 
rory-tyron 1.91-1.77



bader-cavalcante 1.71-2



arlovski-shaub2.1-1.67



OSP-Jimmo1.74-2



wyrownane kursy
 
Jeden dubel który zagram może grubiej to na bank Bader+Saggo ale czekam na kurs tego drugiego.Trzeba przyznać ,że zestawienia bardzo równe pod względem sportowym.Pomyśle jeszcze nad Tyron+ktoś
 
Comber, Dick, Mickap -> Na przyszłość jeśli kupony dotyczą gali UFC na którą jest osobny temat, to prosiłbym tam podsumowywać kupony, bo po to nie zamykałem Zakładów, żeby tu były dyskusje odnośnie CW i Bellatora. Teraz wpisy te przepadną w zalewie innych, traktujących o przyszłych kuponach.
 
1.91 i 1.77, co to kurwa jest w ogole, nigdy nie widzialem takich proporcji. jak juz bylo 1.91 to po rowno dla obu, a tutaj Woodleya jeszcze zanizyli. bardzo subiektywnie: Tyron, Bader, Andrzej i OSP.
 
Ciekawi mnie kurs na Jasona Saggo który na bank będzie faworytem choć to starcie dwóch debiutantów to jakby było minimum 1.50 na Kanadyjczyka to bym był usatysfakcjonowany.Ten koleś to mój bet,pamiętam jak kawałek czasu temu zaczynałem się interesować jak wyglądają treningi i było w sieci sporo jego filmików instruktażowych - ma obicie w Muay Thai jak i BJJ.Jest techniczny i przekrojowy (jeśli chodzi o stójke to spędził troche czau w Tajlandii jeśli dobrze pamiętam).Według mnie może coś ugrać w UFC .Są jego walki z z różnych okresów na youtubie.Stawiam na Niego w dublu z Baderem - nikogo nie namawiam.



https://www.youtube.com/watch?v=-O_nNS07WW0
 
@Kiras zgadzam sie gościu dobrze gada widać ze prawdziwy "mixed martial artist" życze mu powodzenia i choć z badiutantami nigdy nic nie wiadomo, z chęcią na niego postawie.
 
No, widać poprawę. Całe 8 funtów do przodu :-) Zarbek ino furczy, hehe, liczę jednak, że w końcu przełamię złą passę.



Przyszła gala bardzo ciekawie się zapowiada. Szykuję się kilka w miarę wyrównanych pojedynków. Znając życie będzie też sporo odmiennych opinii. Jeżeli już przy nich jesteśmy... każdy już postawił lachę na Feijao ( @2.15 ) ?, bo ja na przykład boję się obstawiać Badera. Będę liczyć, że ten ugra decyzję, a w trzeciej rundzie dostanie luja i po ptokach... Co do samej decyzji, to też z tym może być różnie.



Skłaniam się ku OSP, Mcdonald(@2.15?), Cavalcante i chyba Endrju:-)
 
No ogólnie jest taka szansa że Cavalcante sprzeda luja ale i tak mimo wszystko kurs na badera jest atrakcyjny.



Bader , McDonald , OSP , Andrei , Johnson
 
Back
Top