Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@Peer



Jak masz "czutkę" na Currana to postaw, ale może za mniejszą stawkę. Obstawianie Pata po kursie ~ 2.45 w sytuacji, gdzie jego rywal nie zrobił wagi za pierwszym podejściem na pewno nie jest głupotą i ma swoje uzasadnienie, wszak mieliśmy już całkiem niedawno podobne Bellatorowe zestawienie w postaci Chandler - Alvarez, gdzie ten pierwszy miał wygrać kolejny raz, a okazało się inaczej i Eddie wszedł kilku osobom po kursie 3.00.



To jak zawodnik zaprezentował się na ważeniu, czy miał w o czach "to coś", czy zmieścił się w limicie, to teoretycznie pierdoły, ale nieraz dzięki temu postawi się na któregoś z zawodników i niejodnokrotnie takie "akcje" okazywały się opłacalne. :)



Choćby ostatni przykład, gdy Maximo Blanco nie zmieścił się w limicie za pierwszym razem, to byłem praktycznie pewny, że przegra z Arantesem.
 
@Zychal,



tą też odpuszczam. Ale wracam do gry w przyszłym tygodniu, bo nie wyobrażam sobie, żebym z KSW nic nie postawił. :)



Najbliższa gala UFC jest tak "podchwytliwa", że już z góry gratuluję tym, którzy będą na niej do przodu, bo myślę, że mało takich ludzi będzie. :D



Jedynym "pewniakiem z krwi i kości" z tej gali jest dla mnie Scoggins, ale kurs na niego jest tragiczny.
 
Adamek + Hendricks + Condit + St Preux za 25 zł. Miałem za mało kasy na postawienie Adamka solo żeby ewentualna wygrana mnie satysfakcjonowała więc za mniejszą stawkę dorzuciłem kilku innych faworytów.
 
Weekendowa taśma :D



111rsyq.jpg
 
Może komuś się ta informacja przyda, ale Woodley w Countdownie mówił, że jego cel to znokautować Condita - więc może warto rozważyć TKO jak przy Kimie. Przy czym jeśli rzeczywiście będzie chciał kozaczyć w stójce to przewiduję TKO na nim ;)
 
Piękny zakład Szady:-). Nareszcie nawróciłeś się na ciemną stronę mocy i postanowiłeś grać taśmy.
 
Dobra, ja pogrywam taśmy:



1. Lombard + Sanchez + Pennington + Bermudez AKO 12,57 za grosze



2. Scoggins + Strickland + OSP + Johny AKO 3,02 za pół stawki



3. Lombard + Sanchez + Story AKO 7,56 za pełną stawkę (Kelvin wygląda masakrycznie słabo)



4. Strickland + Sanchez/Jury under 2,5 AKO 5,16 za pół stawki



5. Lombard + Scoggins + OSP AKO 2,1 za podwójną stawkę
 
nikt na Lawlera nie rzuca?



Kelvin w 170 chyba jeszcze nie wygladal na wadze 'mocno', mysle, ze zrzuci te ostatnie funty i bedzie okej.



przyznac sie, kto sie troche trzesie o Hendricksa? ;)
 
Ja się nie trzęsę ma 0,68 kg do zrzucenie w 2h może sam team podjął taką decyzje żeby już nie cisnąć na ważenie tylko dać sobie te 2 godzinki.



A co ty baju o tym uważasz?
 
kurwa sandacz mistrzem tancow na polsacie, najss.



mysle, ze cisneli do konca, a przynajmniej wygladali jakby wazyl ze 168 funtow, strasznie pewni swego. nie wiem czy zrzuci, ale ogolnie nie wygladal tragicznie, zobaczymy jak w walce. mi sie podoba styl Lawlera na Hendricksa. albo dostanie lewy i upadnie albo sam przycisnie i zdobedzie pas. jest jaranko. :)



Mess, ile osob pisalo tak o Rorym? juz nawet nie chce wykopywac ile zakladow wtedy poszlo sie pierdolic, bo przeciez McDonald faworytem wszechczasow. Robbie w 170 wyglada jak nigdy wczesniej, ma doswiadczenie, ma cios, ma defensywne zapasy. nie jest az tak poza jego zasiegiem, gdyby tak bylo to o tytul walczylby Condit.
 
Conditowi nie mogli dać za bardzo walki o tytuł w tej sytuacji po jednej wygranej , przegranej z Hendricsem i przgeranej o tyutuł z GSP. Taka sytuacja się wyklarowała , kto sądził że GSP odejdzie.
 
Jak poinformował Dana White, Johny Hendricks zrobił wymagany limit wagowy i zwycięzca jutrzejszej walki wieczoru zostanie nowym mistrzem kategorii półśredniej UFC!
 
@up



To fakt u mnie był w jednej taśmie za 10zł , i teraz poszła nawet nie kontra a taśma bez tej walki a z Hectorem który mnie bardziej przekonał.
 
Co Wy pierwszy raz Gasteluma widzieliscie? On zawsze wyglada slabo. Jak walczyl wsredniej przypominal postura Asplunda ;)
 
Mam nadzieje i mam nadzieje że mi w tym momencie wejdą 2 kupony, ten z Gastelumem i ten z Hectorem.



Z kolei Hector to chyba zawsze świetnie na ważeniu wygląda.
 
oj kursy na Hendricksa podskoczyły po tym ważonku. Szkoda, bo jeszcze nic kasy nie postawiłem na Lawlera ;d
 
1. Johny Hendricks - Robbie Lawler
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Method of victory MMA, Zakład złożony na: FIGHTER 2 BY KO,TKO or DQ
4.45 2014-03-16 05:00
2. Nikita Krylov - Ovince St Preux
Mieszane Sztuki Walki - UFC
Method of victory MMA, Zakład złożony na: FIGHTER 2 BY KO,TKO or DQ
2.01 2014-03-16 04:00

-------------------

ako 8,94
 
Back
Top