Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jak nie wycofają to puszczę za 100 zł na Serrego np. na betsafe i wtedy wyjdę na 0 w przypadku przegranej Picketta.
 
tez tak zrobie 300x3.9=1170



na serego bedzie ok4, 4x100=400



alo na 0 albo 770 do przodu bez ryzyka :-)
 
Chyba każdy z nas przewidywał taka możliwość :) Jak to jest na unibecie, trzeba obrócić wpłatą czy można od razy wyciągać?
 
niby czemu mielibyscie obracac wlasnym hajsem? :O



to chyba tylko w przypadku bonusow?
 
sa kursy na betsafe na ufc



co myslicie o latifim 2.18



johnson 2.17 ja gram juz teraz :P



i chyba picket+gustafson + nelson
 
@ Zychal



Latifi z Diabate - będzie różnica wzrostu i zasięgu ok. 25cm na korzyść francuza.



Osobiście dla mnie jeden z pewniaków to Luke Barnatt
 
Diabate jest strasznie chimeryczny. Nie zdziwię się, jeśli Latifi jakoś to wygra, ale pieniędzy na niego nie postawie.



Dużo pewniejszy jestem Johnsona i jego wjeżdżam na pewno. Czekam również na kurs na Barnatta



@Zychal - ledwie raz go położył.
 
latifi klad na plecy mousasiego wiec problemow z obalaniem francuza tez nie bedzie problemow:Pale wyczuwam KO szweda
 
Ja juz się cieszę na walkę, Brown vs. Silva. Najbardziej niedoceniany półśredni vs najbardziej przehypowany półśredni :)
 
@Zychal



Nie wygrał żadnej rundy, bo było 30-27 dla Gegarda.


No i mam wątpliwości co do Nelsona - do tego, ktoś napisał wcześniej dorzucam fakt, że póki co w UFC pokonał fatalnie przygotowanego do tamtej walki Johnsona oraz Santiago, który w UFC nigdy nie błyszczał i wygrał jedną walkę na 6. Na pewno go nie postawię
 
Johnson swietny progres i ogolnie widac, ze zaczal robic swoje, ale Melvin... on moze wyjsc w formie z top10, a moze wyjsc w formie zerowej. ciekawa walka.



Barnatt na pewno nie wyjdzie ponad 1.5. :C (OBSTAWIAM KURS, PUCZI/SZEJDY - OBSERWUJ)
 
Johnson swietny progres i ogolnie widac, ze zaczal robic swoje, ale Melvin... on moze wyjsc w formie z top10, a moze wyjsc w formie zerowej. ciekawa walka.


Nie wierzę w to. Czasy, kiedy Melvin miał mocną pozycję, bezpowrotnie minęły i ostatnie występy nie przekonują mnie do niego.


Co innego Johnson, który miał dołek ale wydaje się, że teraz idzie do przodu i rywala takiego jak Guillard w obecnej formie pokona.
 
"sa kursy na betsafe na ufc


co myslicie o latifim 2.18


johnson 2.17 ja gram juz teraz :P


i chyba picket+gustafson + nelson"


Zamierzam grać bardzo podobne kupony. W triple'u zamiast Picketta zagram Barnatta. Kurs na niego powinien być ciut większy niż na One Puncha. Singiel na Johnsona raczej na pewno. No i Latifi też.
 
Danziga i Piersona jadl na sniadanie. w ogole mu nie zagrozili, robil z nimi co chcial. sam mowi, ze teraz ma bardziej ulozone w glowie. rzeczywiscie 'ostatnie wystepy' nie moga do niego przekonywac, lol.
 
Danziga i Piersona jadl na sniadanie. w ogole mu nie zagrozili, robil z nimi co chcial. sam mowi, ze teraz ma bardziej ulozone w glowie. rzeczywiscie 'ostatnie wystepy' nie moga do niego przekonywac, lol.
Kim jest Danzig? Z Pearsonem walka trwała za krótko, abym wyciągał jakieś większe wnioski.
Johnson robi ostatnio na mnie lepsze wrażenie niż Melvin i tyle w temacie z mojej strony.
 
Back
Top