Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

kto gram ostatno ramage betsage tez sie pomylil i kurs byl ok3 ,nie wycofali wam?



zatwierdzili mi zaklad na unibecie na picketa :P za 100:-)
 
Raz Betsafe pomylił kursy i było 6.00 na Teixeirę przez KO/TKO z Baderem i nie wycofali. Ja zrobiłem wtedy surebeta, ale pamiętam, ze gwidon wszedł grubo w ten bet i przytulił ładnych parę tysi.
 
nie zatwierdzili, tylko pewnie nie potrzeba zadnego zatwierdzenia przy tym jak nie masz na maila powiadomienia. Rampage'a wycofali i to bardzo szybko, ale teraz nieaktywny czat chyba juz wiec jutro sie okaze. :)



jak mozna zrobic surebeta gdy stawia sie na KO/TKO? :o dorzucil sub i dec na Glovera + Bader zwyczajny?



pisze mu 2 razy o tych 2000tys. i nie ogarnal, poddalem sie.
 
Kawaguchi to chyba miałeś stracha jak Materla i Horwich walczyli, co? Bo to było z rundą dogrywkową chyba, tak?
 
ten serry jest dobry? bo bym dal jeszcze stowke



?



fajne kursy na ta gale latifi -diabate 1.8-1.9
 
Kawaguchi to chyba miałeś stracha jak Materla i Horwich walczyli, co? Bo to było z rundą dogrywkową chyba, tak?


w każdej walce mam stracha jak postawie sporą sume nawet jak walczy spory tzw. pewniak . Np. jak walczył Teixeira z Baderem , zawsze sie denerwuje przed rozpoczęciem walki
 
krotki czas przygotowania, slabszy skill od Picketta, to jest bardzo dobry bet.



btw, ja postawilem Teixeire po 3.95 za KO/TKO wtedy wiec nie wiem czy to byl taki bug.
 
@Kawaguchi., ja miałem informację, że mam limit na to wydarzenie i mam 3 opcje: postawić 200, ale czekać 20 min na ręczną akceptację (?), postawić to 159.21 a resztę (40.79) wysłać do tej ręcznej akceptacji i postawić tylko 159.21. Wybrałem opcję number 3, mam nadzieję, że wszystko mi zatwierdzą :)
 
ale tu nie chodzi o zadne zatwierdzenie, pewnie w regulaminie jest, ze moga anulowac bet z jakiejkolwiek przyczyny czy pomylki. na Rampage'a tez betsafe 'zatwierdzal'.
 
kawaguchi to ile łacznie zarobiłeś na zakładach? ... nie musisz odpowiadać jak nie chcesz.
 
[strike]Przy rejestracji wybieram preferowaną walutę "Polish Zloty" i obok wyskakuje czerwony krzyżyk. Co jest?[/strike]



Już ok.
 
Kawaguchi widzę, że się nawet w "Newsach" pochwalił. Jak to kilkadziesiąt osób w jednym czasie postawi to na pewno nie anulują. LOL
 
poszlo za 359.22. Nie daje wiecej, bo place kredytowka, a biora prowizje gnoje :P lipa, ze mojego banku nie obsluguja przelewy 24.



propag - cholera wie. taki kurs to prezent. najwyzej bedzie w plecy.
 
Kurs zdjęty, ale wychodzi, że kupony postawione zostają w grze. U mnie ostatecznie trzy stówy poszły
 
Back
Top