Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Super, że Czajczyński wszedł :) czyli ogólnie dzień na plusie. Szkoda, że Silvy nie postawiłem, bo miałem zamiar. Dzięki chłopaki za polecenie Jacka.
 
wszyscy chcieli gale underdogow i sie doczekali :) dobrze ze odpuscilem ta gale bukmachersko bo bym sie.. zdenerwowal
 
Myślałem nad obstawieniem Wendres + Czajczyński, skończyło się na Jacku + Drwal (za 250) i Wendres + Drwal (100)...



Asekuracyjnie, postawiłem też dubla Drwal + Fabiński (jak był kurs 1.8 na Bartka za 100), więc myślę, że i tak będę do przodu po PROMMAC.
 
A ja wkurwka,że odpuściłem, bo chciałem grać Silvę (to bankowo) Foudę i Czajczyńskiego (rozmyślałem) i Drwala do kuponu jakiegoś. Odpuśćiłem, dlatego siada wszystko, ehh.
 
Z wyhaczonych kwiatków był Martinez i Lipeng Zhang za @3.50. (szkoda, że mało postawiłem )











Ale postawiłeś...Większego ogurasa nie było? Nie wiem, gdzie sędziomie mieli oczy..






Nie jest ważne jak, liczy się efekt końcowy ;)







Na wczorajszej gali PROMMAC wyszedłem 21 funtów do przodu. Silva i Fouda, trafiony - zatopiony.



Cały weekend zaliczam do udanych. Jestem sporo do przodu, wyhaczyłem czterech underdogów o rpzpiętości kursów od 4.50 do 2.60. ( Puszczałem też Marka Eddivę, ale jego nie liczę bo był na tasiemcu i inne zdarzenie pokpiło sprawę.)



Kolejna gala już za tydzień. ;)
 
Jaki kurs na Akhmedova? ;)







Na BAHu jest 2.50. U innych buków będzie pewnie więcej. ;)



STStunner. nie jestem jego wcale pewien dlatego postawiłem umiarkowanie. Nelson jest jednak faworytem. W stójce prezentują podobny poziom. Nelson lepiej obala i może też mieć przewagę w parterze, choć ruski drewnem też nie jest. Osobiście liczę na to, że Akhmedov utrzyma walkę w stójce i pośle Nelsona jednym z powerpunchy na deski., bo jeśli walka będzie na pełnym dystansie faworytem u sędziów powinien być Gunnar.
 
Akhmedova na bank odpuszcze,ostatnio wygrał zajebistym fartem na zamroczeniu ,ale w sumie na Rosjan warto grać bo jakieś +75% walk wygrywaja a często są underdogami i przeważnie idzie coś tam urwać.
 
unibet dał prezent , kiedys dali podobnie zagrałem za spora stawkę i nie anulowali . ładowac dopuki tak stoi
 
nie kumam grania kursów 1.3 - baju.


To teraz może zakumasz :-)



kuponik.png




http://www32.speedyshare.com/fQAdk/download/kuponik.png



TYLKO PEWNIAKI I TASIEMKI!







@baju



Jakbym taką taśmę trafił, to bym teraz Cię pozdrawiał z hawajów, dzierżąc pas mmarocks, bo znokautowałbym analizy i samego Samozwańca :-)
 
ZEDYTUJE I CO TERAZ. PISZESZ O JAKIMS PAINCIE. :C <sprawdzilem betathome>



zreszta jedna taka tasma niczego nie udowadnia, widzialem ladniejsze na zywo i z mniejsza iloscia eventow wbrew pozorom.



jakies ligi z kosmosu, pozdro. :o



btw, myslalem, ze cos swojego wrzuciles i juz sie przestraszylem... :)



3.90 na Picketta potwierdzone info na unibecie, ale nie wierze, ze tego nie cofna.
 
Postawiłem 200, zaraz wbijam kolejnymi dwoma stówami, dzięki Kawaguchi !


no problem , powtarzam miałem identycznie w tamtym roku z gali Bellatora tez pomieszali kursy zagrałem w sumie za okołom 2000 tyś i nie anulowali
 
Sprawdź poniżej postawione zakłady, powodzenia! Pamiętaj, że zakłady wysłane do zaakceptowania (PBA) wciąż oczekują na potwierdzenie, sprawdź historię Historię Zakładów aby znać ich status.


Takie coś się wyświetla, jak wybierzemy opcję potwierdzenia zakładu na mail. U mnie w historii zakładów jest "oczekuje", także nie liczę, że mi to potwierdzą.



Wpłaciłem 3 x 100 zł. Jakby przeszło to bym zrobił kontrę (surebeta) za tyle samo u innego buka na Seery'ego (opcja "no stres"), ale nie wierzę, ze tego nie cofną.
 
w tamtym roku... po takich wpadkach regulaminy sie bardzo szybko zmieniaja. poczekamy, oby wam sie udalo. :)



2000tys... troche duzo.
 
2 tyś to nic , najwiecej grałem Materle jak walczył z Horwichem wtedy poszło ładne kilka tyś - niech bedzie tak hee
 
Back
Top