Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Mnie anulowali Rampage po 4.75 po 3 godzinach więc życze powodzenia żeby wam nie wycofali.







Jak co u mnie to było na betsafe może u was nie zdejmą.
 
Ja robiłem co pięć minut przelewy po 100 złotych. :D



Poprzestałem na tych trzech stówach, także nie wiem czy też bym miał limit do tych 359 co piszecie



1zn5wr7.jpg
 
U was w historii zakladow jest tylko ID zakladu i stawka postawiona? Jakos dziwnie w tum unibecie. Nie ma ani godziny obstawienia, ani nazwisk zawodnikow.



Edit. Dobra znalazlem. Jest tak jak ma Szady.
 
Jeżeli Wam tego nie wycofają, to oficjalnie złapaliście kurs życia :-) I bardzo dobrze, im więcej cohones zyskuje, a buk traci, tym lepiej :-)!
 
dla mnie dosyc mocny faworyt to Nelson .... comber no co ty jest wszystko jest id jest data , godzina i nazwiska hee
 
Jeżeli Wam tego nie wycofają, to oficjalnie złapaliście kurs życia
smile.gif
I bardzo dobrze, im więcej cohones zyskuje, a buk traci, tym lepiej


czekam na piwka po walce ,adres podam puzniej :-)... bede pił z tydzień hee . comber trzymam za słowo
 
Jeśli nie anulują, a u innego buka kurs na Seery'ego też będzie w okolicach ~3.90 to zrobię surebeta.



Z potencjalnego +870 zrobi się pewne +570, co i tak jest dobrą kasą za kilka kliknięć, a stresu zero.
 
Kawaguchi, jeśli tego nie anulują to masz u mnie pół litra! Dużo osób nie pochwaliłoby się taką okazją. Dzięki!
 
@Kawaguchi



Ja nie obstawiam najbliższej gali w ogóle (oprócz Picketta oczywiście ;)). Nelson jest faworytem, ale nie zdziwię się jak przegra, bo jakoś mnie średnio przekonuje w sumie. Jeśli dobrze pamiętam to wypalony Santiago na początku walki sporo krwi mu napsuł. Akhmedova polubiłem po jego debiucie w UFC. Chłop tanio skóry nie sprzedaje. :D



Ps. U mnie też masz flachę jeśli wszystko dobrze pójdzie. :)
 
Ok panowie trzymam za słowo z tymi butlami , ale jak znam życie nawet jak wygra i nie anulują to guzik zobacze hee , wazne że zarobimy to najwazniejsze
 
Zychal



Nie kuś mnie! Przerwa to przerwa, no chyba, że się pojawi prezent na miarę Picketta czy Czajczyńskiego. :)
 
Szady dlaczego robisz przerwe za duzo osttanio wygrałes czy jak ? , stawiam ze i tak cos zagrasz wiecej ale sie nie wychylisz
 
@Zychal



Czajczyński zrobił robotę, bo zagrałem go po kursie 3.70 i później dołożyłem jak już było 2.70, ale i tak sporo w plecy.



@Kawaguchi



Przerwę robię, bo mi właśnie słabo idzie ostatnio i grałem głupie taśmy, żeby sie odkuć. Do niczego dobrego to nie prowadziło. :)
 
Nie wiem, czy bardziej się wkurzę, jak mi wycofają zakład czy wtedy, jak nie wycofają ale walka posypie się z jakiegoś powodu ;D
 
Back
Top