Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

-podsumowanie:



BELLATOR 110



3Kupon



1. Daniel Weichel - Scott Cleve Typ1 Kurs:1.65+++++



2. Desmond Green - Mike Richman Typ2 Kurs:1.37--------------+



AKO:2.26 Stawka:podstawa







BELLATOR 110+ TITAN 27



1Kupon:



1. . Matthew Riddle - Michael Kuiper Typ1 Kurs:1.5 (TITAN)+++++++++



2. Eric Marriott - Kurt Holobaugh Typ2 Kurs:1.22 (TITAN)++++++++++++



3. Christian Mpumbu - Rampage Jackson Typ2 Kurs:1.2 (BELLATOR)+++++++++++++



AKO:2.2 Stawka:pod



stawa



BELLATOR 110+ TITAN 27



2Kupon:



1. Diego Nunes - Matt Bessette Typ1 Kurs:1.25 2 (BELLATOR)----------



2. Goti Yamauchi - Will Martinez Typ1 Kurs:1.26 (BELLATOR)-------------



3. Anthony Gutierrez - Charlie Dubray Typ1 Kurs:1.25 (TITAN)+++++++++



1 kupon na 3 , titan 3na3typy, bellator 2na5



-44na tych galach
 
Drwal+ Lawal+ [strike]Nunes[/strike] + Bedorf+ Holobaugh + Rampage też mi Diego zwalił kupon.
Kiedy w końcu nauczymy się omijać Bellatora :D
 
gra ktos rywala fabinskiego ? z 1,9 podskoczylo 2.6 ,brazol moze poskladac fabinskiego


mam zamiar , poczekam jeszcze bo im blizej gali tym kursy na rywali polakow rosna
 
Wow, co ja widzę. Dobrze, że nie obstawiłem tego o co pytałem. Brak dostępu do internetu sprawił, że nie popłynąłem :) Kurs na Czamczyńskiego już tak poleciał, że chyba sobie dam spokój z dzisiejszym obstawianiem.
 
Panowie na Betclicku można jeszcze obstawiać walkę Hioki-Ivan :-)



EDIT: Już wycofali z oferty, ale jakieś pół godziny po walce :-)
 
Kim-Nam AKO 1.99



Lee AKO 2.30







Druga gala z rzędu wszystko ładnie wchodzi :) teraz tylko wypatrywać spektakularnego failu :D
 
Mi tylko PROMMAC uratuje dupę. Ale i tak przerwa w obstawianiu, także bye, bye panowie na jakiś czas
 
Ja też się muszę "pochwalić"



- 3x100 zł w taśmach , oczywiście Bellator.



Prommac może mnie podrarować albo pogrzebać.



Dzisiaj Jordana miałem stawiać gybym wygrał wczoraj :-)
 
@up


Ja zagrałem Yamauchiego + Rampage + Kingo Mo za 40 euro , i żeby jak ten kupon nie wejdzie nie byc w plecy postawiłem na Jordana - 50 uero ...


W dupe 90 euro :-)
 
Ja 119 funtów do przodu.



Z wyhaczonych kwiatkó był Martinez za @4.50 i Lipeng Zhang za @3.60. ( szkoda, że mało postawiłem ). Nunes pokpił sprawę, a może bardziej sędziowie... Nieważne. Mój główny faworyt Matt Riddle wszedł jak nóż w masło. Dobra passa zachowana, a jeszcze zakłady na wieczór w grze, ;)
 
Zychal, mam takie coś:



Carlos Da Silva @2.60



Martin Fouda @3.70



Drwal + Bajor @ 1.80



Ze stawkami nie szalałem. Zobaczymy co z tego będzie.
 
noga nogą ale czasem sie zagra i fartło sie zajebiście i sie ciesze liverpool w ostatniej minucie 3 bramka z karnego miałem 2.5 bramki i handicap bayern -2 .36 zł do przodu,na jutro polecam derby madrytu na real handicap -1 3.70,na psg też można obczaić bo z marsylią wygrywaja ostatnie lata nonstop.
 
Kurcze miałem dzisiaj hajsy wpłacać po wczoraj i sie odkuć na Jordanie , Milewskim i Fabińskim. Dobrze że odpuściłem.
 
Z wyhaczonych kwiatkó był Martinez za @4.50 i Lipeng Zhang za @3.60. ( szkoda, że mało postawiłem )







Ale postawiłeś... Większego ogurasa nie było? Nie wiem, gdzie sędziomie mieli oczy.
 
Back
Top