Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Hehe , Thomsona na betsafe rozpatrzyli jako LOST , mam nadzieje ze rano zmienia bo kupon ładny usiadzie.



Ja Pieta sie pochwale tez +700-800 , najlepsza gala ever , po tej z Huntem i Silva. :)



Samych faworytow mialem
 
No wlasnie betsafe chyba przespal walke Thompsona. Takiej gali pozytywnie bukmachersko to nie pamietam ; ) jeden underdog z undercardu ;d
 
Kolejna gala, która pokazała, że taśmy > underdogi. No i overy tez się ostatnio opłacało grać, bo mega dużo decyzji.



Ciekawe jak długo tak będzie.
 
BAJU:

nie zdziwie sie jak Oliveira wam rozjebie kupony. Eye i Whittaker to dla mnie bety na ta gale.





Pyle pewniakiem... come on. :C


135 lbs: Alexis Davis pok. Jessicę Eye przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).



170 lbs: Stephen Thompson pok. Roberta Whittakera przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 3:43.



155 lbs: Erik Koch pok. Rafaello Oliveirę przez TKO (uderzenia), runda 1., 1:24.



170 lbs: Mike Pyle pok. T.J. Waldburgera przez TKO (łokcie w parterze), 3. runda, 4:03.







dobrze Baju, że czuwasz :)
 
Ta gala "na szczęście" nie siadła baju(bajowi? to się odmienia :D?), ale on ma nosa często i gęsto, więc wstrzymałbym się z takimi podtekstami. Po prostu ostatnio siadają faworyci, których "łowcy underdogów" tacy jak baju rzadziej grają.



Napisałem "na szczęście" bo grałem Davis+Koch, chciałem dorzucić Rondę i Sterlinga, ale się wstrzymałem niestety.
 
od co najmniej kilku gal dokładnie się przyglądam kto jak typuje i jakie są później tego wyniki. Jasne typowanie underdogów to sztuka, jednak jak pisałęm już jakiś czas temu, przez ten ostatni okres raczej szukano ich tam, gdzie ich nie było, więc niestety wyniki na minus ---



co nie umniejsza zajebistości Bajego(?!), którego lubię i czuję, że w realu mielibyśmy o czym gadać przy piwku :-) :*
 
hmm wszycy z wyższymi pensjami wygrali swoje walki, może to jest jakaś metoda na typowanie:-)



The full list of disclosed paydays included:

Champ Ronda Rousey: $110,000 (includes $55,000 win bonus)
def. Sara McMann: $16,000

Daniel Cormier: $160,000 (includes $80,000 win bonus)
def. Patrick Cummins: $8,000

Rory MacDonald: $100,000 (includes $50,000 win bonus)
def. Demian Maia: $64,000

Mike Pyle: $96,000 (includes $48,000 win bonus)
def. T.J. Waldburger: $18,000

Stephen Thompson: $28,000 (includes $14,000 win bonus)
def. Robert Whittaker: $15,000

Alexis Davis: $30,000 (includes $15,000 win bonus)
def. Jessica Eye: $8,000

Raphael Assuncao: $56,000 (includes $28,000 win bonus)
def. Pedro Munhoz: $8,000

Aljamain Sterling: $16,000 (includes $8,000 win bonus)
def. Cody Gibson: $8,000

Zach Makovsky: $24,000 (includes $12,000 win bonus)
def. Josh Sampo: $10,000

Erik Koch: $30,000 (includes $15,000 win bonus)
def. Rafaello Oliveira: $14,000

Ernest Chavez: $16,000 (includes $8,000 win bonus)
def. Yosdenis Cedeno: $8,000
 
1Kupon:



1. Zack Makovsky - Josh Sampoo Typ2 Kurs:2.4------------



AKO:2.4 Stawka:podstawa



2Kupon:



1.Ronda Rousey - Sara McMann Typ1 Kurs:1.2+++++++



2. Rafaello Olivieira - Erik Koch Typ2 Kurs:1.25+++++++



3.. Ernest Chavez - Yosdenis Cedeno Typ2 Kurs:1.3-----------------



AKO:1.95 Stawka:podstawa







3Kupon:



1. .Ronda Rousey - Sara McMann Typ1 Kurs:1.2++++++++++



2. Daniel Cormier - Patrick Cummins Typ1 Kurs:1.08++++++++++++



3.Alexia Davis - Jessica Eye Typ1 Kurs:1.66+++++++++++++++



AKO:2.15 Stawka:podstawa







4Kupon:



1. Demian Maia - Rory MacDonald Typ2 Kurs:1.37+++++++



2.. Mike Pyle - TJ Waldburger Typ1 Kurs:1.54+++++++++++



3.. Raphael Assuncao - Pedro Munhoz Typ1 kurs:1.45++++++++++++



AKO:3.06 Stawka:podstawa










5Kupon:



1.Robert Whittaker - Stephen Thompson Typ2 Kurs:1.73++++++++++



2.Cody Gibson - Aljamain Sterling Typ2 Kurs:1.42++++++++++



AKO:2.46 Stawka:podstawa


3na5 weszlo:) 118 do przodu:)druga gala z rzedu na plusie
 
haha kurwa weszła taśma :-) rory+makovsky+davis+ronda+koch+assuncao+sterling



puściłem w sumie na odczepnego za piątala bo ostatnio w żadnym sporcie nic nie wchodzi ale 4 dyszki wpadły więc to dobry początek nowej zwycięskiej ścieżki :D ale panowie na najblizszych galach sie rozgladałem i szykują sie underdogi które w końcu zaczną wchodzić
 
ostatnie gale to dla mnie przykre widowisko, szczegolnie te KO na Whittakerze smutne. Davis i tak nie ma czego szukac z czolowka, Pyle wystep jeden z lepszych w ostatnich latach (?), nie spodziewalem sie, ze Brazylijczyk to az taki ogorek (naprawde zle mi z tym, ze uzywam tego zwrotu).



to jest tak, ze co gale mam nadzieje, ze sie cos zmieni i przestana decyzjowac, a underdogi bardziej sie 'starac', ale te zestawienia sa po prostu missowe. brawo za tasmy, to po prostu nie w mojej naturze zeby przyjebac pare walk i krecic kursy dziwne.



przy Pyle przede wszystkim podkrecilo mnie slowo 'pewniak', bo to jest w bukmacherce skandal. Whittaker rownie dobrze mogl wygrac w druga strone w ten sam sposob.



zagralem tylko Whittakera za 40.



chodzi mi glownie o to, ze zaraz moze byc gala typu 'punkt zwrotny' i znow wygra taki Smolka, Tavares, Beneil czy Silveiro. wtedy wasze tasiemki posypia sie jak domek z kart i nie pamietam jaki % mialo tutaj gale na jakikolwiek +. ciekaw jestem dalszych eventow, zestawienia sa fajne. liczba underdogow mega spadla ostatnio, a pare gal moglbym przypomniec gdzie tasmy byly rozpierdolem.
 
Kiras - pozdrawiam za przestrzeganie przed stawianiem na Cormiera. Miał mi podbić kupon i cel został osiągnięty ;)



Jak kilka osób wyżej, trzecia gala do przodu. Efekt przyniosło również poświęcenie czasu na oglądanie walk, a nie tylko patrzenie na rekordy na sherdog.com i sięganie pamięcią do walk, które widziałem kiedyś (często jednym okiem).



Jestem ciekaw, czy w ogóle pojawią się typy na następną galę. Sporo gości z karty nie znam i raczej poświęce czas na "znane" nazwiska (Hioki vs. Menjivar, Jordan vs Mittrione i main-event).
 
Mi Ronda swoim TKO zawaliła dubla z Pylem. Chciałem postawić Rondę przed czasem, ale na betsafe było tylko sub/tylko ko, więc niestety wybrałem to pierwsze. Szkoda. Ale i tak gala na +. Do tego Rory w grze na 2 kuponach - także jest ok.

[strike]Ronda sub + Pyle 2.56[/strike]
Assuncao + Sterling + Koch 2.52
Rory + Gustafsson 1.79
Rory + Gustafsson + Barao + Overeem + Silverio + Jacare + Aldo + Rockhold 10.45
 
chyba nie chodzi tu, ze niedoceniany tylko po prostu potrafi przejsc obok walki i ja wygrac. porownania do Carmonta trafne. poczekajmy na przeciwnika jakiegos lepszego.



Puczi rozjebal Rondowym subem. <3
 
Mnie też wszystko weszło.



Dobrze bo już sie szykuje na przyszłyy tydzień



Drwak+Kita+Cieśliński



Bellator Rampage+Lawal jakby było koło 2 to super



no i UFC ale tu może być tak że nic nie puszcze aczkolwiek może to być gala gdzie będzie można złapać underdoga.
 
mmammag - pozdrawiam również bo jak dla mnie granie kursików 1.08 chuja warte ale ciesze sie ,że sporo osób do przodu po tej gali - o to chodzi







Co do przyszłej gali w Chinach to może coś poleci na Hathawaya i przyjrze się temu Alberto Minie bo jest niepokonany i wszystkie 10 walk przed czasem i jest szansa ,że kurs będzie ponad 2 na niego więc pomyśle(ew.Rampage napizgany koksem może zamknąć kupon ale to tak w formie żartu) i nie za jakiś grubszy hajs bo wole zamrozić na UFC w Londynie gdzie pewnie postawie na Picketta pod warunkiem ,że kurs nie będzie taki jak na Cormiera :-) albo chociaż z 1.30 żeby do taśmy dorzucić.Warto pomyśleć o Johnsonie ,Akhmedov to raczej tak średnio bo ostatnia walka jeśli dobrze pamiętam to na zamroczeniu znokautował fartem.Luke Barnatt pewnie też wygra.Jeszcze do tej gali 2 tygodnie ale lubie się wcześniej rozejrzeć.



@zapomniałem o prommac :D polecą taśmy hehe
 
No to przez miesiąc jestem 500 na plusie, a jeśli wygra real to wejdzie kolejny tasiemiec i kolejne 200 :D.Nie moge narzekać na nudne gale ;D
 
A mi UFC weszło a nie wszedł typ z hokeja USA-Kanada 1, który dorzuciłem do podbicia Ako w sts :D


Bez tego durnowatego dorzucenia miałbym z 4 zł 200....
 
Wszyscy się cieszą, a mi Ronda rozwalila taśmę swoim 'nie-subem' (PUCZI WYKRAKAŁ). Chociaż to może bardziej wina Deana, bo Rowdy na pewno szukała by armbara na zamroczonej olimpijce. Nic to, dycha w plecy, całe szczęście, że nie gram na poważnie tylko operuje moimi 5 dychami wpłaconymi pół roku temu na beta. Czysto dla zabawy i dodatkowych emocji.
 
Ja też zastanawiałem się nad Ronda by sub ale dałem Ronda + Rory + Cormier co w połączeniu z kuponem Sterling + Koch dało trochę zysku bo ostatnie gale dość cienko.



Nie lubię stawiać over/under lub sposób zakończenia bo to znacznie komplikuje sytuację
 
przechwytywanie.png




Taśmy to styl życia :-)
 
tinypic.com, wrzucasz tam, bierzesz link, klikasz taki obrazeczek obok emotikonek (na lewo od pogrubienia), wklejasz link.



nie mozna bezposrednio, chyba, ze o czyms nie wiem. Solaris tasma git. z Pogonia to trafiles, juz trzeba wygrana bylo dac!
 
Przyszedł czas na moje podsumowanie sobotniego UFC.



Wyszło : 348 GBP



Weszło : 739 GBP



Zysk : 391.GBP



Weszły mi wszystkie ciężkie kupony, plus kilka tasiem za drobniaki. W 4 taśmach byłem o jedno zdarzenie ( wszędzie to samo - Cormier over 1.5 ) od następnych 150 funtów, ale nie ma co być pazerny.



Tak, weekend zaliczam do udanych. Moja wygrana blado jednak wygląda przy wygranej kolegi z pracy. Ten zgarnął ponad 1200 GBP. No, ale stawki miał też dużo większe od moich. ;)
 
Weszły 4 z 5 kuponów i tylko Ronda przez SUB zepsuła jeden kupon. Za postawione 50zł zwróciło się lekko ponad 83zł, więc jestem 33zł na plusie ;)
 
100 euro do przodu . Postawiłem 3 kupony , dwa weszły , a trzeci za 8 euro ( do wygrania 100 + ) zjebał ten fred ze strzałka na głowie :-) .
Dorzuciłem jeszcze na szybko Rorego po kursie 3.0 za 10 euro na live .

Ogólnie to moja trzecia gala jaka typowałem . Pierwsza 13 euro do przodu , druga 2 uero w dupe i teraz fajna okrąglutka sumka :-) .

Ogólnie jestem happy chociaż wolałbym , zeby wszedła tylko ta taśma , bo weszło 8 pojedynków , a dziewiąty nie :-) . Długo jeszcze będe miał w myslach tego pajaca z kierunkowskazem na głowie ...
 
Back
Top