Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ciekawostka z betsafe ,mozna na zywo obstawiac gale EUMMA8 na betsafe, pewnie dlatego ze to glowny sponsor tej organizacji
 
@ Zychal czasem stawianie patriotyczne się opłaca



;)



Kupony na UFC poszły, podam pod wieczór co postawiłem, bo teraz nie mam czasu.
 
Ja odpuszczam tę galę bukmachersko. Ostatnio za dużo wygrałem, a jestem zdania, że nigdy człowiek dwa razy pod rząd nie wygra w tym sporcie, więc jak to mówią, teraz ostrożnie będę inwestował. Żadnego kursu nie czuję, nawet Sampo przeciwko mojemu ulubionemu waciakowi :).
 
Zychal ja skorzystałem, dzięki :). Co prawda marne drobniaki, bo więcej nie miałem na koncie, ale zawsze na piwo styknie.
 
Taśma "zabójca" jeszcze za dyszkę.



2e3pp1j.jpg
 
Ostatnią galę praktycznie odpuściłem, postawiłem tylko za małą stawkę dla jaj Ronson + Mousasi po kursie ponad 6, oczywiście uwaliłem. Teraz pocisnąłem tripla z samych grubych faworytów - Koch i Sterling z UFC, Drwal z PROMMAC, kurs w betsafe 2.11. Nie chce mi się tego specjalnie uzasadniać - Koch zdemoluje Olivieirę w stójce, Sterling obali i podda Gibsona, Drwal zafunduje Amerykaninowi krwawą masakrę, którą będę miał okazję oglądać 'na żywo' we Wrocławiu, łokcie :-) Ciekawie wygląda kurs na Alexis Davis, gdybym nie miał zasady, że nie gram żeńskiego MMA, to pewnie bym to zagrał. Najbardziej z tej gali intrygują mnie pojedynki Pyle - Waldburger i Thompson - Whittaker, poleciłem kumplowi Thompsona, chciał jakiś w miarę wysoki kurs, ale nie jestem do niego bardzo przekonany. Rozważałem postawienie na Waldburgera, ale jakoś wymiękłem, obejrzę tą walkę bez dodatkowych emocji związanych ze stawianiem hajsu. Powodzenia wszystkim, którzy grają takie same typy jak ja :)
 
@Pietagoras



Ciesze się bo wszystkie typy zgadzają sie z twoimi a że gram na tej gali taśmy to tymbardziej ważne:-)
 
Nawzajem :)



Puściłem jeszcze za 100 ( ola boga )



Ronda+Koch+Sterling



Ronda+Koch+Sterling+Cormier+Rory



:-)
 
Dobra to podaję swoje kupony:

Kupon1:
Robert Whittaker - Stephen Thompson Typ2

Kurs: 1.79

Kupon2:
Alexia Davis - Jessica Eye Typ1

Kurs: 1.69

Kupon3:
Ronda by SUB
Raphael Assuncao - Pedro Muhnoz Typ1

Kurs: 2.17

Kupon4:
Ronda Rousey - Sara McMann Typ1
Demian Maia - Rory Macdonald Typ2
Daniel Cormier - Patrick Cummins Typ1
Rafaello Oliveira - Erick Koch Typ2

Kurs: 2.15

Kupon5:
Cody Gibson - Aljamain Sterling Typ2
Daniel Cormier - Patrick Cummins Typ1
Rafaello Oliveira - Erick Koch Typ2
Raphael Assuncao - Pedro Muhnoz Typ1

Kurs: 2.51

Mam nadzieję, że powchodzą :)
 
nie zdziwie sie jak Oliveira wam rozjebie kupony. Eye i Whittaker to dla mnie bety na ta gale.
 
Dziś krótko:



Thompson- moim zdaniem jest lepszym uderzaczem, znakomity rekord w kickboxingu, dobrze dostosował swoje umiejętności stójkowe do MMA. Whittaker jest dobrym bokserem, jednak jak dla mnie właśnie jego styl średnio zdaje egzamin w MMA. Jeszcze ze słabszymi uderzaczami będzie sobie radził, bo ma mocny cios, dobrą szczękę, jednak często daje się trafiać. Dodatkowo Thompson ma lepszy zasięg, coraz lepsze zapasy, więc myślę, że wypunktuje Roberta po bardzo dobrej walce.



Davis- z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej. Widać, że się rozwija, jest mocna fizycznie. podobnie jak w walce Thompsona widzę tu decyzję po dobrej stójkowej walce, przeplatanej ewentualnie okazjonalnymi obaleniami.



Sterling- obiecujący zawodnik z dobrymi zapasami i grą parterową. W stójce też nie powinien odstawać. Jeden z pewniejszych typów gali. Stawiam na poddanie koło drugiej rundy.
 
Przypomnijcie sobie jak się Thomspon pchał do klinczu w przedostatniej walce oraz o jego lukach kondycyjnych. Nie twierdzę, że jestem pewny jego porażki, ale moim zdaniem Roberta niesłusznie się skreśla, może łokciami i boksem ładnie dokuczyć Stefanowi. Poza tym jego superkikboksing w walce z dzikusem Brownem nie okazał się taki super, amerykański kick to jednak nie do końca to co K - 1 :)
 
Co ciekawe i dość ważnie Sterling jest z Serra Longo i trenuje z Weidmanem.



Dlaczego akurat Oliviera ma nam rozjebać kupony baju ? Jakiś konkret ?
 
tak mi sie wydaje, ale zobaczymy. :c



dla mnie Koch ostatnio totalnie bez formy i z dziwnym nastawieniem, a Brazylijczyk moze wyjsc mega zmotywowany. tylko tyle.
 
o Boze, co za ogórejszyn, myslalem, ze klatwa 1.3 kursu pierdolnie grubo, brawo chlopaki. :)
 
: Zach Makovsky @ 1.44

Aljamain Sterling @ 1.30

Raphael Assuncao @ 1.33

Alexis Davis @ 1.58

Robert Whittaker @ 2.00

Mike Pyle @ 1.57

poszlo
 
Back
Top