Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Z tymi wyspami to ironia, ale gdybym zobaczył takie kursy to z miejsca gruby hajs inwestowany by był w Fabińskiego, Kodraciuka i pewnie Kite. To tak bez żadnej analizy, ale te kursy byłyby mega zawyżone.



Co do Pyla to z tym, że kariera zmierza ku końcowi to chyba tylko po wieku można wywnioskować. Typ przegrał ostatnio tylko z będącym objawieniem Brownem, wcześniej, a wcześniejsze 7 zwycięstw przeplótł tylko porażką z Rorym. Waldburger w stójce jest stłabiutki. Fakt, partner ma kozacki, ale wątpie, żeby poddał Pyla. Prędzej widzę KO na korzyśc Mika.



W walce Polaków typ dla mnie jest oczywisty :)
 
zebys sie nie zdziwil z tym fabinskim ,pokonanie slabego antonia nie robi na mnie wrazenia ,ale to co zrobil brazol ze strusem juz mega
 
O walce Pyle vs. Waldburger pisałem już wcześniej i zgadzam się z Szadym.



@Peer - polecam obejrzeć Pyle vs Story i zobaczyć, jak lądował po uderzeniach Ricka (o tym, że Brown go zgasił to już nie wspomnę). Myślę, że jest to również oznaka wieku.



Z PROMMACa to ani Kita nie jest jakiś pewny (bardziej z powodu zagadkowej formy, jaką potrafi prezentować), ani Fabiński (powody te same, co Zychal).



@Solaris - jestem ciekaw, jak Rory miałby przegrać. W stójce jest lepszy od Brazylijczyka, a sam nie jestem pewien, czy łatwo da się sprowadzić na plecy. Maia nie ma powalającej skuteczności obaleń nawet w WW, a Rory ma wysoką obronę takedownów (86%).



@baju - dwa tygodnie przygotowań nie wróżą dobrze Munhozowi.
 
@baju



Moim zdaniem Munhoz nawet po pełnym obozie przygotowawczym jest zawodnikiem gorszym od Assuncao, ale obstawianie przeciwko gościom z nieskazitelnym rekordem trzeba zawsze dobrze przemyśleć.



A kiedy Ty coś planujesz postawić? Trzeba się odkuć! ;)
 
wyjazdy i dziwne wydatki mnie wyplukaly, kusi mnie Cummins... :)



ogolnie to moze jakas tasiemke walne sobie na ta gale, cos bym zlozyl fajnego ALBO Whittakera... z czystej sympatii i wiary w zawodnika. obu lubie, ale dla mnie Robert to wielki potencjal.
 
To, że Brown czy Story trafiali Pyle'a to akurat nic niezwykłego. Wątpię, żeby Waldburger to powtórzył, gdyż jak mówię, dla mnie w stójce jest słąbiutki.



Co do PROMMAC to nigdzie nie mówię, że Kita czy Fabiński to pewniaki, ale zwróćcie uwagę na nazwę tematu: "zakłady bukmacherskie". Oceniłem te typy pod kątem właśnie bukmacherskim, gdzie podane przez Zychala kursy byłyby mega przeszacowane. Dla mnie i Kita i Fabiński będą faworytami swoich walk. Akurat Bartka widziałem wiele razy na żywo w s4 i mam podstawy, by oceniać jego umiejętności ;-)
 
sa pierwsze kursy na prommac

duzo sie nie pomylilem








Walka wieczoru:

84 kg: Tomasz Drwal (20-4-1) vs. Sean Strickland (13-0) 1.3-2.7 kurs betsafe1.35-3

Główna karta:


120 kg: Michał Kita (15-7) vs. Mike Wessel (13-6) 1.5 -2.3 betsafe 1.38-2.85
61 kg: Mariusz Cieśliński (0-0) vs. Martin Fouda (3-2-1) 1.7-2.3
84 kg: Bartosz Fabiński (7-1) vs. Wendres Carlos da Silva (10-5) 2.5 -1.5
77 kg: Damian Milewski (3-1) vs. Tyago Moreira (6-3) 3- 1.3
120 kg: Szymon Bajor (13-4) vs. Jacek Czajczński (6-6-1) 1.2 - 4
93 kg: Tomasz Kondraciuk (10-4) vs. Łukasz Klinger (6-0) 2.4-1.5
 
Dla mnie Kita to mocny faowryt. Dobrze prezentował się w walce z Damianem kiedyś. Teraz także zaprezentował dobrą forme z Lindermanem , a walce latem sam przyznał że to była jego głupota i sie przetrenował. Gala opiera się w dużej mierze na nim , trenował z Drwalem na obozie który jest chyba specem od kondycji i przygotowania ( często w blogach podkreśla bieganie itp ). Pozatym śmiem twierdzić że przeciwnik został dobrany tak żeby nie było mega trudno.
 
Jeżeli wszystko będzie tak jak Zychal typował odnośnie kursów, to chyba lepiej iść w stronę Milewskiego niż Fabińskiego typując underdogów...
 
61 kg: Mariusz Cieśliński (0-0) vs. Martin Fouda (3-2-1) 1.7-2.3 betsafe 1.53-2.5 napewno zagram Cieslinskiego+drwal
 
No jednak sporo się różnią kursy, póki co. Szczególnie Kita. Reszta, jeśli w ogóle wjedzie, to też będą dużo niższe kursy na Polaków. Na Fabińskiego stawiam koło 1,7 max, a i to będzie dużo :)
 
Póki co tylko jeden kupon:



Sterling + Koch, AKO 1.78



To są dla mnie największe pewniaki tej gali. Z resztą czekam do ważenia.
 
wymiekl, a nie przekonal sie... teraz pare gal pod rzad underdogowych i znow zdziwienie!
 
Przestałem szukać value tam gdzie go nie ma, ale nie bójta się - jeden underdog będzie grany. :) Poza tym ja nigdy nie omijałem niskich kursów.



No i w najbliższą galę wchodzę "bezpiecznie", bo powiedziałem sobie, że jak będę w plecy, to robię przerwę.
 
Gonzaga to nie bylo value? Lee tez? prosze Cie. jeden i drugi mogl to wygrac, ale nie bede gdybal bez sensu. przy Martinsie troche wam uleglem, ale przy Kowboju bylo to usprawiedliwione.
 
Ja się zastanawiam nad Maią jeśli chodzi o underdogi, jeszcze sobie przeanalizuję na spokojnie jutro.
 
Gonzagi i Lee nie żałuję oczywiście. Chodziło mi o inne nieprzemyślane i beznadziejne kupony typu Yaotzin Meza czy Quinn Mulhern. Zdarzały mi się takie akcje, o których wolę zapomnieć i więcej podobnych błędów nie popełniać. ;)
 
przylepi sie do Rory'ego na 3 rundy i bedzie lezal? innej opcji nie ma... Rory ma tak wiele rozwiazan co do tej walki, ze nie szalalbym z Maia. Whittakera nie tylko ja widze jako fajnego underdoga, a kurs jest przyjemny.



tutaj typy od Luke Thomasa.



http://www.mmafighting.com/2014/2/20/5429804/ufc-170-predictions
 
Back
Top