Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dałem tasme Rory + Cormier + Ronda via sub za dyszke, ale honda może mieć ciężko poddać takiego zapasiora. Dlatego ubezpieczyłem się i postawiłem singla na McMann za 2 zł (wyjde na zero jak Ronda przegra).



#madrydick
 
Hola hola kolego, jeśli wygra Sara to będziesz miał -2 złote. A jeśli Ronda wygra przez tko/dec to już w ogóle po ptokach. Ty to masz stalowe nerwy.



#mocnydick
 
Cummins 8.20, postawie 1000zl i bede bardziej legandarny od Szadego.



bardzo fajny kurs jest na Whittakera.
 
Ktoś wie co dokładnie oznacza zakład powyżej 1,5 rundy w betssonie? Walka musi potrwać conajmniej 7,5 minuty czy musi dojść do 3 rundy?
 
Na MMAA 1 były i jak pamiętam to na BetClicu nawet dodali je 2-3 dni przed galą :)



Ktoś tu kiedyś dobrze przewidywał kursy, podajcie swoje przypuszczenia co do PROMMAC i pojedynków... :)


Edit:



No właśnie, tak nie pamiętałem kto to robił :D Jak znajdziesz chwilę to możesz coś skrobnąć o PROMMAC :D
 
no wlasnie byly kursy mmaa1 ,

ja kiedys typowalem kursy ksw :P sprawdzaly sie praktycznie

Walka wieczoru:

84 kg: Tomasz Drwal (20-4-1) vs. Sean Strickland (13-0) 1.3-2.7

Główna karta:


120 kg: Michał Kita (15-7) vs. Mike Wessel (13-6) 1.5 -2.3
61 kg: Mariusz Cieśliński (0-0) vs. Martin Fouda (3-2-1) 1.7-2.3
84 kg: Bartosz Fabiński (7-1) vs. Wendres Carlos da Silva (10-5) 2.5 -1.5
77 kg: Damian Milewski (3-1) vs. Tyago Moreira (6-3) 3- 1.3
120 kg: Szymon Bajor (13-4) vs. Jacek Czajczński (6-6-1) 1.2 - 4
93 kg: Tomasz Kondraciuk (10-4) vs. Łukasz Klinger (6-0) 2.4-1.5

ja bym tak stawial
 
Cummins 8.20, postawie 1000zl i bede bardziej legandarny od Szadego.


Jak to zrobisz, to przebijesz nie tylko moją (dość już przygasłą) legendę, ale i wszystkich graczy świata.



Ps. U niektórych buków jest już kurs ponad 10.00. :-)
 
Napisałem do betsafe.com o interesujące mnie typy i te zostały dodane (Sterling, Koch i Assuncao).


Co z pozostałymi, jeśli w ogóle kogoś interesują? Warto chyba spróbować napisać na online chat i czekać na rozwój sytuacji.
 
Jeszcze się przejedziecie na tym kanadyjskim hipsterze.



U mnie taśma - Koch + Assuncao + Sterling + Pyle + Ronda :-)
 
@up



Pyle Ci zepsuje taśmę.



@pem1990



Analizy będą do co najmniej dwóch walk. Jak nie dziś późnym wieczorem, to jutro.
 
Dla mnie to nadal wapniak i walką ze Scottem bym się aż tak nie sugerował. Zresztą Szejdy zrobił analizę Drewniaka :) Ja w każdym razie nadal nie wierzę w tego zawodnika i jak już miałbym się skłaniać, to ku Sampo.
 
Abstrachując od tego, że jesli w ogóle pojawią się kursy na PROMMAC to jedynie na główne walki raczej, to jeśli byłyby takie, jak Zychal napisał, to po gali poł forum bawiłoby się na jakiejś zajebistej wyspie ;-)
 
Jak chcesz coś jeszcze koło +- 1.5 to dorzuć Alexis Davis. Według mnie bardzo dobrze zaprezentowała się na tle dużej Carmoche
 
Taaa, dokłanie. Wyspy nie wyspy, a w MMA i tak loteria rządzi (no i przekręcanie wyników, przypadki, dyskwalifikacje, lucky punche, lay'n'pray, zły timing ryjem na kolano etc. :D). :-)
 
@Solaris



Nie chcę odradzać, bo jak Pyle wygra to będzie lipa. Po prostu z Twojego kuponu jest najmniej pewny jak dla mnie. Ma już 38 lat i jego kariera to już bardziej równia pochyła. Waldburger jest strasznie szklany, ale jeśli Mike go nie podłączy w stójce i walka trafi do parteru to TJ jak najbardziej ma szanse wyciągnąć jakiś sub, bo jest przekotem BJJ. Ja rozważam obstawienie Waldburgera, ale pewnie odpuszczę tą walkę, bo widzę lepsze kursy na tej gali. Kocha raczej na pewno w jakimś dubelku zagram, Assuncao i Sterlinga możliwe, że też.



Ps. Na Betsafe jest już pełna oferta kursów.
 
Trochę mnie dziwi taki spory odzew w typowaniach tej walki za Pyle'm. Wydaje mi się, że jest takim Maynardem półśredniej, duch z niego lekko uleciał. Obaj są bardzo podatni na nokauty, więc raczej odpuszczę tę walkę. Ogólnie zmniejsze moje zakłady na tę galę do 4, czyt. Ronda, Assuncao, Sterling, Koch. Gram na ten weekend niezłą tasiemkę za małą stawkę, także typy z UFC będą poparte piłką nożną. Zobaczymy jak to będzie.



Szady :-)
 
Back
Top