Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Obejrzałem kilka walk Tarzana i odrzucam pomysł grania go (wcześniej po samym sherdogu przeglądałem Stricklanda). W stójce drewno, słaba praca na nogach, tragiczna rotacja głową, sygnalizowane zejścia po nogi. Jedynym jego atutem jest według mnie silny cios, którego Tomkowi także nie brakuje. Uważam, że kurs jest odpowiedni - z racji tego, że Tomek miał roczną przerwę i się niestety starzeje. Na Kitę bym nie stawiał, kurs za słaby dla zawodnika, który jest utalentowany, ale potrafi zaskoczyć także negatywnie.
 
Podzielam zdanie Pucziego, oglądałem ostatnio parę jego walk i nie wydaje mi się, że jest to poziom Tomka. Powinien spokojnie go wypunktować bądź też skonczyć. Ja puszczę coś na tego Szweda co walczy z Mariuszem, chociaż Cieśliński to spoko gość, to nie wiem jak wygląda z parterem, dlatego tutaj bym widział większą szansę wyłapania jakiegoś underdoga.
 
Nie muszę wiedzieć co umie, by domyślać się, że szlifuje zapasy i parter, jeśli chce to wygrać. Ale poważnie widziałem jego dwie walki, w stójce bardzo sztywno. Mariusz w tej płaszczyźnie powinien go zmieść raczej, ale wydaje się być bardzo mocny fizycznie i siłowo obalać i kontrolować z góry Cieślińskiego. Wiadomo, że tutaj Cieśliński jest faworytem, lecz coś mi podpowiada, że moze tutaj niespodzianka jakaś być.
 
Tak apropo Kima to taka informacja - od pokonaniu Eryka Hype Silvy w wywiadach cały czas gada, że chce teraz nokautować ludzi, a nie bawić się w decyzje, skutkiem czego żebyście się nie zdziwili K-1 Dongiem ;) Może komuś się ta informacja przyda.
 
Mówić można wiele. Niemniej mi się podoba under 4,5 rundy po kursie 2,5. Na pinnaclu dojdzie do 2,7, może nawet do 3,0.
 
Nie jestem pewny, ale intuicja mi podpowiada, że wejdzie (poddanie prawdopodobne) i po 1.86 chyba warto - na bank spadnie z czasem. Póki co, jedyny kurs, który mi się podoba z tej gali.
 
Według mnie warto dodać Drwala. Tarzan to drewno. Ale nie sugeruj się zbytnio, przemyśl to. Ostatnio uważałem, że Ronda sub 1,66 to dobry bet. Tyle dobrego, że dodałem w poście, że Ronda wygra przez tko ;)
 
Też wczoraj obczajałem Stricklanda i faktycznie bez szału, chociaż dalej jestem sceptyczny co do tego 1.27. Jak grać Drwala to w dublu z jakimś drugim "pewniakiem", bo Milewski ma wystarczająco wysoki kurs, żeby go puścić w singlu, a i tak ryzyko dość spore.
 
a co myslicie o tym rywalu fabijskiego ? ze strusem mi zaimponowal ,no a Fabinski zdemolowal antonia ale to chyba nic wielkiego



na BAHU nawet prommac jest
 
Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia, Drwal raczej zmierzy się z kimś innym niż rozważany Strickland...
 
Fabińskiego odpuszczam - za dużo znaków zapytania przy tej walce. Wendres wydaje się być lepszym zawodnikiem od Tyago Moreiry (rywala Milewskiego), który półtora roku temu przegrał przez decyzję z gościem z bilansem 12-18.
 
@Zychal

I took a week off training to heal injuries and after a week I realized hey injuries take longer then a week to heal.


Wpis z Facebooka. Do tego Kowalik coś pisał o złej wiadomości.
 
Jak tak dalej pójdzie, nikogo nie będzie warto obstawiać na Prommac :D



Oby walki nie odwołali.
 
@mmamag



Po to jest ten temat, żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wątpliwościami. Nikt nie mówi, że taśma: Fabiński + Milewski + Cieśliński + Drwal + Kita, AKO 7.46 nie ma prawa wejść. :)



Chyba, że pisałeś to w kontekście kontuzji rywala Drwala. :)
 
@mmamag

Po to jest ten temat, żeby dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wątpliwościami. Nikt nie mówi, że taśma: Fabiński + Milewski + Cieśliński + Drwal + Kita, AKO 7.46 nie wejdzie. :)
Chyba, ze pisałeś to w kontekście kontuzji rywala Drwala. :)
Raczej rzuca mi się w oczy, jak ta gala wydaje się być niepewna z bukmacherskiego względu. Ale to dobrze dla nas jako kibiców - powinny być emocje :)
 
Zgadzam się, że gala niepewna, dlatego z mojej strony skończy się to pewnie na singlu na Milewskigo, którego i tak nie jestem na 100% pewny. Nie ma co szaleć, bo się można nieźle przejechać, choć jak pisałem - nie zdziwi mnie jak Polacy wszystko wygrają.



edit: kurs na Materle rośnie. Fota Jay'a Silvy na fanpage'u KSW zrobiła swoje. :D
 
Jak coś urwe z ligi mistrzów(bo bieda ostatnio z bukiem) to za dychacza pomieszam ufc,prommac i ksw - taki długoterminowy tasiemiec.



Strasznie niskie kursy na Polaków czy to KSW czy PROMMAC (na 1.30 z Grabowskim też sie nie zgadzam bo wcale nie jest skazany na zwycięstwo) ale Różala warto zagrać i nawet okiem nie mrugne bo 2.40 to spory value.
 
Szady zobacz teraz kurs na miewskiego hahha



a Fabinski tez spada ,jak bedzie powyzej 2 to gram brazola
 
Back
Top