Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Chyba nie myślicie że Wam te zakłady puszczą :D Tak oczywisty błąd w kursach mają prawo zmienić i oddać stawkę bez wyjaśniania :)|


Kiedyś miałem parę podobnych sytuacji...
 
A ja myślę, że Kuiper znokautuje Riddle'a. Kurs 2.45 kuszący, ale chyba odpuszczę. Walka dwóch wyrzutków z UFC, także cholera jedna wie jaka będzie ich motywacja.
 
Riddle od dawna walczy o hajs na weed wiec raczej wiadomo o co chodzi. kazda walka z Mattem jest dosyc ryzykowna.



6k, bejbi.
 
Poszedł drugi kupon na weekend:
Anthony Gutierrez (Titan FC) + Goiti Yamauchi + Diego Nunes (Bellator)
AKO 1.97 x 125 zł
 
Dla mnie wszyscy trzej to dosyć solidni faworyci i podoba mi się ten kuponik, chociaż wiadomo: "w bukmacherce pewni są tylko idioci"



Gutierrez to zdolny gówniarz, mógł zajść daleko w TUF 18, tylko wyleciał, bo nie zrobił wagi.



http://www.ufc.com/media/TUF-18--Manny-Gamburyan-Lectures-Anthony-Gutierrez



Ja w niego wierzę, bo jest bardzo ogarnięty w parterze. Co ciekawe, jego rywal też preferuje walkę na ziemi i możliwe, że walka dosyć szybko tam trafi, jednak Charlie w swojej karierze przegrał aż sześć razy przez poddanie, więc... Dubray jest skazany na pożarcie.
 
Właśnie tak patrzę i całkiem niezłe AKO w stosunku do ryzyka. Wszyscy trzej to mocni faworyci i chyba skorzystam. Dzięki ; )
 
Peer, William Hill zamienil kursy w walce Mendes vs Lentz. Kolega puscil Mendesa po 5.50. Ja nie zdazylem. Zakladu nie wycofali I zgarnal 550 ° (gral za 100). Info pewne, nie naleze do sciemniaczy. Nic to, 90 funciakow wraca. Na konto.



Szady, nie czaruj. Riddle pokonywal juz lepszych przeciwnikow. Juz Chee Mills mial go znokautowac. Jak dla mnie jeden z solidniejszych betow soboty. ;)
 
Co sądzicie o Fabińskim? Fadna stawka na betclicku, w ogóle mają szeroka ofertę MMA.
 
A co sądzicie o takim zakładzie (długoterminowy):

[list type=decimal]
[*]
Shalke - Real -2
[*]
Condit - Woodley - 1
[*]
Hendricks - Lawler - 1
[*]
Gustafsson - Manuwa - 1

Rampage - M'Pumbu - 1

Nunes - Bessette - 1

Grabowski - Tybura - 1
[/list type=decimal]


Ako 6.36
 
@Pietagoras



Jednym z największych atutów Riddle'a są zapasy i najczęściej dzięki nim wygrywał. Kuiper szlifuje defensywę z walki na walkę i na pewno nie jest to już tak słaby w tej kwestii jak za czasów starcia z Natalem. Jeśli Michael będzie w stanie bronić próby wejścia w nogi, to w stójce może napsuć sporo krwi Mattowi. Może ten nokaut na wyrost, ale wygrana decyzją - czemu nie? Raczej mała szansa, że Matt złapie Kuipera na gilotynę, bo nie jest tego typu zawodnikiem. Dla mnie Riddle jest baardzo minimalnym faworytem, dlatego kurs 1.56 uważam za zbyt niski i nie wart ryzyka. Z drugiej strony ciężko by mi było położyć hajs na Kuipera, dlatego z mojej strony "no bet".
 
Szady, powiem Ci, ze jakos nie boje sie o Riddle'a. Mysle, ze kolo wyjdzie jak zwykle z bananem na facjacie i wyciagnie w swoim stylu decyzje miksem stojki, obalen i pracy w parterze. Poza tym mam jedno z twoich 'czutek'.:-)
 
Mi tam obaj są obojętni, także może i Riddle wygrać, więc trzymam kciuki. ;) Kuipera nie stawiam, bo widzę za dużo analogii do Sampo - Makovsky, a znudziło mi się przegrywanie na niepewnych underdogach.

Poza tym mam jedno z twoich 'czutek'.


Co poeta miał na myśli?
 
Przeczucie silne mam po prostu. A wiem, ze i Ty je czasem miewasz. ;)



A jak sie zapatrujesz na walke Hioki vs Menjivar ? Ciekawy jestem kursu.
 
oby dwoje na wylocie, obstawiac takie walki to troche loteria. sklanialbym sie ku Menjivarowi, te kursy ciekawe jak rozloza. nie wierze, ze jeden z nich bedzie grubym faworytem.
 
Hioki pomimo swoich porażek to wciąż groźny zawodnik. Może i jego zapasy nie wystarczyły na Elkinsa, ale na Menjivara jak najbardziej. Stójkę też ma lepszą. Poza tym Ivan idzie do wyższej kategorii (nie wiem po co - teraz jeszcze bardziej będzie narażony na ryzyko częstego lądowania na plecach). Obawiam się, że kurs na Hatsu będzie tak niski, że się nie będzie opłacało grać.



edit: baju,Ty nie umiesz przewidywać kursów. :P Japoniec będzie sporym faworytem.
 
dla mnie to oby dwoje mogliby sie pozegnac z UFC. Menjivar ostatnimi czasy po prostu tragicznie sie pokazywal, jesli wyszedlby 'odpowiedni' Ivan to byloby inaczej. to jest Tristar, zobaczymy czy naprawili go w koncu.



PO CO TYRASZ. :(
 
Wpłatę można normalnie wykonać za pomocą karty, a przy wypłacie po prostu podajesz numer konta bankowego.
 
Poszły już 2 kupony:

Kupon1:

Anthony Gutierrez (Titan FC) + Goiti Yamauchi + Diego Nunes (Bellator) + Rampage (Bellator)
AKO 2.36

Kupon2:

Michał Kita + Tomasz Drwal + Mariusz Cieśliński
AKO 2.08
 
a ja bym sie z kolei o Czelsi bal... Galata nie jest tak slaba jak wiekszosc mysli, moze byc dziwny wynik. Real w tej formie raczej powinien sobie poradzic ze srednim w tym sezonie Schalke.


jestem mistrzem przepowiadaczem i panem bukmacherskim pilki!!! KLANIAJCIE SIE!!!



ahaaahahaha
 
Back
Top