Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Następne UFC to kilka fajnych pewniaków i by można skleić ze dwa dubelki + jednego underdoga (popieram Caceresa na chwilę obecną, możliwe, że kurs będzie w granicach 3.00; jednak młodego Pettisa widziałem tylko jedną walkę - tą z Campuzano i szału nie było, ale zdolny chłopak jest na pewno). Na Cerrone będzie pewnie poniżej 1.30, Miocic 1.45, Jeremy może być około 1.75 nawet, no i Benson przewiduję w okolicach 1.30,



Harris, hmm 1.40 i zacznie szybko spadać



Cruickshank, Vina, Wineland też pewnie kolo 1.30 będą. Gala teoretycznie ciekawa jednak może być cienizna z kursami ze sporym value.



A WSOF'u chyba nie będę stawiać. Z tego co przejrzałem same miernoty walczą. Tyson Nam i Jorge Patino wydają się być faworytami, chociaż ten pierwszy jest chimerycznym zawodnikiem ze słabymi zapasami, a drugi to co jak co, ale już 40-latek. No i mam jakieś dziwne przeczucie, że Kyle trafi jakimś lucky punchem Johnsona, ale kasy na to nie postawię. :)
 
A co sądzicie o Thomsonie? Uważam, że ma realne szanse na zwycięstwo, a z racji, że jest mało znanym zawodnikiem, to kurs może być ładny. Kickboxersko jest lepszy, kondycyję mają podobną, pytanie, jak jego tdd. Melendez dopóki miał parę to nim rzucał, ale w późniejszej fazie to i Josh obalał. A przy jego mocnych kopnięciach to i tko nie powinno być dla nikogo szokiem.
Johnsona też odradzam, kurs 1.3 nie jest wiele warty przy takim chimerycznym zawodniku (notoryczne problemy z wagą, słaby parter). A Kyle wcale takim słabym zawodnikiem nie jest.
 
@Szady



A według ciebie Miocic jest faworytem ??



Bo się zastanawiałem nad Gonzaga bo to całkiem solidna firma. Fakt jego ostatnia walka trwała krótko a wcześniej przegrał z Brownem ale jebnięcie ma.
 
Thomson ma moim zdaniem szanse rzędu 40 %, zapaśniczo będzie jednak odstawał i Bendo raczej wyciągnie decyzję, ale kurs może być na Josha ładny. Stephens mnie mocno interesuje, bo nawet mimo trzech porażek pod rząd w LW (ale z kim, split z Pettisem, UD z Cerrone i następnie ciut wtopa, ale Edwards dalej jest w mojej opinii groźnym gościem, tylko juz bez szczęki) był tam całkiem dobrym zawodnikiem, a w FW w obu walkach wyglądach świetnie - wiem, Pastaran czy jak mu tam to nic specjalnego, ale Brazol - płaczek miał go pojechać w obu płaszczyznach, a poszedł spać po minucie. Pewnie na dubla wrzucę Cruickshanka, bo Rio to ogór i chyba też Winelanda.
 
@pem1990



Ja w tej walce nie widzę wyraźnego faworyta, ale podejrzewam, że u bukmacherów faworytem będzie Miocic. Na Gonzagę z Jordanem kurs był ponad 3.00
 
Jak dla mnie, to jeśli Stipe znowu zawalczy inteligentnie to powinien wygrać, jestem za Gonzagą, ale jego szanse widze jedynie w jakimś dobrym pierdolnięciu.
 
Gonzagi nie można lekceważyć. W ostatnich 3 latach przegrał tylko raz i to z Brownem po łokciach w tył głowy. Pamiętajmy, że jego domeną jest parter, a stójkę rozwija. Miocic zdaje się być bardziej poukładany. Będzie dobre starcie i czekam na kursy.
 
ja Bensona walke odpuszczam, bo jestem psychofan i nie wyobrazam sobie stawiania na Josha, a nie wierze w kurs ponad 1.5 na Bensona chociaz taki powinien byc, bo szanse sa dla mnie rozlozone po rowno. Thomson to swietny zawodnik.



myslisz, ze Miocic bedzie tak nisko? to wtedy w powerGonza lece. :)
 
Po tym jak Miocic zbił Nelsona jestem prawie pewny, że Gonzaga będzie underdogiem. Z Shawnem swego czasu wyhaczyłem po 3.25 na Betsafe i hajs się zgadzał. :)
 
kurwa Gonzo jest troche nieobliczalny, ale sily nie mozna mu odbierac. dla mnie Miocic dobrze trafil z forma Roya Nelsona, nie jest jakims mega talentem, a Gabriel rozwija sie i to na naszych oczach. ciekawe starcie + waga ciezka... krolewska! :)



fajny bylby kurs ~3 na wasatego ostatnio Brazylijczyka.
 
@baju na Bensona Ladbrokes wystawil 1.9 wczoraj bylo 1.72 a dzis juz tylko 1.62.



@szady Gonzaga za 2.6 to tez value jak dla mnie.
 
Shawn nie zdazyl go ustrzelic, a Miocic az takiej sily wedlug mnie nie ma zeby straszyc Brazylijczyka.



po czym stwierdzasz szklanke? Carwin, JDS czy Travis sa w stanie znokautowac najlepsze szczeki co udowadniaja/li w kazdej walce.



w ciezkiej kazdy cios moze zakonczyc pojedynek, obojetnie w ktora strone. :)
 
Kurde, chyba zrobię analizę tej walki (albo Tomek), także nabieram wody w usta, żeby się przedwcześnie nie wystrzelać z argumentami. ;)
 
jasne, ze ciekawa, ale nie na singla raczej. Benson ogolnie bedzie mial ogien jak nigdy na ta walke, to jest swietne zestawienie zeby od razu wrocil do 'title picture'. chcialbym suba zobaczyc, jakies skonczenie, cokolwiek - byle nie byla to kontrowersyjna decyzja... :c
 
Bobby ma fajny streak, Dariush dopiero przyszedl, nie wierze w takie zestawienie, tez bym ich nie chcial razem na ten moment. :c
 
Chciałem postawić Luka i TJ'a ale za późno zlądowałem w chacie, a mogło być fajnie : ) czas ostatnio u mnie to jak za komuny szynka- nie ma:-)
 
Szady


Niby tak, ale mam mieszane uczucia. Postawiłem cztery kupony weszły dwa i to ze sporym fartem. Zwłaszcza triple Rockhold-Romero-Moraga, zawiedli mnie bardzo Ozkilic i Sicilia w których bardzo wierzyłem. Szczególnie Alp (graty Baju!). Za to Beneil wygrał zgodnie z moimi przewidywaniami. Będą z niego ludzie ;)
 
Solari ale plus dolozysz 30 gr i masz teskacza z tesco



099_p_small.jpg
 
http://www.sherdog.com/videos/videointerview/Beneil-Dariush-on-Successful-UFC-Debut-5503



Kurde ten Dariush ma wysokie "fight IQ". Przyszły mistrz! Powoli staję się psychofanem. :D


Nie powiem w tym wywiadzie wyszedł na bardzo inteligentnego gościa. Brenneman wszedł do walki na parę dni przed walką i Dariush prześwietlił go z góry na dół. Gość ma wielki potencjał i żałuję teraz że go zignorowałem w typowaniu.



Takich zawodników naprawdę cenię i lubię, więc na pewno będę trzymał za niego kciuki w kolejnym starciu.
 
wrzucilem im wykaz z banku i kolejny raz cofnieta. ogolnie to konto mam zalozone na Bartek, a w dowodzie i wszedzie mam Bartłomiej - zaczynam myslec, ze to moze byc problemem. nie pamietam kiedy zakladalem to konto nawet. druga mozliwosscia jest oddzial banku, bo jestem w mBanku i nie wiedzialem co wpisac. teraz pierdolnalem 'BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej', zobaczymy.



w chuja juz leca, przeciez dowodu i wykazu nie znalazlbym na ulicy... -.-
 
Back
Top