Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@baju, wytypować to jedno, a obstawić wbrew powszechnie panującej opinii, że nie ma szans to drugie... Ja obstawiłem :-)
 
ja walczylem jeszcze z Szadym tutaj o niego! :)



wolnego hajsu mialem malo, wolalem zarobic na Beneilu.
 
no bardzo duze:-),szczerze to malem stawiac na tego flaga ale zmienilem zdanie dzieki tobie i jest kasa:)
 
ja Silverio po 1.8 tylko ale i tak cieszy ;) , myślę że Larkin + Romero wejdzie ;) , tak ogólnie również dzięki Szady :)
 
Ja też już na plusie jestem :)
Smolka +
Dariush +
Brunson 3,5 skontrowany Romero 1,541 surebet
Easton ?
ME over 2,5 ?
 
ze coooo? Silverio mial taki kurs? :DDDDD



jakos nie bralem pod uwagi nawet tej walki, najs!!!



betsyfy etc krucjate niedlugo zrobia na ten kacik. :)
 
Ehhhh... Tavarez dobry bet, Sicillia już niekoniecznie. No i półtora koła przeszło koło nosa. Taśma Dariush+Moraga+TJ weszła.
 
Baju wczoraj wieczorem podał mi pomysł na Tawaresa i tak poleciałem kurs 2,95 dzieki temu jestem na plusie :)
 
betsyf mi problemy robi, mam wrzucony i zatwierdzony dowod, a chca jeszcze dokumentow wiecej. -.-
 
145 na czysto na samym Beneilu, Ci co kombinowali pewnie cierpia... ;)



wlasnie im zrzut zrobilem oplaty na pure'a, nic innego z tego konta nie place, oby sie odjebali. jeszcze sie nie spotkalem z bukiem ktory tyle razy mi odrzucil wyplate. ;c



Smolka i Tavares kolo nosa przeszli.
 
Ja po gali do przodu, ale minimalnie. Ważnie, że nie było pleców, a mogły być. Moja " inwestycja" na wczorajszą galę przekroczyła 230 GBP... Bardzo mnie cieszy wygrana Dariusha i Smolki.
 
Jest tylko jedna rzecz, której żałuję po tej gali... Tavares. Kurde, zabrakło mi odwagi, żeby to postawić, a cały czas mnie ten typ prześladował. Kurs koło 3.00 - bajeczka.



Gratulacje też dla Pietagorasa za Smolkę. Następnym razem jak zapodasz tu jakiegoś underdoga, to się trzy razy zastanowię czy mój "pewniak" jest na pewno takim faworytem jak mi się wydaje. ;)



Miałem uzasadnione obawy co do Palacio. Hype przesadzony. Ci co na niego stawiali na pewno mieli sporo emocji podczas walki. ;)



No ale nie ma co narzekać. Kolejną galę kończę na plusie, a dzięki wygranej Dariusha cały dzień jestem w mega humorze mimo niewyspania. :)



Są już kursy na sobotnie WSOF. Może cos upoluję. :D
 
Niech żyją kontry. Wygrałem na Dariushu i Smolce, Dereka za 3,5 skontrowałęm Romero za 1,541, Eastona odpuściłem, Over 2,5 ME skontrowałem Under 2,5 z powodu przeczucia.
Także gala na + 1,7x :)
 
Całe 70 groszy do przodu :D No ale w końcu coś wygrałem, ergo jest sens.



A tak poza tym patrząc na wyniki i przypominając sobie jeszcze pisaninę pewnego użytkownika



#teambaju



Typy będę odgapiał tylko od fanboja ;)
 
no wlasnie troche przyznam sie, ze 'pisanina' mi wyszla i jak kobieta zmienialem zdanie, ale pod koniec odrzucilem Sicilie, a polecalem Smolke, Tavaresa + przekonal mnie w sumie Szady do Beneila (gdybym tego nie 'czul' to bym nigdy tego nie postawil, ale podziekowania naleza sie 'analitykowi' naszemu!).



Moraga fartem chlopaki, nigdy nie postawie chyba kogos za 1.3. po prostu nie ma sensu sie denerwowac z takim value.



dobra, to ile Espaniol mi odpalasz %? Bolta zostawie w spokoju, zostaw sobie te pieniazki! :)



:-)
 
Ja na pewno postawię na Patino, ponieważ kurs 1.72 jet całkiem dobry a szanse są jak dla mnie 70/30 dla Macaco i w sumie dorzucenie do tego Johnsona, który też ma duże szanse na wygraną jest kuszącym pomysłem, no i AKO wychodzi 2.24



Zastanawiam się jeszcze nad postawieniem piłki ręcznej na Hiszpanów za 1.44 z Islandią i dorzuceniem Polaków z Rosją za 1.56 tylko nie wiem czy zagrać dubla czy 2 single. Czy lepiej Ręczną sobie odpuścić ja myślicie?
 
widze, ze granie po kursach 1.3 dalej w modzie. nie lepiej naprawde stawiac ryzykownych na singlach, a ako robic z pewniakow na jakis jeden dziwny zaklad? po co mieszac 'pewniaka' (hehe!) z ryzykownym i fajnym kursem?



jestem bardzo ciekaw kursow na najblizsze UFC. pare naprawde dobrych zestawien, oby Harris mial ponad 1.50... :)



rowniez fajne kursy moglyby byc na Miocicia, Jeremy'ego, Bensona, Cerrone czy Caceresa... :)



tego ostatniego jestem pewien, ze bedzie underdogiem, a Pettis mlody mi jakos nie imponuje. Bruce Lee jest troche pierdolniety i ma zwariowany styl, ale widze tu fajny bet. rowniez - wazenie bedzie wazne.
 
Back
Top