Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

dobra Pany, u mnie poleciał dwa kupony:



I.



Janowicz - Andujar powyżej 3 setów



II.



win Sicilia
 
Damn, jak dobrze, że nie postawiłem na Brunsona, na ważeniu okazało się, że trenował u siebie w mieście i robił sobie foty na instagrama :-)
 
Smolka gilotyne pierdolnie! :)



po wazeniu malo sie wyjasnilo, malo kto mial tam 'wyraz'. Tavares jedynie wygladal dobrze, nie moge sie przekonac kompletnie do Larkina. Beneil wygladal imponujaco.



spytam tak Szejdy: widzisz w Dariuszu przyszla gwiazde UFC?
 
W meczu Janowicz-Andujar postawiłbym na Hiszpana (kurs 3,20). Janowicz chyba jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji. Pierwszej rundzie męczył się z młodym Australijczykiem (319 w rankingu ATP), z kolei Andujar gładko pokonał Ramosa. Jeśli dobrze pamiętam, to Polak brał przerwę medyczną w poprzednim meczu więc ze zdrowiem nie jest w porządku. Oczywiście kibicuję Janowiczowi, ale może być nieciekawie.
 
Rockhold + Dariush + Moraga @ 4.07



Sicilia + Silvero @ 4.27







Tyle odemnie,początkowo chciałem zagrać jeden kupon bez Moragi ale doszedłem do wniosku ,że jedna walka może zjebać całą taśme i postanowiłem zrobić 2 kupony bo po ostatniej gali jestem trochi w plecy :-) teraz pasuje żeby przynajmniej jeden wjechał.Z fartem!
 
Ja narazie postawiłem tylko singla na Rockholda ale myślę jeszcze dublu Rockhold + Palacio albo Rockhold +Palacio +Sicilia ew. Palacio + Sicilia co o tym sądzicie? Bo resztę jakoś boję się obstawiać.
 
serio podbijacie sobie kupony takimi kursami w takich walkach? ponizej 1.4 to jest masakra w MMA, nie wiem jak mozna takie wystawiac, tutaj cios moze zrobic roznice. ;)



chyba Szady zaczarowal mnie na Dariusha. kurwa no mam dylematy, ale pojda dwa single w Dariusha i Slomke. po wazeniu mam wizje tylko duszonego czymkolwiek Sicilii. :c
 
No ale to, że ta walka portwa więcej niż 2.5 rundy jest bardzo prawdopodobne, więc jakieś parę groszy można poświęcić :)
 
wszystko jest 'bardzo prawdopodobne'. :)



z tym Andujarem dales troche do myslenia, JJ wydaje mi sie, ze nie wrocil jeszcze do dyspozycji po tej kontuzji i moze byc ciezko. kurs kuszacy.
 
Te typy powyżej/poniżej to największy shit, jaki istnieje. Kto by się spodziewał, że walka Mendesa z Lentzem na ostatnim Fox'ie zakończy się decyzją?



No właśnie, o to chodzi! Kto wiedział, że Chad zmaga się z jakimś przeziębieniem i nie zniszczy przeciwnika w pierwszych fragmentach walki, tak jak prawie każdy się spodziewał?
 
Zły przykład, tam Mendez był chory i to przez to wystarczyło mu pary na ledwie rundę. Chociaż zgadzam się, że te zakłady na dłuższą metę nie mają wielkiego sensu.
 
Dlaczego bez sensu? Under 2.5 w 2 poprzednich walkach Mendesa to była zajebista sprawa, szczególnie, że kursy wynosiły nawet 2.8. A to, że nie można było przewidzieć choroby Chada to z dupy argument, bo można tak podważyć stawianie na kogokolwiek.
Tak samo np over 1.5 w BF-Hunt za 2.65, dla mnie to było value gali. Mocno prawdopodobne było, że BF nie skończy szybko Hunta, skoro Juniorowi to zajęło prawie 15 minut, a sam Silva będąc świeżym będzie unikał ciosów Marka.
 
Ostatecznie puściłem



Rockhold + Romero



Mam złe przeczucia co do Moragi, mimo, że powinien teorytecznie na luzie rozpykać małego Mira.



Sicilla + Dariusz



Sicilla nie będzie raczej pchał się do parteru i presją zajedzie Millera, a Darek powinien dosięnąć szczęki Charliego. Wiem, wpierw miał być Charlie, a nie Darek, trudno.
 
Nikt nie gra Pichela? 1.63 to nawet niezły kurs, a jego wygrana przez nokaut wydaje się bardzo prawdopodobna.
 
Bolt, polecam rozdzielić ten drugi kupon.
Dariush 2,6
Brunson 3,5
Easton 3,35
Smolka 3,35
Rockhold - Costa over 2,5 1,59

Nie przekonuje mnie ani Dariush, ani Breeneman. Ale z racji, że uważam, że to walka 50/50 to uważam, że warto postawić po kursie 2,5.
 
moje pytanie na temat Dariusha gdzies zginelo do Szejdzika - uwazasz go za przyszla gwiazde UFC?



ogolnie to wyszla mi opcja, ze telefon sobie kupuje (dzieki Chris!) i budzet troche obciety wiec singla za stowke puszcza na Beneila dzisiaj chyba... zaczalem widziec poddanie z dolu. ;)
 
@Puczi



Dzięki za radę, ale to gram za dwa złote, więc jakoś przeżyję ewentualną stratę :)
 
Solaris, ja nie lubie takich zawodnikow dosyc chimerycznych, nie wiem czego sie po nim spodziewac, w TUF'ie myslalem, ze jest o wiele wiekszym kozakiem, a potem zostal rzucony na glowe przez Rustama. ogolnie to ta walke odpuscilbym.
 
Ja gram tą galę również skromnie, tak samo, jak UFC w Singapurze, gdzie wyszedłem na zero. Mój główny kupon to Romero + Rockhold, kurs 1.71, 3.5j, zawsze w drodze na trening mijam STS, więc pomimo żałosnych kursów i podatku wczoraj do niego wstąpiłem i zagrałem za 5 zł Dillashaw + Sicilia + Moraga + Silvero, kurs 6.91, do wyjęcia 30 zł, wątpię, żeby weszło, ale piątka nie pieniądz, szwagier nie rodzina :D
 
Back
Top