Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

baju


Otóż to, wg mnie jest spora szansa na nokaut na Millerze. Gościu kojarzy mi się ze Struve - bardzo dobre warunki fizyczne i tak samo nieudolnie je wykorzystuje w obronie. Często daje się trafiać. Z Oglem sporo zbierał. Myślę, że przez te 15 minut Sam w końcu sięgnie go jakimś cepem, a jak Sicilia trafi to ino roz.
 
Ta czwórka underdogow Szadego to zapewne:-)



Smolka, Darisuh , Easton , Brunson



Albo Tavares zamiast Brunsona
 
Według mnie kurs nie odzwierciedla szans Mira na wygraną. Gdybym jeszcze wierzył że Frank wruci wpełni zmotywowany, to możliwe że dawał bym mu wieksze sznse niż Reemowi. Według mnie 60:40 dla Rema, więc kurs na Mira jest kuszącą propozycją ze strony bukmacherów
 
Poszły piniondze na Sicilie i Rockhold-Romero-Moraga (zwaliłem od Solarisa :-)).







Kusi mnie kurewsko ten Houston - to taki Romero dla ubogich (tylko, że bez zapasów). Jest bardzo ekplozywny, typowy fizol. Może ustrzelić Smitha. Tylko żeby nie dał się sprowadzić do parteru, bo tam z takim grapplerem jak Trevor czeka go szybkie klepanie. Mocno się zastanawiam.
 
gdzie te analizy?
cool.gif






Wybacz. Poszedłem spać po pracy. Ciężki okres :) Analizy dziś koło 3 w nocy lub jutro do 11:00.
 
A co sądzicie o walce Easton vs Dillashaw, bo kurs na Eastona jest bardzo kuszący i poważnie się nad nim zastanawiam :)
 
No w sumie Dillashaw ostatnio przegrał tylko z mocnym Assuncao ale ten kurs na Eastona i to, że może być zmotywowany żeby zostać w UFC mnie mocno kusi
 
No a tymbardziej odkąd MT uczy ich Duane Ludwig to całkiem wymiatają ale ten Easton nie daje mi spokoju i nie wiem czy czasem nie zaryzykować bo kurs jest kuszący ale mimo wszystko faworytem jest Dillashaw
 
Jeśli już chcesz iść w underdoga, to bardziej polecałbym Edwardsa. Kurs trochę niższy, ale moim zdaniem szansa na zwycięstwo swojej walki sporo wyższa.
 
@Solaris



Jeszcze przemyślę to i obejrzę sobie ostatnie walki Edwardsa i Nijema i być może postawię coś na Edwardsa
 
UFC Fight Night 35: Rockhold vs Philippou



1Kupon:



1. Beneil Dariush - Charlie Brenneman Typ1 Kurs:2.45



AKO:2.45 Stawka:podstawa







2Kupon:



1. Cole Miller - Sam Sicilia Typ2 Kurs:2.37



AKO:2.37 Stawka:podstawa







3Kupon:



1. Brian Houston - Trevor Smith Typ1 Kurs:1.6



2. Elias Silvero - Isaac Vallie-Flagg Typ1 Kurs:1.8



AKO:2.88 Stawka:podstawa







4Kupon:



1. . Derek Brunson - Yoel Romero Typ2 Kurs:1.35



2. Alptekin Ozkilic - Louis Smoka Typ1 Kurs:1.34



3. Dustin Ortiz - John Moraga Typ2 Kurs:1.34



AKO:2.42 Stawka:podstawa x2
 
Korzystał ktoś z promocji 25euro na start u bukmachera Winner.com ? Jakiś wymagany obrót itp. ?
 
Artec tam nie ma żadnego bonusu bez wpłaty... Tylko freebet w wysokosci pierwszej wplaty, przykladowo wplacasz 5$ to 5$ otrzymujesz, a obrót też jakiś tam jest co widać w regulaminie...
 
Ja gram zestaw:



Rockhold over 2.5 rundy@ 1.53



Moraga@ 1,34



Romero@ 1,35



AKO: 2,77



Wolę over rundowy u Rockholda niż czysty win ze względu na kurs. A myślę, że walka spokojnie do 4 rd się potoczy. W ogóle wydaje mi się, że Rockhold wygra decyzją, ale w betssonie nie ma jeszcze kursu to może dogram kolejny kupon na dec Rockholda jak się pojawi.
 
wazenie 22.



przychylam sie do singla Sicilia i singla Smolka. tak na przekor Szademu ten Louis. :)
 
Back
Top