Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jebany Expekt. W godzinach otwarcia banków mają kurwa napisane, że PKO BP otwarty całą dobę, a gdy chcę zrobić przelew przez przelewy24 to Bank PKO BP (closed). Na Betsafe jakoś idzie bez problemu.
 
Wczoraj było tyle pewniaków... :P oglądam sobie mecz Atletiko-Barcelona dore stawki , podczas meczu jest czat i widze jak klną pod koniec meczu , grali po 500 na obie druzyny jeden gosc 2000 na Barcelone a tu Dupa jak zwykle z pewniakami . Waga przed UFC jest w środe ?
 
Nie, wage zrobią po walce... oczywiście,że w środe dzień przed gala,czy to przed tą czy przed tą która będzie w marcu ,mało tego nawet przed tą we wrześniu czy listopadzie.
 
Hehe nic nie przegrałem :-) nie stawiam nogi i dobrze, czasem puszcze ale ostatnio trzymam sie samego MMA.Taki sport mma panowie mma!
 
1. kupon -



Luke Rockhold + Yoel Romero + John Moraga - AKO 2.33, Stawka 100 PLN



2. kupon -



TJ Dillashaw + Alptekin Ozklic + Yoel Romero - AKO 2.41, Stawka 50 PLN
 
Panowie,



własnie weszły pięknie 3 remisy na betsafe i chciałbym odebrać swoje 120 zł wygranej, moje saldo to ponad 250 zł i jak chcę wypłacic to piszą, że jest za niskie. O co chodzi?
 
fvb5.png




:-)
 
Mi dzisiaj udało się też wygrać co prawda za psie pieniądze ale zawsze cieszy
1. Newcastle - Manchester City 2 1.61 Won
2. Espanyol - Real Madrid 2 1.31 Won
3. Cagliari - Juventus 2 1.43 Won
4. Roma - Genoa 1 1.26 Won

AKO 3.8
 
Też tak obstawiłem tylko do tego liverpol i diabełkli na dodatkowym kuponie. Odrobiłem wczorajsze straty .
 
Co za gala, jak na razie nie mam żadnego pomysłu na kupony. Z kursów względnie podoba mi się tylko 3.50 na Brunsona.
 
Bute.Szpilka.Mir - pewniaczki


Co do Bute i Szpilki nie zamierzam się wypowiadać, ale jesli chodzi o Mira to podałbyś może jakieś argumenty, bo ja widzę to odwrotnie ;)







@Solaris, gratuluję wczorajszej wygranej. Przyjemna sumka ;)
 
haha, Szpila dojebal pewniakami i zaraz Artur ma problemy w USA, najs!



vaica, wlasnie tak sie zastanawiam. kurs jest dobry, Sam ma sile, zalicza progres, no i ma pizde w lapie. Miller to nie jest jakis wirtuoz, przynajmniej dla mnie, polega raczej na swoich warunkach fizycznych w tej wadze, ale Sicilia moze je niezle 'ukrocic'.
 
Back
Top