Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

https://www.facebook.com/pages/Postawnablog/721045671253396







Skuteczność nawet niezła narazie czasami zaglądam. Wiem wyprzedze to nie mój fanpage :-)
 
Louis Smolka? :>



boje sie troche tego Dariusha. Brenneman ma sile i wraca do UFC po jednym zwolnieniu, motywacja na pewno bedzie niebywala. w glowie widze tylko jak Charlie wygrywa i mowi 'jak dobrze jest wrocic' - tego typu teksty.



nadrobilem troche walki tego Smolki, podoba mi sie mega jak walczy, dobre warunki fizyczne jak na fly, czekam do wazenia i mysle, ze postawie na niego. Ozkilic w ostatniej walce mnie w ogole nie przekonal.
 
@baju, ty demotywatorze ;)



Poszły kolejne zakłady :



Romero + Rockhold @1.70



Easton + Dariush @8.25



Louis Smolka @3.00



Smolkę miałem grać przy ładnym kursie. I zagrałem ;)
 
haha, nie demotywuje, tylko to w mojej glowie tak wyglada, mimo tego jak bardzo chce sie przekonac do Beneila tak widze tylko taki scenariusz tej walki. patrzac na stojke Dariusha gdzie stoi luzno na nogach i ta garda tez nie jest trzymana jakos specjalnie szczelnie moze sie zdziwic z takim zawodnikiem jak Charlie. dochodzi tutaj wlasnie aspekt ponownego zatrudnienia i motywacja obu zawodnikow. dla mnie w tej walce przede wszystkim roznice moze zrobic sila fizyczna i warunki Brennemana. nie wiem czy Dariush walczyl z takim zawodnikiem. w swoich walkach czesto wlasnie probowal isc po nogi i wygladalo to dosyc dziwnie/slabo, watpie zeby zaciagnal tam Charliego. do tego obrona przed poddaniami tez raczej stoi na wyzszym poziomie u Amerykanina niz u poprzednich przeciwnikow Beneila. analizuj kurwa Szady, ale bedzie ciezko. :)



ten Smolka naprawde interesujacy kurs. wbrew pozorom walczyl chyba z lepszymi rywalami niz Ozkilic ostatnio. ja z flyweightami wole poczekac do wazenia. oby kurs tylko nie spadl jakos gwaltownie. :)
 
@baju tez sie wlasnie zastanawiam czy nie zlamac swojej swietej zasady w nie puszczaniu piłki ale jak widze Monaco po 1.85 i wszyscy moi kumple co graja piłke wchodza gruba kasa na ten meczyk to chyba sie złamie pewnie bede pozniej załowal ( jak to zawsze mialem z pilka ) ale jakis singielek pewnie poleci bo kusi oj kusi :-)
 
tez zwrocilem uwage na ten kurs, ogolnie to jest rzemieslnik, ale dosyc dlugo juz trenuje u Grega i widac poprawe. nie lubie stawiac na takich zawodnikow bez polotu dlatego kupil mnie ten Slomka... :)
 
Ja myślę na Rochold, Romero, Moraga, ako tylko 2.11 na betsafe ale duża szansa że wejdzie. Ogulnie bukmacherzy nie rozpieszczją na tą galę, takie ako powinno być w dublu.
 
Nie proponujcie kolejnych typów, bo znowu się skuszę na nie wiadomo co i skończę z ośmioma kuponami, gdy planowałem max 3. :D
 
No właśnie kusi... Ja już postawiłem dwóch underdogów za podwójne stawki i nie chcę przesadzić z ilością kuponów jak zeszłym razem. Ale to 3.00, kurde, ciężko przejść obojętnie wobec tego
 
Szady, jak postawisz, będziesz miał jak ja. Wygrana jednego pokrywa ewentualne tyły. Underdogowie z dupy nie są ( zgaduję, że Easton trzeci :-) ? ) i prawdopodobne, że minimum jeden wygra. :-)
 
A nikt z was nie wierzy w Brunsona? Chciałem na niego stawiać już dwukrotnie, ale zawsze ktoś mi odradzał. Teraz też bym postawił, ale wasze słowa mnie odwiodły :P
Romero ma mocne pierdolnięcie, ale uważam, że Brunson to nie jest byle cyc. Może to się wam wydać szalone, ale uważam, że Derek dosyć szybko spróbuje obalić i czuję, że mu się to uda. Uważam, że są szanse, że wyciągnie decyzję. Kurs 3.5 mi się podoba.
 
@Puczi
Jak najbardziej mam wątpliwości co do Palacio. Przy podziale kursów jaki jest aktualnie, tzw. "small play" na Brunsona uważam za mądrzejszą zagrywkę niż ryzykowanie Yoela po tak beznadziejnie niskim kursie. Ja początkowo chciałem obstawić Palacio ale tylko pod warunkiem, że kurs będzie taki jak realny podział szans na zwycięstwo, tj. około 1.80. Romero jest faworytem, ale kurs na Brunsona jest zawyżony. Ja odpuszczam bukmachersko tą walkę, bo widzę lepsze typy na tej gali. Brunson jest drugim Markesem - stara się obalać rywali i zalegiwać decyzje. Ronny to bardzo dobry zapasior. Udawało mu się na początku obalać Yoela, jednak nie dawał rady przytrzymać go na ziemi. Tutaj może być podobnie, ale nigdy nie wiadomo. Dla mnie Derek jest ciut lepszym zawodnikiem od Markesa i ciągle się rozwija (kto wie, czy nie pokaże się z dobrej strony również w stójce). Jednak jak nie da rady obalać i będzie próbować mierzyć się w stójce, to może paść znokautowany po którymś niekonwencjonalnym ciosie.
Miałem przez chwilę myśli o postawieniu Brunsona, jednak po przypomnieniu sobie tego latającego kolana z Cliffordem Starksem i walki Jacare - Brunson, jakoś mi się odechciało. ;)
 
Walka ze Starksem też mnie prześladuje. Ale Romero może lizać pięty Jacare :D Tym bardziej, że przed walką z Brunsonem nikt, wliczając samego Dereka nie spodziewał się, że Aligator tak rozwinie stójkę. Zastanowię się jeszcze, może poczekam do ważenia, albo jeśli kurs jeszcze troszkę podskoczy to postawię coś.
Niczym młody Waluś postawiłem za wami [strike]Breenemana[/strike] Dariusha za x oraz ME over 2,5 rundy za 1.58 za 2x. Niezła heca by była, gdyby Rockhold poddał Coste w ciągu 2 rund, ale raczej w to nie wierzę.

EDIT
 
Jebane overy. Nigdy więcej tego nie stawiam! :D
No ale powodzenia jak najbardziej życzę. :) Myślę, że Costa tanio skóry nie sprzeda i będzie dobra bitka.
Ps. Postawiłeś Brennemana a nie Dariusha?
 
Poszedł singiel na Dariusha ;)


Planowałem dubla Rockhold + Dillashaw, ale teraz mam mocne wątpliwości. Niedość, że AKO słabe to jeszcze coś mi mówi, że Easton postawiony pod ścianą po dwóch porażkach (chociaż po ew. wtopie z Dillashawem i wcześniejszych porażkach z Assuncao i Pickettem zwolnić go nie powinni, ale nie takie rzeczy w UFC widzieliśmy) może dać niesamowity opór.


A co myślicie o Sicilii? Cole Miller mnie nie przekonuje.
 
Rockhold + Dariush póki co myśle nad takim kuponem pewniak + underdog to dobre połączenie moze dorzuce jeszcze jedną waleczke albo zagram drugiego dubla ale nie ukrywam ,że tez czekam na analizy.
 
Analizy najprawdopodobniej będą w poniedziałek i wtedy podam swoje kupony.
pewniak + underdog to dobre połączenie
Taaa... Łap screeny. Może się czegoś nauczysz na błędach kolegi


2iqffxv.jpg
 
Porażka Materli bolała Cię podwójnie. Szkoda dwuch stów ale pewnie już dawno na czymś odbiłeś.
 
Mimo, że kupon na Newtona był za mniejszą kasę, to zabolał bardziej, bo nie wyciągnąłem wniosków z porażki Materli - tym bardziej, że przewidziałem porażkę King Mo i pierwszy w tym temacie o tym napisałem. :) #chwalisieiżali
Trzeciego błędu nie było, bo już nigdy więcej nie zagrałem (i nie zagram) kuponu pewniak + underdog i stanowczo odradzam innym obstawianie w ten sposób. Chciwość nie popłaca.
 
Szady no identyczne kupony mialem:-)pazerny dwa razy traci ,underdog to tylko singel ,zlota zasada.
 
3.50 na Brunsona wygląda mega, ale jak przypomnę sobie KO od Jacare i kondycje w walce z Lebenem, to mam duże wątpliwości i zaczekam z taczką hajsu zanim dokładniej się nie przyjrzę ostatnim walką.
 
Back
Top