Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja odpuszcze kompletnie ta walke, juz tak zamotaliscie, a jak mysle o niej to mam rozne scenariusze, chcialbym KO Yoela ktore jest wielce prawdopodobne, ale kurs jest zbyt maly stawiac na jego wygrana.



Smolka moim typem chyba! no podjaralem sie gosciem po jego walkach, lubie takich fighterow na agresji.
 
Wezme sobie do serca Szady :-) w sumie na UFC Bigfoot vs Hunt miałem 3 underdogi na jednym kuponie i wjechal dobry hajs.Coś wykombinuje jeszcze do gali najwyżej dorzuce do tego jedną waleczke.
 
Ta gala już obstawiona, ale następna też prezentuje się okazale. Mam nadzieję, że kursy będą bardziej zbalansowane, oprócz kilku potencjalnych underdogów, których będę chciał grać. ;)
 
na temat pilki noznej mam do powiedzenia jedno slowo, jest to nazwa miasta i zwiazana z wczorajszym meczem: MONACO.



:-)



peeeeeeeeeeeeeewniak!!!
 
Wczoraj ktoś pisał MONACO pewniak gruby hajs.... :D i to sobie przypomniałem widząc wynik. Ale dziś mega mecz Atletiko Barca dobry hajs mozna zgarnac oby tylko remisu nie było :) Baju obstawiłes jzu wszystkie kupony na UFC ?
 
niet, czekam na wazenie. u muszych nigdy nie wiadomo, zreszta Brandao przypadek powinien czegos nauczyc, Pietagorasa na pewno... :)
 
Wiem, wiem. Zawsze może sie zdarzyć taki "Brandao". Na całe szczęście są to odosobnione przypadki. Stawianie wcześniej ma też swoje dobre strony. Można wyhaczyć lepsze kursy, na zawodników, których chcesz obstawiać. Warunek wczesnego obstawiania jest taki, że trzeba mieć ogarnięte co grać zaraz po pojawieniu się kursów. Czekanie na analizy może być pomocne, ale wtedy kursy już mogą nie być tak atrakcyjne. Oczywiście znam przypadki, że na zawodnika, którego postawiłem, po kilku dniach kurs znacząco podskoczył, ale jest ryzyko - jest zabawa. ;)
 
Też czekam na ważenie - z reszta standardowo.Sprawdziłem tego Smolke :-) może to być bet gali,propsik baju ,że wyłapałeś.
 
Myślałem też o stawianiu na Ozkilica. Po bliższym zapoznaniu się z jego przeciwnikiem stwierdziłem, że na Ozkilica nie stawiam, chyba że kurs solidny będzie, a jeżeli Smolka będzie silnym underdogiem to może postawię na niego symbolicznego funta, ;)






Kiras, pisałem o Smolce na kilka dni przed bajem :-)
 
A ja zagralem troche pod prad. Wg mnie Smolka nie ma nic na Ozkilica. Nie bedzie w stanie go obalac a jesli sprobuje to moze sie wladowac w gilotyne, stojke tez ma troche szalona co moze spowodowac ze szybko wyladuje na plecach a tam Ozkilic nie powinien popelnic bledu i spokojnie kontrolowac walke z gory. Chyba nie jestem odosobniony w takim mysleniu bo kurs na Ozkilica spadl z 1,45 do 1,36. Poczekam tez czy pojawia sie kursy na Ozkilica by submission i wrzuce na to jakies drobne.
 
w ostatniej walce Ozkilic nie potrafil nawet punktowac jak przeciwnik SAM wciagal go do gardy. az tak wedlug Ciebie Smolka jest slaby, ze bedzie latwo go kontrolowac z gory i poddac? ogladales w ogole walki przeciwnika Okilicia czy po prostu ocena z gory?
 
Ja mysle ze Ozkilic moze poddac go gilotyna podczas proby obalenia. Smolka bedzie slabszy fizycznie a do tego ma bardzo dluga szyje:). Ogladlem kilka walk Smolki i nie uwazam zeby w zestawieniu z tak dobrym zapasnikem jak Ozkilic mial wystarczajaco duze szanse aby na niego stawiac.Ja widze dwie opcje w tej walce : Ozkilic przez decyzje lub Ozkilic przez gilotyne. Oczywiscie to tylko moja opinia i moge sie mylic ale tak to widze
 
to jak ktos ma dluga szyje to jest skazany na gilotyne? Shogun dosyc krotka ma i ciasno tam od tluszczu i miesni... nie przemawia do mnie zbytnio ten argument. czemu slabszy fizycznie? gosciu ma pare cm przewagi wzrostu, czuje, ze wniesie wiecej kg do oktagonu, w tych jego walkach nie widzialem zeby byl jakis slaby, rozbijal przeciwnikow, poddawal, dobry cios. przede wszystkim Ozkilic nikogo dobrego nie pokonal, a nawet - jak juz pisalem - smiem twierdzic, ze rywali mial gorszych od Louisa.



mysle, ze Smolka czuje sie na tyle pewnie w stojce, ze moze zostac w tej plaszczyznie, po co pchac sie do parteru z wedlug Ciebie 'fizycznie silniejszym'?



w decyzje na Ozkilica moglbym uwierzyc. :)
 
Nie zgodzę się, że Alp pokonywał gorszych rywali niż Smolka. Banuelos,Uyenoyama są lepsi od każdego zawodnika, którego pokonywał Louis. Turek jest dobrym zapaśnikiem. Nie wiem czemu walka z Uyenoyamą była taka niemrawa w jego wykonaniu, może to wina tego, że wziął zastępstwo bodajże na 2 tygodnie przed i co za tym idzie miał niewystarczająco dużo czasu na przygotowanie. Smolka ma solidną stójkę i całkiem dobry parter, ale wątpię żeby Ozkilic dał sobie na dole zrobić krzywdę. W stójce widzę równowagę, ale to chyba nie będzie płaszczyzna w której długo będzie się toczyć walka.


Moja wizja tej walki to Alp sprowadzający Smolkę do parteru, zapychający go pod siatkę i kontrolujący go z góry.


Ja odpuszcam tą walkę, ale życzę powodzenia ;)
 
Moje kupony:
Smolka 3.35 x
Brunson 3.5 x
Dariush 2.6 x
ME over 2,5 1.585 2x
Mam nadzieję, że to będzie gala underdogów :O
 
Puczi, to juz Eastona mogles rzucic do kompletu! :)



Uyenoyama praktycznie walki nie podjal, nie wiem ile razy kladl sie na ziemi. Banuelos raczej najlepsze lata ma za soba. bardziej przekonywaliby mnie jacys mlodzi prospekci niz tacy 'weterani'. na pewno ciekawe starcie. dziwi mnie, ze myslicie, ze tak latwo pojdzie mu z obaleniem i bedzie tak mega bezpieczny z gory z gosciem ktory ma naprawde ciekawe suby na koncie i nie boi sie byc na plecach. w ostatniej walce jak dobrze pamietam unikal parteru, a jak juz tam byl to zachowywal sie bardzo ostroznie. wiem, ze to bylo short-notice, ale nawet w takich warunkach - jak na debiut - srednio.
 
Przyznam, że Easton też się wydaje spoko. Dillashaw kompletnie mnie nie przekonuje. Do tego wygląda jak brat-gimbus mojego kumpla. Zastanowię się :)
 
o kurwa, tym bratem-gimbusem mnie przekonales, FORTUNA NA EASTONA! :DDDDDD



ogolnie to moim argumentem w stawianiu Mike'a bedzie motywacja po przegranych. i to do duza.
 
a ja mysle, ze na betsafe nie bedzie nawet takiego zakladu, nie wiem Pieta gdzie obstawiasz w tych swoich funciakach, ale my chyba nie mamy co liczyc. :)
 
Ja tam mam kilka kont. Najwięcej zakładów specjalnych ma W.Hill i Betsafe. Liczę, że któryś wystawi taki zakład :-)



Jeżeli nie, to postawię może coś na KOTN na Romero.
 
Tak, jest bonus na William Hill, ale trzeba tym bonusem i wpłaconą kwotą czyli razem 50 GBP obrócić 4 krotnie z minimalnym kursem 1.5 żeby wypłacić. Średnia promocja.
 
I tak lepsza niż na betsafe, gdzie musisz obrócić 12x kwotą 250zl w zakładzie podwójnym przy AKO min. 2.25 :D
 
Back
Top