Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wiecie może jak to wygląda w Betsson jeżeli dostałem ten ich caschback i on jest jako bonus który muszę raz postawić za minimum 1.5. Teraz najważniejsze pytanie, mam na Betsson też pieniądze normalnie wpłacone, i jeżeli coś teraz własnie po kursie powyżej 1.5 zagram to co pierwsze zejdzie bonus czy zwykły hajs z konta?
 
Czasami warto zaryzykować zakłady specjalne (udało mi się trafić Evansa przez KO/TKO z Sonnenem po 4.00), ale na dłuższą metę to się nie sprawdzi. Ja od tego roku zaczynam trochę poważniej podchodzić do obstawiania. Wrzuciłem 2 miesiące temu 40zł i dobiłem do 230zł, gdyby nie tracenie siana na piłkę nożną to by było pewnie ze 100zł więcej:-). No i dwie ostatnie gale wyszedłem na 0 bo obstawiałem wszystkie walki(po 2 na kupon) więc z tego też rezygnuje:-). Trzeba na PS4 siana zarobić do wakacji i uczcić tym samym zdany (mam nadzieję) licencjat :-)
 
Ok Betcliku grałem wygrałem hajsy :) alle czy jest jeszcze gdzies podobno cashbank ubezpieczony ?
 
Czytałem regulamin expekt rzeczywiście działa na takiej samej zasadzie na betclick . Ale czy też musze przechodzic całą procedure weryfikacyjną foto itd ? Grał ktoś tam jeszcze?
 
Jak sie zgodzą,żebyś nie wrzucał 'foto itd' to nie będziesz musiał przechodzić całej procedury.Wyślij i miej z głowy.
 
Też myślę żeby coś na "The Ace" postawić. A stawia ktoś na Willa Chope'a z Maxem Holloway. Chope ma niezły winning streak i dosyć wysoki jak na swoją wagę (193 cm wzrostu na 66 kg) :D Ale nie widziałem jego walk więc po samych statystykach głupio stawiać.
 
Na 5dimes jest już pełna ofera kursów.

nzej39.jpg


Na Chope całkiem ciekawy.
Nie znam gościa, ale może warto się zainteresować. Bilans ładny, no ale kogo on pokonywał... Macie jakieś video z jego walk?
 
Też puściłem singla na Lima. ;)



Hyun Gyu Lim @2.84



Szady, twoje zdane na temat przeciwnika Kawajiri'ego ? ....i gdzie puszczałeś Lima ?
 
Jakiś HL na youtubie jest, ale po highlightach to każdy wydaje się zajebistym zawodnikiem ;) ale widać, że w stójce niezbyt dynamiczny jest, a jego przeciwnicy raczej do obijania. Właśnie sprawdziłem ostatnich jego przeciwników to oprócz jednego z bilansem 18-14 reszta ujemny bilans i zaledwie kilka walk stoczonych (1-4, 0-2 , 4-5, 2-3, 1-3) więc chyba jednak odpuszczę sobie ten typ. Sorry za zamieszanie, bo mogłem zrobić mały research przed napisaniem typu na forum, ale z czystego lenistwa napisałem licząc, że ktoś będzie coś więcej wiedział o tym zawodniku ;)
 
Soriano? Jego też nie znam. :) Ale po kursie widzę, że się trzeba przyjrzeć. Lima na pinnacle postawiłem wczoraj, bo Betsafe jeszcze nie ma kursów i się bałem, że spadnie i widzę, że faktycznie leci w dół. :)
 
no w to akurat moglbym uwierzyc, patrzac na Saffiedine'a kondycje i ulozenie w stojce to decyzja powinna byc jego na lajcie. warunkiem jest, ze nie da sie ustrzelic jakims cepiskiem czy kolanem na ktore wszyscy tutaj licza... :)



Belg jest mega spokojny i precyzyjny, nie wierze, ze wejdzie w jakies szalone wymiany ktore moze inicjowac Lim. nie zdziwie sie jak Tarec 'zaskoczy' wielu ta walka. stojke ma wedlug mnie kosmiczna, tylko sila za tym nie idzie. mial duzo czasu na poprawki i na debiut w UFC pewnie bedzie gotowy. nie trzeba nawet ogladac hl, wystarczy spojrzec na walke z Nate'm. kot. moze byc dobry ME.
 
Nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "dużo czasu na poprawki", bo Terec w ostatnim czasie zmagał się z kontuzjami i przez ładnych kilka miesięcy nie mógł trenować, stąd opóźniony debiut w UFC. Zgadzam się, że na pewno jest lepszy technicznie od Lima i na pewno wyjdzie skoncentrowany do tej walki, bo utrzymuje rodzinę tylko z tego co zarobi na walkach i dostaje od sponsorów, a jego żona nie pracuje. Motywacja będzie, ale Lim też ma sporo do udowodnienia i na pewno wyjdzie na 100% przed "swoją" publicznością. Koreańczyk może zaskoczyć którymś z nieszablonowych "zagrań" typu latające kolano, czy podbródkowy bity z mega dziwnego kąta. W kazdy cios wkłada sporo siły i przez to będzie wyglądać gorzej kondycyjnie. Saffiedine ma wytrzymałą szczękę, ale myślę, że da się naruszyć. Lim ma świetny timing - te nokauty kolanami się nie brały znikąd. Zapaśnikiem jest przyzwoitym, tdd bardzo dobre, także myślę że większość starcia będzie toczyć się w stójce. Jeśli Terec poczuje, że tam sobie nie radzi, będzie probowac obalać, jednak Hyung tak szybko się na to nie da nabrać. A jak już da się powalić, to w poddanie nie wierzę, bo ma świetne submission defence. Warunki fizyczne też na korzyść Lima - jest silniejszy, wyższy o kilkanaście centymetrów i ma też kilkanaście cm większy zasięg. Nie jest na pewno Jonem Jonesem wagi półśredniej, jednak potrafi ładnie pracowć ciosami prostymi, kontrolując dystans. Nie unika też ciosów na korpus. To będzie pojedynek żywiołu z chłodną kalkulacją. Ja stawiam w tym pojedynku na tego "finishera", bo podoba mi się jego styl. Oczywiście nie jest faworytem, a to, ze walka będzie 5-rundowa działa zdecydowanie na jego niekorzyść, jednak jestem dobrej myśli.
 
Ja wierzę w Lima przez pierwsze dwie i pół rundy


Po części zgoda.



Przypomne, że w walce z Kraussem Lim był uważany za underdoga, tutaj historia znów się powtarza choć sądzę, że dużo bardziej doświadczony Belg, również bogaty experience z kicka pozwoli mu przetrwć początkowe minuty gdzie Koreano bedzie najgroźniejszy



Szczęka Saffedine wydaje sie byc solidna chociaż nie widziałem jego wszystkich walk także ciezko powiedziec czy ktos go juz mocno przetestował



Nie spodziewam sie innego zakonczenia jak DEC na korzyść Sponge'a bądź KO w późniejszych rundach również na korzyść Tareca. Choć DEC na dystansie 5 rund wydaje sie duzo mniej prawdopodobna. Lim ostatni raz walczył dłużej niz dwie rundy w 2006r !
 
Tarec prawdopodobnie da radę radę wypunktować Koreańczyka, nie zdziwiłbym się nawet, gdyby szukał w rundach mistrzowskich suba, bo o ile odnoszę wrażenie, że uderzenia trochę mu brakuje, to skończenie w parterze zajechanego Lima wydaje mi się możliwym scenariuszem. Z drugiej strony Hunto też miał mieć kondycji ostatnio na 2 rundy przy dobrych wiatrach, a zaskoczył (chociaż u Lima dochodzi chyba duże zbijanie). Z Lima coś będzie, ale wątpię, żeby ubił jakimś kolanem Tareca, za wysokie progi póki co, a mówię to z perpektywy kogoś, kto niekoniecznie przeda za Safciem.



Walk tego Chope jeszcze nie widziałem, ale jeśli nie jest dynamiczny w stójce i nie miał przeciwników najwyższych lotów to Holloway słusznie jest faworytem ze swoimi 300 obrotówkami na korpus na rundę i doświadczeniem w UFC (przegrana z Poirierem czy Connorem wstydu nie przynosi, a z Bermudezem werdykt był zaskakujący nie tylko dla mnie), no ale szerzej się nie wypowiadam i mogę zmienić zdanie - wpierw muszę poszukać walk Willa.



Sam niczego na tej gali nie zamierzam stawiać.
 
Myślę, że Tarec rozegra to na zimno. W stójce będzie uważny. To jeden z najinteligentniej walczących zawodników jakich widziałem. Na pewno będzie wiedział na co stać Lima, szczególnie w pierwszych rundach. W późniejszych rundach braki kondycyjne Lima dadzą o sobie znać. Być może da się nawet obalić. Także podzielam bardziej zdanie baju i Voranka. DEC na korzyść Belga. W rundach 3-5 odrobi ewentualne straty. Jedyne co Lim na Tarreca to eksplozywność w stójce i czasami niekonwencjonalność. Oczywiście nie zdziwię strasznie jak Lim ustrzeli Belga, już nieraz bety Szadego mnie zadziwiały, ale ja to odpuszczam. Jak i całą galę.
 
chcecie tak stawiac na tego Chope, a Max po przegranych bedzie szukal skonczenia czy nawet decyzji byle te W zgarnac za wszelka cene, tego jestem pewien. serducha dzieciakowi nie brakuje, Chope wirtuozem nie jest, a jego ostatni przeciwnicy tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Max faworytem i to mocnym u mnie. ja tez odpuszczam jak vaica czy Bolcik, za dobrze mi poszlo na 168 zebym strzelal teraz po jakichs debiutantach czy ryzykowal w ME.
 
Poszedł singiel na Soriano @2.78
Sean jest utalentowany, wszechstronny, dobrze bije w stójce, przyzwoite zapasy, dobra obrona przed poddaniami, grappling na konkretnym poziomie, cario ok. Serce do walki też potwierdzone. :) Czeka go największy test w karierze, bo Kawajiri mimo wieku jest mega solidnym zawodnikiem, bardzo silnym fizycznie (sporo zbija - walczył dość długo w kat. lekkiej). Oczywiście doświadczenie w walkach z czołówką będzie sporym atutem. Szanse jednak oceniam na wyrównane, także kurs w okolicach 2.80 uważam za atrakcyjny.

To raczej będzie wszystko z tej gali. Rozważam jeszcze "pewniaki": Kimura, Hollaway i Taisumov, ale wstrzymam się do ważenia z decyzją czy na któregoś postawić. Reszta pojedynków to mniejsza albo większa loteria i trzymam się od nich z dala.
 
Flipkens - Ivanovic 1 @3.5



Dziewczyny graja jutro o 5 rano. Jak zobaczylem dzis kursy to sie zaczalem zastanawiac dlaczego az tak faworyzowana jest Serbka. Obie zawodniczki swietnie weszlt w turniej wygrywajac wszystkie mecze po 2-0, a w przeszlosci juz raz Flipkens gladko sobie poradzila z Ivanovic. Szanse rozpatruje w stosunku 55-45 dla Belgijki, wiec w takim kursie widze duze value.



I zeby nikt nie mial mi za zle ze postawi dom i przegra to przytocze tu moja wypowiedz sprzed kilku dni:


w bukmacherce pewni sa tylko idioci #paulocoelho
 
Stawiam na Kikuno , ten Mulhern to żaden rywal jedyne co ma to zasięg i tyle , czarny pas , ciekawe od kogo go dostał
 
@up, przeczytaj dokladnie regulamin, osoba którą zaprosisz musi pograć określoną ilość zakładów, żebyś Ty dostał 40 PLN. Pisał ktoś może do betsafe z pytaniem, czy dodadzą kursy na sobotnie UFC ?
 
Back
Top