Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

postawilem za koncowke na AFC, za 3dyszki wpadly 6. kolejne 3 ida na Lpool, przekonany nie jestem, ale moga puknac. :)
 
Ja chyba dam remis albo zapoluje na live. I tym razem wejdę, a nie jak ostatnio.... Wątpię aby Chelsea wygrało, niech tylko LFC strzeli szybko bramkę.
 
ja wierze w Suareza dzisiaj, ostatnio z City troche slabiej chociaz i tak powinni ich puknac i to na Etihad, CFC forma jakas szczegolna nie blyszczy. jakby wjechalo Live to bedzie niezly plus weekendowy. :)
 
Ja postawiłem Lpool w razie remisu zwrot,Tottenham i dorzuciłem jakiegoś hokeja postawiłem za końcówke 16 zł może wleci coś.
 
Hej! Nie robimy wyrzutów:) każdy ma swój rozum i opieranie się na czyichś typach a później pisanie pretensji jest niepoważne :).
 
Kartkuje Weeb w 5 minut 2 żółte dla Chelsea na Lpool kurs 13 ale nie wiem czy warto ,moze sie skusze :D
 
Ja pjardole,ale plecy w ten weekend.Ani taśmy,ani single,ani overy nie wchodziły.Dzięki Chelsea troche nadrobione,ale i tak słabo to wygląda.
 
lpool nie wpadl wiec dzisiaj na plus zlotoweczka i 50groszy, tez zysk! :)



ze 150 zrobione w ten weekend 480. jest git.
 
Wkurwia mnie niesamowicie piłka nożna gram ją coraz rzadziej ale zagram czasem.Chelsea gra z Lpoolem dobry mecz a z takimi odpadkami jak Newcastle WBA czy Sunderland gra mega chujowo i przegrywa albo remisuje,Suarez potrafi strzelić średnio po 2 bramki ale jak przychodzi ważniejszy mecz to zawodzi.Nie kumam tego.Standardowo ile bym nie miał zdarzeń na taśmie to jedno spierdoli.
 
Panowie, może zrobimy taką akcje? :D bodajże 5stycznia są TELEKAMERY http://www.telekamery.pl/nominacje.php



Może niech każdy wyślę sms, powie rodzienie itd (bo jeden sms na jeden nr telefonu) na Tomka Karolaka w nominacji AKTOR, a później można stawiać u bukmachera, że Karolak wygra :-) kurs na niego w Betsafe 2!
 
No Premier League jest teraz trochę nieprzewidywalna przez to,że grają praktycznie co 2-3 dni.Teraz znowu w środę grają i ja tą kolejkę odpuszczam bo już dosyć pomyłek.Niby faworyci wygrywają,ale overy nie wchodzą,bo pada mała ilość bramek.
 
Ej panowie faktycznie są kursy na telekamery.



1.50 na czas honoru to pewniak,aktoreczka Karolina Gorczyca raczej,komentator sportowy Borek mozna cos urwac
 
Przemek, założycielu tego zacnego tematu - po co Ci taka strona? Nie lepiej walki oglądać i wyciągać wnioski? ;)
 
Dziwne, ale z Pinnacle'a wyparowała zakładka podległa pod obstawianie MMA. Czy to ja mam jeszcze taką banię i nie mogę znaleźć ? :-)
 
Rzeczywiście, nie ma zakładki na Pinnacle ale pewnie wróci jak pojawią się kursy :-)







Kursy 5dimes na następne UFC:

Hyun Gyu Lim - 2.60



Tarec Saffiedine - 1.51







Sean Soriano - 2.65



Tatsuya Kawajiri - 1.47
 
Przemek, założycielu tego zacnego tematu - po co Ci taka strona? Nie lepiej walki oglądać i wyciągać wnioski? ;)


Szady,ekspercie mój :D.Im więcej danych tym lepiej-walki ogladam, ale nie jestem komputerem.Jak coś masz dla mnie to podziel się ;-)
 
Co się stanie, kiedy obstawię walkę z dużym wyprzedzeniem, a ta się nie odbędzie z jakiegoś powodu, typu kontuzja itp. Czy zwracają kasę z biegu, czy może też trzeba czekać na kolejny pojedynek ( bo został dodany jako TBA ale cholera wie kiedy się odbędzie ) Wie ktoś ?
 
Taisumov wydaje mi sie pewny chociaż miesiąc temu miał walke to gdy kurs będzie powyżej 1.30 można dodać do taśmy.
 
Back
Top