Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jakie znaczenie, w sensie bukmacherskim, ma to, jak Weidman wygrał? ŻADNE. Trochę pokory Szpila, bo strasznie popłynąłeś z tematem. Poza tym Weidman pierwszą rundą udowodnił PO RAZ KOLEJNY, że jest lepszym zawodnikiem od Silvy i tyle w temacie. Teraz będzie mega ciekawie w średniej. Na pas czyhają już Belfort, Jacare, Machida. Będzie się działo ;-)



Swoja drogą ciężko było nie wygrać na tej gali, chociaż ja akurat trochę źle dobrałem typy, bo tak to plus byłby wiele, wiele większy.



Pozdro!
 
@Szpila jak czytam twoje komentarze to na prawdę zastanawiam się czy to nie jesteś czasami "TY"... bez obrazy
 
Mi też Browne zgubił kupon. Co ciekawe lubię tego zawodnika i byłem za jego wygraną, oczywiście do momentu obstawienia.
 
Weidman > Silva. Taka prawda. Jestem na ładnym plusie, ale rodzaj zakończenia walki wcale mnie nie ucieszył. Mimo, że pod koniec aura kibiców Spidera mnie podłamała i już żegnałem się z kasą to wcześniej ulokowałem grubsze hajsy na Chrisa. I całe szczęście, bo Barnett i Tibau + Miesha/Ronda under 1,5 w plecy.
 
Wyjątkowo przy komentowaniu gali posłużę się swoimi wlasnymi cytatami z tego tematu:

@Pietagoras, nie wiem, jak obstawiasz prelimsy, ale jeśli w walkach z głównej karty postawiłeś na Silvę i Brandao, to możesz już pożegnać się z pieniążkami ;)


Liczę, że Weidman da mi sporo zarobić na koniec roku :) Śmieszne jest dla mnie to, że z większości postów, ktore czytam wynika, jakoby to od dyspozycji/nastawienia/przygotowania SILVY zależał przebieg tej walki. Nie ma opcji. Nikt nie docenia, że Weidman to bestia, kompletny zawodnik, co pokazał w poprzedniej walce, a także deklasując całą resztę dotychczasowych rywali. Próbuję postawić się na miejscu stawiających na Silvę, ale nie potrafię. W pierwszej walce Chris obalił Pająka, solidnie go obił, próbował technik kończących, a w drugiej ciężko znokautował. Co zrobił Silva oprócz nieudolnych prób wciągania Weidman'a w swoją grę i sprowokowania go do samobójczego ataku ? Nic. Więc nie wiem, co Chris musi zrobić w drugiej walce, żeby wszyscy uwierzyli, jakim jest kozakiem. Zaje*ać go w tej klatce ? Nad wejściem gruubo w Chrisa zastanawiam się odkąd zobaczyłem kursy na ich drugą walkę, w sumie nie jest to dla mnie bardzo dziwne, że Pająk jest faworytem, mimo swojej przegranej, ale w tym typie widzę ogromne value. Im jest bliżej do gali, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Buffer przy odczytywaniu wyniku będzie krzyczał 'STILL'.


@baju, polecam Poiriera, ja już postawilem wcześniej po kurse 1.51, ale w 1.45 też jeszcze widzę value. I pamiętaj, #RefuseToLose, #TeamWeidman !



@baju, jeśli tak postawisz, to witaj w klubie, 29 grudnia razem będziemy liczyć wygrany hajs :) Ja postawiłem mocarne single na Dustina i Weidmana, zastanawiam się jeszcze nad dublem Weidman + Browne na betclic, kurs 5.28 bez ryzyka, stawiajac 2 stowki do zarobienia na czysto jest 856 zł, a ma szanse wejsc :) Browne dlatego, że mam takie przeczucie, tego typu nie jestem w stanie uargumentować, Hapa mnie do siebie przekonuje, dobra stójka, jeśli trenuje u Grega, to jest szansa, że nie będzie dawał się obalać/obijać przy siatce, zdaję sobie sprawę, że Barnett jest bardzo groźny, ale kurs wygląda apetycznie. Planuje wykorzystac bonus z betclic na tej gali, zastanawiam się tylko pomiędzy Weidman + Browne i Weidman + Siver. Chris all the way :)


I na koniec podsumowanko:




Za 2 stówki z betclic poszedł dubel Weidman + Siver, jeżeli Niemca nie złamała psychicznie porażka ze Swansonem (chociaż walka była wyrównana), to przejedzie się po Mannym jak walec, opróćz tego mam Weidmana z Mendesem (swoją drogą ciekawa akcja, gdy stawiałem, to kurs był 2.47, teraz na samego Chrisa jest 2.45 :D ) i singiel na Poiriera. Rzadko mam takie przeczucie, ale teraz czuję w kościach, że będę grubo do przodu po tej gali ;) #TeamWeidman
 
Ja po tej gali +163.64zł. :-) Zamykam moje pierwsze półrocze bukmacherskie na plusie. Żadne wielkie pieniądze w ogólnym rozrachunku, ale na jakieś pierdoły wpadało.
 
Hopman Cup Panfil - Raonic ponizej 20.5 gema @1.85



okazja stulecia, brac poki cieple bo mecz zaraz sie zaczyna



analiza jest krotka, Raonic to swiatowa czolowka, Panfil to sredniak nawet na poziomie Challenger'ow, z Seppim wygral tylko przez slaba dyspozycje WLocha i krecz, jak zobaczylem ze dali az taka wartosc graniczna (spodziewalem sie czegos rzedu 16.5) to nie moglem sobie odmowic
 
ja z racji ze nie moglem wyplacic ponizej 50 zl na betsafe to dalem hajek + dustin brown z atp doha ,ale nie jestem pewny ,co lepsze to moj pierwszy zaklad juz od jakis 3 miesiecy .nie wliczajac MMA
 
Macie farta z Brownem, jebana klatwa Mira :-)



method=get&rs=100&q=75&x=86&y=8&w=310&h=165&ro=0&s=frank-mir-11-10-10-10-24-59-929.jpg
 
Ja tym razem niestety w plecy. Jednak obstawianie zaraz po pojawieniu się kursów ma swoje dobre i złe strony. Można wyhaczyć wyższy kurs na swojego zawodnika, zanim ulegnie zmianie. Bywa i tak, że ten z biegiem czasu zamiast opadać - idzie w górę. Obstawiając wcześniej można też się nadziać na nieprzewidziane komplikacje typu zła forma Brandao..., co do Silvy, ten wbrew pozorom nie był skazany na pożarcie.Kto wie, kto by wygrał, gdyby ta walka nie skończyła się tak makabrycznie. A Barnett, echh panie. Nic to, następnym razem będzie lepiej. Kolejną galę odpuszczam, bo nie gram w ciemno.



I graty dla wszystkich, którym się udało wczoraj wygrać :-)
 
Graty dla tych co wygrali bo gala trudna do obstawienia,Brown myśle zjebał sporo tasiemek w tym moją ale mówi się trudno.Weidman nawet mnie zaskoczył mimo ,że na niego stawiałem to nie spodziewałem sie tak dobrej postawy - agresywnej.Parter z pomysłem i jak wychodzili do 2 rundy odczuwałem wrażenie jakby Anderson nie chciał już walczyć,szkoda tej nogi bo nie często sie coś takiego zdarza a mógl zrobić jeszcze jakąś walke.Walka Weidman -Belfort jedno wielkie wow,jeśli Chris wygra tą walke to absolutnie nikt nie odbierze mu pasa,Vitor przeżywa swoja drugą młodość i naprawde jest kotem.Brown leci po title-shota szczerze mówiąc ciekawy jestem jakby zaprezentował sie z Cainem,wiem tyle ,że jak będzie dobry kurs na walke z Werdumem to stawiam na Travisa a Barnett troszeczke mnie zawiódł,wydaje się,że jak już wchodził do klatki to nie był za bardzo rozluźniony.



Róbcie panowie research tej gali w Singapurze bo ze 3 nazwiska myśle ,że można trafić :-)
 
Zychal



Browna tez zagralem, ale Hajek mnie nie przekonuje. Zastanawiam sie jeszcze nad Rudnevem z Kavciciem. Rusek w ladnym stylu wygral z Davydenko, a Kavcic jeszcze nie wszedl dobrze w sezon
 
Co do gali w singapurze to zalezy od kursow. My nie znamy zawodnikow ,bukmarzeczy tez z fusow nie wywroza,wiec moga kursy byc atrakcyjne, moze to bedzie gala underdogow?. napewno kawajiri ,taisumov,kimura i issa beda wyraznymi faworytami..Moze lim zaskoczy ponownie jakims kolanem.
 
w sumie gralem tylko 3 razy na MMA w tym roku i wyciagnalem z dzisiaj 328 + bah 50 od mahonka + 96 na Gloverze TKO/KO (ktore przejebalem na Napoli - BVB, po chuj pilke stawiac?!) no i... nic na MMA nie przegralem. :)



grudzien bardzo mily, 458 na plusie United + dzisiejszy doubelek. :)



tak jest Dick! #teamWeidman bitchhezzz
 
Kurde, sam wygrzebałem klątwę Mira, a nie przeszkodziło mi to rzucić Barnetta do taśmy, 10 złotych w plecy, na dobry miesiąc hazard mi przeszedł :(
 
mat01 browna juz wygral a hajek po wygraniu 1 seta i prowadzeniu 2-0 w drugim przegral seta i pewnie przegra mecz
 
widze, widze, nie musisz mi tego pisac :D postawilem sobie jeszcze Cecchinato z Thiemem za jakies grosze, zobaczymy co z tego wyjdzie



trzeba sobie odbic ufc
 
Pytanie:



Znacie jakieś stronki które są pomocne przy obstawianu? mam tu na myśli czy jest np. strona ze statystykami każdego zawodnika?:



-% udana próba obalen,% celnych ciosów w walce itp itd.(plus statystyki w poszególnych walkach)
 
Postawiłem Arsenal w 50 minucie po kursie 2.72 za 5 dyszek i wjechalo 136 cos odrobilem juz chociaz
 
Zdercydowalem sie dodac extra emocji do wczorajszej gali i pierwszy raz obstawilem walki.



Jedna wielka wtopa , cztery tasmy nietrafione ;-)
 
Back
Top