Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kurwa, grałem główny kupon(grubo)+taśmę. Na główny od początkumiał iść Weidman, a dorzucić miałem najpierw Poriera, ale kurs sporo poleciał. Potem myslalem o Johnsonie, Howardzie, a nawet o...Brownie. Ostatecznie wszystko to poszło na taśmę, a do Weidmana dorzucilem... Barnetta. Taśma niby dalej w grze, ale kończy ja over 1,5 rundy w walce Rousey- Tate, więc nie napalam się za bardzo...
 
Dobre, gram główny kupon za 950 i juz pierwsza z dwóch walk go kładzie. Od niechcenia dorzucam taśmę 6 zdarzeń, gdzie wszędzie wysokie i bardzo wysokie kursy i za 45zł wjeżdża ponad 2,5k. Nie to, żebym narzekał, ale szkoda tego głównego kuponu ;-)
 
Mnie uratowało to, ze dołożyłem na Howarda hajsy, także jest plus po tej gali. A zakłady specjalne będę grać od święta. Na tym się dobrze nie wychodzi.
@Baju
Nie zagrałeś tego Travisa? Wykrakałeś mi przegraną Josha i nawet na tym nie zarobiłeś. Shame on you! ;)
 
Gratuluje tym co na Weidman stawiali. Szkoda Andersona:-) i szkoda że nie potrwało to troche dłuże



-100zl:-)
 
Mój Cashback z Betclic wygląda tak:



24pyn4j.jpg








Wypłacam hajsy i tyle mnie widzieli. Za niskie kursy mają. :)
 
nniestety minus -150 :-)dwa kupony zamykal Barnett i je zamknal na dobre:-)



robie podsumowanie roku
 
Chyba każdy jest na minusie po tej gali... Mi zjebali Khabib i Voelker. Chciałem grać Howarda przez długi czas, a na 15 minut przed zaznaczeniem typu, w głowie się mi przestawiło i przeczuwałem, że Nurmagomedov wygra i na niego dałem... Bladź.
 
jaki Numagomedov co tygadasz????????????



moje podsumowanie roku:



Stawka łaczna :5090



Wygrana Łaczna:5459



Zysk Roczny:369



Największy trafiony kurs:4.35



Ilosc kuponow187:



Kupony trafione:68



Kupony chybione:118



NC:1



kokosow nie ma ale wyjsc na bukmacherce na plus to spore osiagniecie:)
 
Jestem, Silve wyeliminowała kontuzja niestety nie wiadomo jak by sie to potoczyło dalej...



Chociaż jestem miło zaskoczony Brown'em nie spodziewałem sie takiego obrotu sprawy ale nie wypowiadalem sie na temat tej walki, ale smiać mi sie chce z tych co stawiali na Tate :-)
 
Szpila i po co tak krzyczec ,nie stawiajcie na Krisa bo macie kupony w plecy???a wyszlo ze to ty masz kupon w plecy:P na tate zarobilem na over 1.5rundy:P
 
To że pisałem aby nie stawiać na Krisa to racja ale tak naprawdę to nie fart ze strony Silvy... walka trwała by dalej.



Nadal was nie rozumiem myslicie że Weidman wygrał z Silvą bo ten zle kopną czy tam Kris go przyblokował to go weryfikuje na mistrza? nie sądze, prawdziwe testy dla Krisa dopiero sie zaczyanją nadal uwazam ze nie jest on sprawdzony w 100%.
 
Weidman vs Belfort bardzo ciekawa walka... nie zdziwił bym się jakby Viktor na teściu zniszczył Kris'a ale to juz czas pokaze no i co trzeba czekać do tej walki i widzimy sie w tym dziale :D
 
Hahah fakt tym że Silva kopnął a Wiedman przyblokował czy nie i złamał noge, no fakt skompromitowałem sie :-)
 
karny kutas mial byc :D:-)



a co to nastepnej gali ufc to chyba sobie ja odpuszcze bo to bedzie loteria,ciekawe jeszcze jakie kursy beda
 
Back
Top