Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dzięki za odpowiedź ale jeszcze jedno pytanko ;)
Czym najlepiej jest wypłacać pieniądze? Przez Instant Bank?
 
Ja od listopada wypłaciłem z betsafe 840 zł. Tzn wypłaciłem więcej to mi wyszło na czysto. Wszystko wpłacałem za pomocą przelewów24 i wypłacałem przelewem internetowym. Przelew szedł zawsze około 2-3 dni roboczych, nigdy nie było żadnych problemów nie przechodziłem żadnych weryfikacji.







Moje podsumowanie 2014 roku (a dokładnie okresu wrzesień-grudzień) kiedy zaczełem w maire regularnie obstawiać mma. Wcześniej z różnym szczęściem obstawiałem czasem piłke czasem mma i ogólnie kręciłem sie koło zera.



Od września grałem na 3 portalach (bah, betsson, betsafe) z tym że betsafe i betsson to praktycznie to samo, mają te same kursy i wypłaty przychodzą w tym czasie i z tego samego miejsca. Z żadnym z portali nie miałem żadnego problemu, ani z wpłatami ani z wypłatami. Lepiej obstawia mi sie na bahu niestety mają mniejsze kursy i obstawiam juz tylko na betsafie i betssonie.







Zysk wyszedł mi 1678,69 + koszulka od betsafe + pizza od betssona.



Pare typów zawdzięczam wam, ale także sporo weszło z moich obserwacji.



Żałuje troche że nie poszedłem więcej w 2 kupony których byłem pewien ale jednak ryzyko zawsze jest:



Różal + Gamrot



Jotko + Szogun + Hunt Silva dec



wtedy zarobek byłby już wogóle piękny. Ale nie można narzekać za kase (żeby się nie rozpłyneła i coś po tym pozostało) kupiłem xboxa z fifą i ufc 3:-), buty + zegarek oraz prezenty dla całej rodziny na święta. Także wszystko pięknie zagospodarowane ;)







W nowym roku życze sobie i Wam dużo zdrowia bo to najważniejsze no i oczywiście pieniążków wspólnie tu razem ugranych ;)
 
~Kunimoto
Właśnie zauważyłem, że Besouro walczył na TUF Brazil 2, i tam gościa poddał w pierwszej rundzie przez RNC (potem wypadł przez kontuzję), jego zapasy wydają się solidne. Sprawa się trochę komplikuje, ale mam nadzieję na burst do umiejętności dla walczącego na swoim kontynencie Kunimoto :-)
 
"Analiza" oparta przede wszystkim na sherdogu.
Hehe, widać. :)
Dutra to uczestnik TUF Brazil 2, który był kręcony pod koniec 2012 roku.
W pierwszym odcinku pokonał Robsona Ferriere przez jednogłośną decyzję. W szóstym poddał duszeniem zza pleców Pedro Irię - w pierwszej rundzie. W kolejnym epizodzie miał walczyć z Viscardi Andrade, ale dopadła go kontuzja.
Stylem bazowym Dutry jest boks, jednak nie jest w tej materii wybitny. Parter też ma przeciętny.
Kunimoto ma bardzo dobry parter, ale kuleje stójka, gdzie Dutra, mimo niewielkich umiejętności powinien i tak być lepszy. Ciężko mi powiedzieć coś więcej o zapasach obu i nie wiem, kto będzie dyktować warunki w jakiej płaszczyźnie toczyć się będzie starcie. Kunimoto wyglądał świetnie na ważeniu - wygląd fizyczny i ogólna postawa na +, Dutra za to jakoś dziwnie się zachowywał, ważył 172 lbs i chciał uciekać z wagi (WTF?). Na pewno nie jest to koń, na którego bym stawiał. Trochę mi pachnie loterią, ale jeśli musiałbym na kogoś tutaj stawiać, to byłby to Kiichi po kursie 2.30, ale na pewno nie za duże pieniądze, bo jest za dużo niewiadomych.

Ostatecznie moje kupony wyglądają tak:

Hyun Gyu Lim, kurs 2.91
Sean Soriano, 2.78
Kumura + Taisumov, 1.80 (potrójna stawka)
Russel Doane, 2.07

Najbardziej podoba mi się kurs na Soriano i jest spora szansa, że to będzie bet gali. Gdybyśmy robili analizę kursów (wyjątkowo w tym tygodniu robimy przerwę), to polecałbym właśnie Seana. Jest tu oczywiście spore ryzyko, ale kurs na niego uważam za zawyżony, bo szanse dzielę mniej więcej po równo.

Co do Mulherna, to podzielam zdanie Calo, ale nie stawiam na to kasy. Nie mogę się do końca przekonać do tego typu.
 
@Szady



Dzięki za opinie :) No cóż, to już taka gala, że praktycznie nie ma materiałów do analizy, więc większość pachnie loterią.
 
Materiały są, tylko trzeba głęboko grzebać i mieć sprzymierzeńców w postaci takich ludzi jak VoRaNeK. :)
Co do loteryjnych zakładów - ja też nie wszystko opieram na wnikliwej analizie. Raz na ruski rok warto zaufać intuicji i się połasić na ciekawy kurs. Jednym z przykładów może być walka Andryszak - Cutelaba. Wielu tutaj (włącznie ze mną) nie wiedziało praktycznie nic o rywalu Polaka, ale i tak to zagraliśmy, bo kurs był blisko 3.00. Opłaciło się. :)
 
Ja już wytypowałem, nie będę raczje nic zmieniał. Jako, ze mała gala, to liczę na dużo szybkich skończeń (jak to czesto bywa). Co prawda, na buka mam jeszcze czas, jak na razie typuję "na czysto" :)


501281.png




E: Mam jeszcze pytanie co do bukmachera. Stawiam np. 10 złoty na zawodnika x, kurs na niego jest 2.50. Jeżeli scenariusz się sprawdzi, to otrzymuję 25 zł wygranej? Jestem zielony w typowaniu, a od 18 chcę zacząć się tak bawić ;) (Szady, liczę potem na pomoc z Twojej strony :P)
 
Szady ale jak dobrze kojaze to oprócz intuicji mieliście troche szczęścia bo jeśli to ta walka o której myśle to Longer wyglądał w niej słabo i wygrał przez nielegalne ciosy.
 
Longer wygral przez DQ rywala ,



Midern@



stawiasz 10 zl na na zawodnika A po kursie 2.5 i ten zawodnik wygra to bukmacher wyplaca ci 25zl czyli 15zl zysku :)
 
kapusta

No i? Pieniądze wygrane - chyba to się liczy w bukmacherce.
Mało było walk, w których zawodnika, na którego stawialiśmy wydymali sędziowie?
 
Ale ciężko jest mówić o intuicji jeśli zawodnik po słabej walce wygrywa przez dyskwalifikacje za nielegalne ciosy przeciwnika. Ale najważniejsze że hajs sie zgadza więc nie ma sie o co kłucić ;)
 
@ midern



zalezy gdzie bo na stacjonarnych ( Fortuna , STS ) odemuja Ci podatek i juz np. jesli postawisz 10zl na kurs 2.00 to nie wyjmiesz 20zl w razie wygranej tylko 17.60 niestety , zlodzieje :-)
 
Szady, przecież Andryszak wygrał z Cutelabą przez dyskwalifikację, więc niby jak zarobilście stawiając na reprezentanta Mołdawii?
 
Z tego, co zauważyłem na amerykańskich forach to jest tam mały hype na Galere. I uważa się go tam za spory talent. Nie wiadomo jednak jak opinia hamburgerów ma się do rzeczywistości ;) obczaiłem gościa i jestem zdania, że może on się zadomowić w UFC. Oczywiście nie liczę go z top 10 czy nawet 15, ale jego umiejętności są całkiem niezłe. Ładnie się rusza w parterze. Jego rekord jest zbudowany z zawodników, którzy coś powygrywali.


Natomiast Wee... no cóż... rekord 2-0. Jego domeną też jest parter. Jednak wydaje mi się, że to Galera będzie miał tam inicjatywę podobnie jak w stójce. Ja stawiałbym na Dave'a Galerę.
 
Calo to na longera byl kurs ok3



juz na tym forum troche wygralismy wsspolnymi silami np.



Longer 3,Nakun2.7 na farcie



Halman3.4, Oleinik2.4, Grabowski2



oby w tym roku tez sie znajdowaly takie kursy
 
Royston Wee to trener w Singapore • s Impact MMA.



Jego osoba na stronie klubowej jest opisana tak: Royston Wee is an all rounded MMA fighter. While his Martial Arts background is largely as a standup fighter, Royston is a strong grappler who won gold at the inaugural Impact MMA BJJ Open, where he defeated much more experienced opponents. His MMA career has started impeccably with 2 consecutive first round victories by submission. Teaches: Muay Thai, MMA. Teaching Experience: 4 Years. MMA Fight Record: 2 - 0.



Mimo, że bilans Wee jest mało imponujący, jednak gość jest trenerem, a u takich często bilans walk nie idzie w parze z umiejętnościami. Nie wydaje się być znacznie gorszym od Galery, a walczy u 'siebie'. Byłbym ostrożniejszy w stawianiu pieniędzy przeciwko niemu.
 
wygralem na tenisie za 10 zl 35zli moge cos jeszcze obstawic z ufc tylko co :



taisumov +kimura chyba najpewniejszy kupon
 
Ja postawiłem na Galerę. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik maja miejetności do walki w parterze, to może iść w każdą strone. Ale myślę, że to własnie Galera będzie solidniejszym typem i daję mu SUB w drugiej rundzie.
 
Przyjrzałem się pojedynkowi Wee - Galera. Wee jest dość dynamiczny w stójce ale wątpię aby ustrzelił wysokiego Galerę. Dave lądował kilkukrotnie na plecach m.in w walce z Piayasem, jednak była to dla niego woda na młyn. Szybki, zwinny jak na takie warunki fizyczne i efektywny z pleców. Wee wygrał z debiutantami i to dwa lata temu. Od tego czasu nie walczył. Jego parter wydaje się być słabszy od parteru Galery, a tam raczej będzie szukał rozwiązania. Nie mam 100% pewności do tego typu, gdyż obaj zawodnicy łącznie walczyli 7 razy ale kurs oscylujący w okolicach 1,5 jest dla mnie trochę zawyżony i znajdzie się na moim kuponie.
 
nie stawiajcie na takich no nameow . ogladam prawie kazda gale one fc i tam jest duzo takich no nameow i czescto to wygrywa zawodnik ze slabszym rekordem.nie wierze ze gdziekolwiek znalezliscie walkie tego wee
 
W walce Galery z Piayasem widząc pierwszą akcję i próbę ciosu tego drugiego, obawiałbym się o jego poziom, zatem zwycięstwo może niewiele udowadniać. Wbrew pozorom Wee, który jest po kursach około 2.4, wydaje mi się bardziej kuszący mimo, że w typie dałem Galerę, ale to tylko moje przewidywania. Jak zauważył Zychal obstawianie takich gal to zbyt duże ryzyko, by było warte świeczki.
 
juz na tym forum troche wygralismy wsspolnymi silami np.



Longer 3,Nakun2.7 na farcie



Halman3.4, Oleinik2.4, Grabowski2


No było tego trochę. :) Jeszcze Paleleia z Krylovem masa osób grała. Kurs 2.75 był, jeśli dobrze pamiętam



Też liczę, że w tym roku będą się pojawiać takie prezenty od bukmacherów. ;)
 
no faktycznie zapomialem o Palaleiu, na poczatku roku byl jeszcze okami z lombardem po 2.7:)



wspolnymi silami wiecej wygramy:P
 
Zagrałem za 50 zł Kawajiri+Taisumov+Kimura. Więcej nie inwestuję w tą galę. Kawajiri mam nadzieję przeleży bez problemu Soriano. O resztę jestem spokojny raczej.
 
Odradzałbym taśmy przeciwko no-name'om. Na papierze ładne, a może okazać się, że wśród nich są Hallmany, Jotki, czy Dos Santosy przeciwko Werdumowi.
 
Back
Top