Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

A dlaczego Al ma być faworytem? Gorszy rekord, ostatnie 3 walki z bilansem -1, bilans w UFC 1-1. Poza ostanią wygraną nie ma w jego rekordzie nic ciekawego... Ja też wolałbym Piotra jako underdoga, ale szczerze wątpię.
 
@Mess



Oczywiście, że Al jest faworytem. Co ma gorszy rekord do umiejętności?



Iaquinta świetnie pokazał sie w TUF'ie, stójkowo bije na łeb Massarandube, a pamietamy jakie problemy w tej płaszczyźnie miał z nim Hallmann. Jeśli Piotrkowi nie uda się obalić Ala to może być bardzo ciężko.



Bukmacherzy znają wartość Iaquinty, czego przykładem był bardzo niski kurs na niego w walce z Ryanem Couture. Jeśli kurs na Hallmanna na początku będzie poniżej 2.00 to będę w szoku.
 
ten temat juz ktos poruszal ,jak chce wlacic kase na konto betsafe tobiore bank millenium a pozniej w oknie gdzie sa ikony bankow nie ma millenium co to moze znaczyc ?
 
Nie oglądam TUF'a, więc może coś w tym jest :). Mimo wszystko na Piotrka pójdzie spora kasa, bo to rywal jak najbardziej w zasięgu możliwości Polaka :-).
 
Mam pytanie bo szukam na stronach typu bwin betsafe itp, i tam nie ma jeszcze mozliwosci stawiania na Piotrka. Wiecie moze gdzie na 100% bedzie mozna obstawic ta walke? bo nie wiem gdzie wplacic pieniazki. Z gory dzieki ;)
 
1zdprw2.jpg


Ten zakład też chyba Ci nie wszedł :D Od początku się dziwiłem że za taką kwotę zagrałeś tak mało prawdopodobne zdarzenie :)






W końcu znalazłem tego gifa. Krótki moment, w którym witałem się z tysiakiem. ;)



7.gif
 
Ale ten gif tylko pokazuje, jak glupi to jednak byl zaklad, gdy ledwie przytomny Junior i tak wyslizguje sie z tej gilotony :-)



Szczerze mowiac, tez po cichu liczylem, ze ktos z tej dwojki zaskoczy nas swoim bjj.
 
[email protected] Lyoto Machida - Mark Munoz

1 @ 1.65Melvin Guillard - Ross Pearson

2 @ 1.61 Jon Tuck - Norman Parke

1 @ 1.51 Jimi Manuwa - Ryan Jimmo
1 @ 1.26 John Lineker - Phil Harris
1 @ 1.56 Andrew Craig - Luke Barnatt
2 @ 1.51 Andy Ogle - Cole Miller
1 @ 1.46 Alessio Sakara - Nicholas Musoke

stawka: 5.00 Możliwy zwrot: 111.25



ten i z poprzedniej strony narazie zapodałem. Tamten mój i takie najbardziej lubię : D ten wyżej to jest made by tapology ( bodajże bellatora 101 jak ktoś tak obstawił całego to pije za wygraną do dziś : D coś jeszczę wymyślę i czekam na kurs na Piotra m.in.
 
Ja postawiłem tripla na Machidę, Pearsona i Linekera po 3.68. Munoz to nie Davis z 3-metrowymi łapami a i zapasy na niższym poziomie. Nie wyobrażam sobie wygranej Harrisa a i Guillard jest według mnie underdogiem - nie wiem, jeśli będzie dobrze wyglądać na ważeniu, to może postawię kontrę na Guillard KO. W każdym razie uważam, że po takim kursie gra jest warta ryzyka.
 
a narazie dalem manuwa + parke



pearson +lineker(podwyzszam kurs ale nie wiem czy bedzie warto juz gamrota podwyzszalem materla skonczylo sie zle:)



jutro moze juz bedzie kurs na Piotrka
 
jak tam liga mistrzow sie zapowiada? ja pogralem rogi u milanow powyzej 3,5 i celtow w meczu ov 10, licze na livie jeszcze cos dobrego wylapac
 
Jeżeli ktoś pograł moje typy na LM, każdy po takiej samej stawce to ma ponad 2x przychodu, gratuluję. Tylko ja jestem taki zjebem,że opisałem 3 zakłady i wybrałem ten który nie wszedł po najniższym kursie...
 
Mi wszystko ładnie weszło... Atletico, Napoli, Chelsea tylko Arsenal przegrał... dałem 1x i 400zł uciekło...
 
u mnie dzis lacznie poszlo na zaklady prawie 10k i wyszedlem na -200zl hehe czyli jak mowi burneika lipa ;-)
 
współczuje ja narazie jestem 50zł do tyłu...ale mam jeszcze kupony w grze na jutro... za to w weekend -150zł przez Juve... dałem remis Juve...a byłby tysiaczek...
 
sie jeszcze na Luke'u przejedziecie, ten Craig to zaden wirtuoz, a Barnatt ma potencjal + warunki fizyczne.
 
wczoraj mi się udało:



arsenal- borussia oraz celtic-ajax - strzelą obie + napoli x2...



typ na dziś:



psg, benfica oraz real-juventus - strzelą obie...
 
Idealnie przewidziałem kurs na Piotrka.

się wielkich cudów na Hallmanna nie spodziewam. Koło 2.20 pewnie będzie na początku


Żeby mi tak typowanie walk szło. ;) Na 5dimes jest 2.20, Sportbet daje 2.26, ale tendencja jest spadkowa.
 
Ej co myślicie o kursie na Saad Avada 2,25 na betsafe w walce z Willem Brooksem. Mi się wydaje że kurs dobry bo chłopina kowadełko ma w łapie >>>????
 
pem wlasnie mialem to pisac :) pierwszy pojedynek wygral Awad teraz dla mnie jest tez faworytem kowadlo w lapie a i w parterze nie jest duzo gorszy .tylko sie bije z myslami bo bellator mi nie idzie wgl ale chyba zagram singla na Awada .



Szady co myslisz o tym typie?
 
Stylistycznie obaj zawodnicy podobni, z tym, że Saad jest bardziej eksplozywny, a Brooks zdaje się być bardziej poukładany technicznie i ma trochę lepsze warunki fizyczne. Awad będzie raczej na pewno dążyć do nokautu w tej walce. Kluczowa będzie postawa Brooksa. Jeśli będzie bał się wymian ciosów i będzie ratować się klinczem, próbując sprowadzać walkę do parteru, to może skończyć się tak jak w ich pierwszej walce. Jeśli jednak podejmie wyzwanie w stójce, to ma argumenty by wypunktować Saada na pełnym dystansie (korzystając z bogatego arsenału technik kopanych, zwłaszcza lowkicków), a nawet znokautować przeciwnika w drugiej fazie pojedynku. Obaj zawodnicy mają luki w defensywie i wynik może pójść w obie strony. Dla mnie szanse rozkładają się 50/50 i może bym się nawet skusił na to 2.25, ale powiedziałem sobie, że Bellatora już więcej nie gram, bo po prostu nie mam szczęścia do tych gal.
 
Back
Top