Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

nie, cain to chyba moj ulubiony zawodnik (co nie oznacza ze nie postawilbym na juniora gdybym sadzil ze wygra:D)



junior nawet po walce z huntem wygladal na mocno obitego, takze zdecydowanie cain chociaz po tym kursie nie gram tego, ostatnio gralem ;-)



postawilem troche freaka na gonzage via flying armbar miało byc po @7,45 ale chujki szybko mi zblokowali i obnizyli kurs na @5,9 ale oczywiscie zeby to zagrac za jakas normalna stawke trzeba sie nakombinowac, wnerwia mnie ten buk
 
Sorry, że tak późno.



ek1q.png




Wybieram bzwbk, następnie wchodzi mi do tego powyżej. Nie wiem czy jestes ślepy czy co, ale nie widzę tam bzwbk.
 
30 zł w plecy, ale gala cudowna. :-) Chyba nie zasnę dzisiaj



@maryjan, widzę, że jesteś do przodu. :) Gratulejszyns. Wychodzi, że dobra taśma nie jest zła. ;)
 
Do pełni szczęścia zabrakło zwycięstwa Kaufman i by była bajka : ) weszły dwa kupony, pieniądze od bs odzyskane z lekką nawiązką, 215 do przodu za ufc ale na plus wyszedłem 75 zł przez War Machine zafajdanego : )
 
Kaufman uwaliła mi dwa kupony, jednego tasiemca, gdzie było 5 walk i jeden podwójny zakład...:-)
 
Ta gala zupełnie mi się nie udała. Tylko dzieki Gonzadze rozmiary porażki nie są wielkie.
 
Gala na plus. Tradycyjnie jak na każdej gali pograłem wszystkie walki za małe stawki (tym razem i tak zwiększyłem, bo 3 euro) a tych, których byłem pewien pograłem za więcej.



Zarobili dla mnie :



Fili (postawione ok 110 złotych, wygrane ponad 50)



Gonzaga za 3 euro



Cormier - Noons - Ferguson za 3 euro



Jessica Eye za 3 euro



Adlan Amagov za 3 euro



Dodson (kupon w ako z Legią Warszawa za 50 złotych)



Utopili :



JDS 3 euro



Dolloway 3 euro (niesłusznie, ale równiez Eye mogła być do tyłu, więc chyba sprawiedliwość)



Marquardt 1 euro (w ogole nie mialem pomyslu na ta walke, wiec stawka symboliczna)



Melendez - Sanchez 2 euro (fight goes to distance - no)



Pague - 3 euro.
 
+40% wkładu. Under 3,5 w ME zjebał mi ako po 4.32, ale dobrze, że się zesrałem i postawiłem over 3,5 za 2.3.
Zarobiłem głównie dzięki Gonzadze, oraz Melendezowi. Nie muszę chyba dodawać, że kilka razy miałem gówno w gaciach podczas walki lekkich.
 
Betsyf to betsyf. Nic nie poradzisz. Ja to w ogóle dziwię się, że za takie stawki tam grałeś i Ci pozwolili na to. Pinnacle, 188bet, Bet 365 choć też potrafi zlimitować. Mnie dziś Legia po raz kolejny nie zawiodła w rogach.
 
ja dzis juz powinienem byc dobre 2,5k do przodu, a jest zero przez limity, problem tylko jak sianko przeniesc, wyplaty na mb blokuja, na konto takiej kasy nie wyplace
 
przegraj na Betsyfie kasę poprzez Surebety. Prosty temat. Z drugiej strony zależy też ile tej kasy tam trzymasz. Generalnie ja dużej kasy u takich buków bym nie trzymał. Raczej na MB lub u sprawdzonych renomowanych buków.
 
Back
Top