Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Lineker 1.26



Piotrek 2.27



Parke 1.61



za 110 może wjedzie



gracie coś z bellatora i wsof ? myśle o taśmie sarnavski burkman stringer
 
Zakłady na Manchester:



1. Jessica Andrade - Rosi Sexton (podwójna stawka) - 2.15



2. Al Iaquinta - Piotr Hallman (potrójna stawka) - 2.27



3. Lyoto Machida - Mark Munoz + Jimi Manuwa - Ryan Jimmo (pojedyncza stawka) - 3.33







Taśma za grosze: Nicholas Musoke + Phil Harris + Norman Parke + Melvin Guillard - 28.86
 
Coś czuję,że grubo w plecy będziesz Szady :-)



Ja zagram Parke+Lineker za standardową stawkę swoją i Płetwala też za standardową.
 
Szady widze, że też widzisz potencjał w Andy Ogle, dla mnie to jest najpewniejszy underdog na gali, wypłaciłem kasę po ostatnim UFC, bo już byłem sporo na plusie i narazie robię przerwę sobie, ale polecam to zagrać.
 
Potencjału akurat w Ogle jakiegoś wielkiego nie widzę. Postawiłem na to bardziej z braku wiary w Millera

Coś czuję,że grubo w plecy będziesz Szady


Przeważnie jestem pesymistycznie nastawiony patrząc ostatecznie przed galą na to, co postawiłem, ale te kupony akurat mi się podobają. :)



Hallmanna tylko żałuję, że za tyle zagrałem.
 
Jak dobrze,że się wstrzymałem z typami na Bellatora.



Byłem pewny,że postawię Manuwę,ale teraz przez Wasze typy mam sporo wątpliwości i nie mam pojęcia co robić. Nie wydaje mi się, aby miał aż tak słabą kondycję jak piszecie, zaczekam do typowań redakcji.
 
zaczekam do typowań redakcji


Lepiej zaufaj sobie. Grając po typach redakcji nic nie wygrasz. Ja osobiście sporo myślałem nad postawieniem Jimmo, ale jednak odpuszczam sobie tą walkę.
 
UFC 166 pod względem bukmacherskim udane, więc pograłem więcej typow niż zwykle, najwyżej stracę wszystko, co wygralem :)



Ross Pearson 2.27 1,5j



Manuwa + Parke 2.43 1j



Craig + Machida + Kennedy z następnej gali 2.27 0,5j



Patriotycznie Hallmann 2.10 0,5j



Udanej gali życzę :)
 
zaczekam do typowań redakcji




Serious? Taki staż masz na forum i jeszcze nie widzisz pewnych zależności? Redakcja wybiera pewniaków i to w znakomitej większości wypadków, dlatego stawianie pieniędzy po typach redakcji ma taki sam sens jak granie zawsze po niższych kursach od bukmacherów. Żeby daleko nie szukać... Ostatnie UFC Fight Night. Zgadnij kto z redakcji typował zwycięstwa Shieldsa i Dong Hyun Kima? Nie szukaj - NIKT.



To nie jest atak na redakcję, broń Boże, tylko w bukmacherce chodzi o wyławianie kursów z przyzwoitym value. Jeśli czujesz, że Manuwa wygra, to go postaw. Jest spora szansa na nakaut. Ja zagrałem jego oponenta, bo zachęcił mnie kurs (2.60), a i nie jest bez szans w tym pojedynku. Aktualny kurs na Manuwę 1.60 też jest całkiem, całkiem.



Nikt nie napisał, że Jimmi jest słabszy kondycyjnie od Ryana. Tą kwestię świetnie opisał naiver na swoim blogu, dlatego nie będe po nim plagiatować. Cytuję:




Nie ukrywam, że jestem wielkim fanem tego, co w płaszczyźnie kickbokserskiej prezentuje Jimi Manuwa. Uderzenia pięściami, kopnięcia, kolana, ciosy na korpus, na głowę, potężna moc za tym wszystkim stojąca • ogląda się to pięknie. Niestety, towarzyszy też temu fatalna kondycja. W zasadzie nie • towarzyszy • , a jest rezultatem, bo gdy ktoś w każdy niemal cios wkłada pełną moc, zmęczenie dopada go znacznie szybciej. Warto mieć to na uwadze, gdy mówi się o tym czy o innym zawodniku, że ma słabą kondycję • często bowiem wynika to właśnie z rzucania potężnymi ciosami w każdej akcji.
 
Poza tym o ile w typowaniach Tomka Chmury, Tja i Wojka, mozna sie jeszcze czegos dowiedziec o zawodnikach, tak reszta - z calym szacunkiem - wali takie ogolniki, ze glowa mala.



Co do Manuwa vs Jimmo, typowe starcie 50/50 i nikt ci swoim typowaniem tu zbytnio nie pomoze. Jesli Manuwa nie znokautuje Ryana w pierwszej rundzie, to dwie kolejne pewnie spedzi na plecach. Mi ciut blizsza jest ta druga opcja.
 
A mi się wydaje właśnie,że Manuwa da radę przez dwie rundy obijać Jimmo w stójce i dopiero ewentualnie w trzeciej wyląduje na plecach. Ale gdyby to sie stało runde wcześniej, będę w plecy. Póki co zagrałem tylko Parke za standardową stawkę. Kasy za dużo mi nie zostało, a nie chcę być znów dużo w plecy, a kusi mnie zagrać remis Real po kursie 4.00, Płetwala to chyba obowiązek narodowy zagrać i właśnie ten Manuwa mnie korci.
 
wczoraj zarobiłem na Errani, a na dzisiaj:



1. Ogle x25zł



2. Lineker + Iaquinta x50zł



3. Pearson x25zł



4. Andrade x50zł



:-)
 
Dołożyłem na Piotrka. Troszkę posiedziałem i analizowałem trochę i uważam, że Polak powinien to wygrać. Zobaczymy.. Ręka na pulsie. Zaraz zaczynamy.. ;-)
 
Wczoraj Grimaud (2,90) i Sarnavskiy do przodu , został tylko Machida , Moraes i Pearson :) uważam że Guillardowi zaszkodzi podróż do Anglii i Pearson go pokona , a kurs 2,10 zachęcał do postawienie na niego :)
 
Odpuszczam Manuwę. Do Parke'a dorzuciłem Craig+HALLMANN za standardową stawkę.



@ Dorzuciłem za 8.28zł remis Barca-Real i na live remis ManUtd-Stoke, za 2.90 chociaż jest taki sam kurs na wygraną United i pewnie wygrają.
 
CHUJ NIE REMIS HUBI!!! :DDD



come back cieszy, ale kurwa kiedy oni sie ogarna. <smuteczek>
 
remis norwich z cardiff oraz wygrane evertonu i leverkusen dały ako ponad 11.00...



szkoda tylko, że postawiłem drobne...
 
Tyle underdogów zagrałem, a tu taki Brad Scott po kursie 3.65 wchodzi. :) Współczuję tym, co zagrali Kuipera. Zobaczymy co dalej będzie.
 
wlasnie chcialem sprawdzic czy ktos to obstawial i dlaczego przeciwko Scottowi, az taki kurs na niego byl?!
 
Warto było zagrać Millera, 1.55 to nie tak mało, a faworytem był zdecydowanym. 60 dyszek do przodu. Jeszcze Piotr i będzie za co chlać. :-)
 
wkleję jutro taką historię, bo za dużo tego dałem : ) łącznie zainwestowałem 115 złotych, dziesięć kuponów, ósemki, trójki itd : ) Piotra nie stawiałem, bo już nie chciałem przesadzać, a jego kurs pojawił się późno stosunkowo : )
 
Back
Top