Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

chyba warto tez postaiwc na kolejnego underdoga na R Couture 2.85 i na Palalei 2.85 na singlach napewno poleci i pewnie Henderson +Barnet
 
Swietne kursy na ufc 164, tylko grac.



Bensona, Couture'a i Palei'a na pewno postawie.



Poirier,Vega i Krauss to juz bardziej ryzykowne typy, ale nadal po dobrych kursach.







Camusa sobie odpuszcze, bo jest dla mnie strasznie slaby. Mir jest w niezlej formie, ale Barnett to za dobry zapasnik... A w parterze Frank, go raczej nie podda.
 
Naprawdę sądzicie, że Koch przegra z Poirierem? Moim zdaniem nie warto tu stawiać
Mir/Barnett też mozna zaryzykować ale na singlu, nie warto marnować Bensona stawiająk AKO



A myslicie ze Guida moze sprawic niespodziewajkę z Mendesem czy raczej nie?
 
Madman


Guide Ci odradzam gościu zalicza spory regres, miał kłopoty z mającym średnie pojęcie o zapasach Hiokim. A Mendes to po Aldo i może jeszcze Edgarze najlepszy fighter w piórkowej, w dodatku ciągle się rozwija i wyborowy zapśnik. Guida może wygrać tylko wtedy jeśli wciądnie Chada w wymiany. A i wtedy będzie mu ciężko.
 
Mendes zmiecie Guidę. Czekam na jego rewanż z Aldo. Tamto kolano pod koniec rundy genialnie weszło. W następnej walce ciągle rozwijający się w stójce Chad nie popełni już tego błędu i będzie się działo!



Wczorajsza/dzisiajsza gala spłynęła po mnie, bo stawiałem tylko Condita. Za to w najbliższą sobotę wjeżdżam mega butem i mogę sporo stracić, ale jeszcze więcej zyskać. 6 kuponów to jest mój rekord i szczerze wątpię, że to powtórzę, bo zwykłem grać średnio 1-2 kupony na galę, a czasem wcale. Wygrana Travisa Browne jednak zabezpieczyła mnie dość solidnie, także raz mogę zaszaleć :) Chciałem robić większą przerwę, ale wyłamałem się zagraniem na Andryszaka. Skoro weszło, to idę za ciosem :)



Jak już pisałem wcześniej, poszły:



singiel na Bensona Hendersona



taśma, w której został mi już tylko Chad Mendes - Condit, Masvidal, McDonald i Mighty Mouse weszły



Dodałem do tego single:



Soa Palelei



Chico Camus



Dustin Poirier



i jeden podwójny:



Ryan Couture + Jamie Varner



Do ostatniej chwili myślałem o zagraniu Mira, ale coś mnie powstrzymało.
 
A ja Wam powiem jedno. Mir dzięki obozowi u Jacksona wyglądał jak dotąd chyba najlepiej w całej swojej karierze. Jeśli powtórzył tam przygotowania, a wydaje mi się, że tak zrobił, to możemy mieć niespodziankę. Zresztą, rywale Josha a Franka w ostatnich latach to też jednak pewna róznica.



A co do kuponów, to symbolicznie postawione mam Condit+Gastelum+ właśnie Mir. Zobaczymy jak będzie w sobotę/niedzielę.
 
Moja reprezentacja na UFC 164 ;)


Benson-Vera


Palelei, Poirier i Couture na singlach.


Myślę, że w najgorszym razie wejdzie tylko jeden ;)
 
Kurs na Palalei to prezent moim zdaniem, warto zagrać. Puściłem właśnie go za 20zł i dorzucę chyba młodego Couture'a, też za 20zł.
 
Przez ten temat wpłaciłem pierwszą kasę na betsafe :) Miałem grać spokojnie, jeden zakładzik na galę za 20-30 zł a wyszło na to że codziennie dodawałem jakiś kupon i wyczyściłem konto... bukmacherka to zło !!

Poszło:

Palalei
Bendo+Mendes
Mir+Tibau
Couture
Rothwell+Koch+Krauss

Trzymajcie kciuki ;)
 
polecam postawić wszystkich underdogów po 20 zł


Ja gram po 100, a Benson jest za 200 :) dubel z Couture za 91



edit: ja pierdyle, właśnie zauważyłem, że źle kliknąłem i jeden z zakładów wygląda inaczej, zamiast Varnera wybrałem Verę. No nic, trudno, zobaczymy co będzie
 
Koch+ Verner - 2.69



Mendes+Barnett - 1.96



Pettis vs Henderson - fight of the night - 2.50



Takie mam kupony. Miałem więcej, ale Bayern Monachium się nie popisało....
 
Dla mnie chyba największym pewniakiem na dzisiejszą galę jest zakład na FOTN- Henderson- Pettis. w WH kurs 2,50. Jedyna walka, która może jej potencjalnie dorównać to Koch- Poirier, jednak walka wieczoru jest tu zdecydowanym faworytem do zgarnięcia bonusu.



Poza tym dobrym wyborem wydaje się być typ na Kraussa(1,57).



Z UD fajnie prezentuje się kurs na Mirra- 2,37, a szanse oceniam 50/50, a nawet z minimalnym wskazaniem na Franka.
 
Back
Top