Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Comber, wygrane. W skrócie:



Zainwestowane: 691. Wygrane: 1381. Zysk: 690







Dla niedowiarków, wrzucam screena. ID kuponów zamazałem na wszelki wypadek.



1248mlu.jpg




Wolałbym więcej nie bawić się we wpisywanie kwot, za które gram i wrzucanie screenów, także to uszanujcie :)



Najbardziej cieszy mnie trafienie Camusa, zwłaszcza, że ktoś tu pisał, że na forum Sherdoga Kang uchodzi za jednego z większych pewniaków :)







Chyba zagram Hallmana, ale to jest mega ryzyko, także raczej nie polecam innym. Gdyby walka miała miejsce w Europie to kurs 3,60 faktycznie możnaby nazwać prezentem, bo na papierze szanse są mniej więcej wyrównane. Jednak Brazylia rządzi się swoimi prawami i na galach UFC tamże dzieją się czasem niezłe cuda. Oprócz tego pamiętajmy, że to debiut Piotrka w tej organizacji (a to może być mega stres) plus to, ze Trinaldo walczy u siebie i mimo drobnych braków w technice jest bardzo mocny fizycznie jak na tą kategorię.
 
Ja 100 na +, wszystko poszło na Hallmanna. Dla mnie walka jest 50/50, może się wszystko zdarzyć, a z takich kursów jak najbardziej trzeba korzystać :)
 
Potencjalne "okazje" na FN w Brazylii (stawki betsafe):



Ronaldo Souza - Yushin Okami - na 2 (2.75)



Rafael Natal - Tor Troeng - na 2 (2.70)



Francisco Trinaldo - Piotr Hallman - na 2 (3.60)



Okami + Troeng + Hallman = 16.73
 
Gdyby nie Krauss byłbym 100 zł do przodu, tak to 30 zł w plecy, nie stawiam więcej na Niemców ;)
 
Ehh, pozytywnym akcentem zakończyłem póki co swoją przygodę z bukmacherką, grałem tylko Palalei za 20zł i siadło, chciałem za tyle samo zagrać Rothwella, nawet myślałem nad Rothwell+Pettis, szkoda,że tego nie puściłem. Do zobaczenia za miesiąc albo i więcej, gdy sprawa troche przycichnie założę konto na kogoś. Lub czekać do 22 maja bym musiał,ale wątpię czy wytrzymam.
 
@lukasz4493



STS ma gorsze kursy, do tego dochodzi podatek i dużo mniej kasy zarabianej poprzez to. Dużo mniejsza oferta jest w STSie. Jaki inny bukmacher jest prawie tak dobry jak betsafe :-)?



@down



Na unibecie jest podobna oferta do MMA i piłki nożnej? Bo generalnie to gram. I jaka różnica w kursach mniej więcej ;)?
 
Szady - bez spiny, nie obwiniam Cię przecież :) Po prostu sam wahałem się czy zagrać Bendo, ale Ty wyleciałeś z tym tekstem i zagrałem za sporą sumkę na bet365. Luźno, raz się wygrywa, raz się przegrywa ;P
 
Ja przestałem się w to bawić pare meisięcy temu kiedy zobaczyłem ile pieniedzy leci mi przez konto. Polecam każdemu się rozliczyć dla zsumowania strat i zobaczyć, czy się nie uzaleznia, co widac po progresji stawek i rosnącym ryzyku kombinacji zakładów, dla podtrzymania tego samego haju.
 
poszlo 30 na halmana



up@ja kazdy miesiac podsumowuje wszystko zapisuje gram tylko mma sierpien zakoczylem na + 25 gram od lutego ogolnie +410 polecam kazdemu takie zapisywanie
 
Ja sierpień mam na plusie, ale chyba dam sobie spokój, bo po pierwsze traktuje obstawianie głównie jako dawkę adrenaliny podczas oglądania walk. W dodatku, co najważniejsze za każdym razem jak się chwale żonie, że wygrałem to dostaję opierdol... a nie potrafię jej kłamać :P Jeśli już to będę raczej dawał jakieś sporadyczne single, gdy będzie jakiś value, tak jak w przypadku Palelei czy Huckaby/Andryszaka. Z kombinacyjnych rezygnuję, bo zawsze trafi się jakiś "Perez", który zmarnuje solidny kupon :D
 
Na dziś:



Wisła Płock vs. Montpellier - W1 @1.75



Kolejarz Stróże vs. Wisła Płock - W2 @2.50



Wiadomo, tak trochę "patriotycznie", ale jestem przekonany, że wygrają.



Jest też zajebisty kurs na Metalurg Skopje, a to przecież bardzo dobra drużyna. Grają z Pickiem Szeged o 19. Na Metalurg kurs 5.00, szanse na wygraną mają.
 
no to na srode Halman 3.60 za 30 i okami 2.75 za 30 jeszcze jakas tasma 3zdarzeniowa za 20 i starczy na ta gale
 
Okami poszedł już parę tygodni temu po kursie 2,60. Dorzucam tylko Hallmanna. Liczę się z tym, że nic z tego nie wejdzie, bo granie przeciwko brazylijczykom na galach u nich to mega ryzyko, jednak moje zamiłowanie do grania wysokich kursów wzięło górę.



Raczej nic więcej nie będę obstawiać z tej gali, bo nie potrafię się doszukać żadnego fajnego underdoga, a na faworytów: Benavideza i Teixeirę są zbyt małe kursy (odpowiednio 1,22 i 1,23). Nie wykluczam, że wygrają swoje walki (i to bez większych problemów), ale ostatnio prześladuje mnie pech do typowania "pewniaków", także sobie odpuszczę.
 
Miałem stawiać na Okamiego, ale czuję mocno przez skórę, że skończy wypunktowany lub znokautowany przez Jacare. Czekam, aż na betsafe pojawi się kurs na Arantesa i stawiam taśmę Glover-Benavidez-Jacare-Arantes. Być może postawię single na Wisniewskiego i Villeforta. Zobaczymy.
 
Jesteś pewny tego Wiśniewskiego? Ja odpuszczam obstawianie za kasę zawodników z polsko brzmiącymi nazwiskami (Palaszewski, Baczyński), bo potem wywijają różne cuda-wianki. ;)
 
VADER ZASKOCZY, mark my words. :DDD



najlepszy skalp Glovera to w zenujacej formie Ramp i to bez skonczenia. licze, ze Ryan zepsuje pare kuponow. :)
 
Szady
Ten jego przeciwnik to wzięty z łapanki w zastępstwie niejaki Ivan Jorge - rekord typowo brazylijski, zazwyczaj walczy z rywalami dużo mniej doświadczonymi. Keith orłem też nie jest, ale być może da rady. Na plus dla Brazylijczyka działa, że walczy u siebie. Szczerze to rozważam ten typ z braku laku. Poza MC gala ciężka do typowania. UC się posypał. Na zastępstwo weszło sporo no-namów z Jungle Fight, o których mało co wiadomo i są mocno nieprzewidywalni. Chyba zostanę przy mojej taśmie ;)
 
ktoś może mi powiedzieć coś o Marco Viniciusie ? bo nie znam zawodnika a kurs ciekawy. Brazol , rekord UFC 1-1 walczy z debiutującym Rosjaninem , kurs 3.2
 
Akurat Ramp w walce z Gloverem był w świetnej formie. Żenującą formę, kontuzję i nadwagę miał walcząc z Baderem.
 
Back
Top