Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja się dalej upieram,że najlepszym UD jest Palalei, strasznie nie trafiony kurs.



Krauss jako faworyt to tez dobry kurs, warto go pograć za większą sumkę.
 
Hubi, a czy znasz obu zawodników, widziałeś ich ostatnie walki? Pytam, bo sporo osób stawia na Palelei, a obaj są dla mnie w zasadzie anonimowi.
 
Oglądałem po kilka ich walk(bodajże to były ich ostatnie walki), na moje Krylov nic rewelacyjnego nie prezentował na tle słabszych rywali niż Palalei(wiem,Sapp to tragedia),ale Australijczyk przegrywał z dobrymi nazwiskami jak Sanchez czy Cormier, a Krylov dwa razy szybko przegrał z Mishchenko, który walczy prawie co dwa tygodnie.



Kurs na Bendo przez decyzję to 2.75, jeżeli ktoś gra Bensona to tylko chyba niech tak zagra, bo nie widzę możliwości aby skończył Pettisa.
 
kuponik z milenium na dzisiejsze ufc :

m415jatp0eff.jpg
 
LECIMY Z KUPONAMI TUTAJ !:-)

1.
Soa Palelei - Nikita Krylov (1)
Jamie Varner - Gleison Tibau (1)
Frank Mir - Josh Barnett (2)
Benson Henderson - Anthony Pettis (1)

Stawka: 1 zł
Do wygrania: 9,53 zł

2.
Francisco Trinaldo - Piotr Hallmann (2)
Jussier Formiga - Joseph Benavidez (2)

Stawka: 4 zł
Do wygrania: 13,92 zł
 
Jak się bawić to na całego. Wygranie 20 czy 30 zł mnie nie bawi :-)



Frank Mir - Josh Barnett



Chad Mendes - Clay Guida



Dustin Poirier - Erik Koch



Al Iaquinta - Ryan Couture



Ben Henderson - Anthony Pettis



Louis Gaudinot - Tim Elliot



Gleison Tibau - Jamie Varner



Hyun Gyu Lim - Pascal Krauss



Nikita Krylov - Soa Palalei



Alize Cornet - Victoria Azarenka



Kurs 91,28



Stawka 25zł



Możliwa wygrana 2281.94 zł



Wiem, że kiedyś uda mi się trafić super taśme. Może jutro ... ? :-)
 
Nie znam Victorii Azarenko i Alize Cornet, ale reszta Ci wejdzie :-)



EDIT: Ja kiedyś zrobiłem taśme 24 meczów w Totomixie. Do wygrania było ~22,5 tysiaka.



23 mecze weszly. Nie wszedł tylko lider Juventus Turyn z chyba ostatnim w tabeli Ascoli... Remis 1:1 był...
 
Wolę aby połowa nie weszła niż jedna pozycja. Ból straszny ...



Azarenka nr 2 rankingu, Cornet 28. Na Białorusinke kurs 1,04 ... Taki dopełniacz
 
Przy takiej taśmie kurs 1,04 daje mi dodatkową stówke. Bądźmy poważni. Azarenka jest murowaną faworytką. Tylko kontuzja może pokrzyżować moje plany choć znając życie i tak pokrzyżuje



@ down Dlatego stawiam rzadko i nie więcej niż 30zł
 
Palalei wchodzi :) ale mowie nie ogorom w ufc



widzieliscie kurs na halmana na betsyfie 3.6 kolejna promocja chociasz ryzykowna
 
no Szady jak wejdzie Henderson to jestes na mega plusie i twoja seria trwa :) a ja 200 na + bede
 
Oczywiście Benson wejdzie, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości. :)


hehe.



Jutro (dziś) jak ktoś chce się odbić to polecam pograć dubla na atletico z iksem i manchester united z iksem. Kurs powinien byc powyzej dwojki, a moim zdaniem raczej pewniaki.
 
@UEFO



???



Nie wiem, co grałeś z moich typów, ale jakbyś zagrał wszystko, co ja zagrałem, to byś był do przodu (i to niemało). Zwłaszcza, gdy każdy kupon byłby za tą samą stawkę, bo wszystkie miałem za około 100, a nieszczęsny Benson za 200. Nie każdy mój typ wchodzi, liczy się ogół.



Płaczesz, jakbym po pierwsze polecał tylko Bensona, a po drugie zmusił Cię do zagrania go - bądźmy poważni :)



@Zychal



No tak - byłby mega plus, a jest tylko spory plus :D Passa trwa :)



Skoro już napisałem wcześniej po ile grałem, to podsumowanko:



[strike]Henderson -200



Couture + Vera[/strike] -91



Mendes + Condit, Masvidal, McDonald, Mighty Mouse + 621



Palelei +275



Camus +260



Poirier +225
 
Back
Top