Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Totalnie nie rozumiem jak można stawiać na takie zespoły jak Monaco, albo w niedalekiej przeszłości Man City (teraz z pellegrinim wierzę, że coś się zmieniło w głowach zawodników) - czyli gwiazdki bez zgrania i umiejętności gryzienia trawy. W poniedziałek polecam granie w kierunku chelsea : opcja z Iksem jest bardzo rozsądna moim zdaniem (1,60), ewentualnie draw no bet, chyba że ktoś chce pełne ryzyko to dwójeczka. Mimo ostatniej wygranej ManU nad Swansea 4:0 Manchaster tak naprawdę za wiele nie grał i moim zdaniem wiele im brakuje, za to Mou w Chelsea to jak ryba w wodzie.
 
BaH wystawil kursy na CWFC na Longera kurs 2.9 kusi tylko ze nie mam nic na bahu kasy moze unibet jeszcze wystawi
 
Polecam zagrać na dzisiaj z Premier League Norwich kurs 3.10 Fulham z X kurs 1.89



Z Bundesligi warte uwagi są kursy na Mainz 2.65 Hannover 2.60



Tak samo wydaję mi się, że Milan powinien bez problemu poradzić sobie z Weroną na wyjeździe kurs 1.81
 
Ja zagrałem Longera za 30 zł. Bardzo dobry kurs według mnie.



Na jutro fajny kurs na Wisłę Płock (2.70), są w stanie wygrać z Dolcanem.
 
Cutelaby, powiem szczerze, to nie znam, ale na szybko "sherdogując", to żaden z jego oponentów nie ma dodatniego rekordu. Pierwszy ma 0-1, drugi 4-4, trzeci 5-8, z czego na osiem ostatnich walk przegrał 7; czwarty ma 1-4, a z ostatnim było non-contest. Andryszak jest zaprawiony w bojach i jeśli wyjdzie w formie to będzie w stanie zmielić Iona. Też mu się zdarzało w większości walczyć z "ogórami", ale pamiętajmy, że ma na rozkładzie m.in. Zontka. Zastanawia mnie, skąd się wziął ten kurs. Szanse są wyrównane, a na korzyść Michała na pewno przemawia doświadczenie. Zdecydowanie warto zagrać moim zdaniem.
 
Ja postawiłem za 100 zł. Włączam transmisję a Longer słania się na nogach. Pierwsza myśl to ciężkie KO. Udało się.
 
http://img407.imageshack.us/img407/8140/9ky8.png



udalo sie longer na farcie



drugi kupon na lajcie :)



mialem zagrac 50 na longera ale spore ryzyko bylo to za 15 mala tasme i na jedo wyszlo :P
 
Ja miałem zrobić kombo Andryszak, Kusch i Isaev, ale miałem jakąś blokadę i postawiłem tylko na Longera. Teraz żałuję, bo zamiast 290 zł miałbym ok 600 zł.
 
Raczej nie gram piłki nożnej, ale dzisiaj postanowiłem postawić marne 10 zł na Swansea z Kogutami. Kurs 5.25 jest tego warty, a wynik starcia z United zupełnie nie odzwierciedla potencjału zespołu Łabędzi. W tym meczu może paść każdy rezultat.
 
No wcale nie taki łatwy. Z relacji wynika, że różnie się to mogło potoczyć, a nawet nastąpiło tu określenie "wygrana na farcie". Fart - więc nie taki łatwy hajs :)
 
To prawda. Po pierwszych dwóch minutach wydawało się, że Michał spokojnie pozamiata przeciwnikiem. Potem nagle doszło do jakiegoś załamania i mało brakowało, aby przegrał. Tylko głupota rywala sprawiła, że doszło do dyskwalifikacji. Tak jak pisałem wcześniej, zdążyłem na końcówkę pojedynku, kiedy lekarz badał Andryszaka, a ten słaniał się na nogach. Byłem przekonany, że typ nie wszedł. Dopiero komentatorzy oraz wpisy na forum rozjaśniły sytuację.
 
latwy hajs? to chyba inny pojedynek ogladalismy , ja bylem przekonanty ze bylo juz tko bo tak slabo bylo widac bo bylo zasloniete ze te ciosy byly w tyl glowy dopieo angielscy komentatorzy mowia ze jest DQ to sie ucieszylem
 
Oglądałem walkę. Chodziło mi o to, że przed nią Michał był moim zdecydowanym faworytem i nie miałem oporów żeby na niego postawić. Niestety lenistwo dało sobie znać i nie chciało mi się rejestrować na innych stronach, bo na betsafe nie było zakładu. Teraz jestem zły na siebie, bo wystarczyłoby parę minut i dzisiaj byłbym bogatszy o kilka złotych ;)


Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Sorry :)
 
u3lh7x.jpg




Na dziś, pewnie coś nie wejdzie. :-) Zagrałem tak, bo muszę wykorzystać jeszcze te 7 • z bonusu, bo inaczej mi przepadnie w poniedziałek, a chcę trochę więcej wypłacić.
 
Jutro ako Condit + Gastelum + Cerrone za jaką stawke jeszcze nie wiem. Wydaje mi się to dosyć prawdopodobne nawet jak na trójaka.
 
Miałem konto na mamę i przy odpowiadaniu o ostatni zakład pomyliła się i powiedziała ostatni wygrany, a zapomniałem,że grałem potem jeden mały zakład dla zabawy, bo to ja jej źle podpowiedzialem..
 
Back
Top