Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Teraz kurs baaaardzo spadł, cieszę się, że postawiłem wcześniej, jestem dobrej myśli :-)



nowy-obraz-mapy-bitowej-3-.jpg
 
Dziękuję, dobranoc, 2:0 :-) Podkusiło mnie i jeszcze jak był kurs 2.02 to postawiłem drugie 50zł, bo byłem zapewniany, że to 99% pewniak, czyli jestem sporo na plusie, mogę teraz iść spać, bo za 4h wstaję do roboty :-)
 
Ja sobie patriotycznie na Saszke postawie po kursie 7



Pilka nozna do obstawiania mnie nie ciagnie, wole tenis gdzie dochody sa czestsze i w miare stale, wystarczy tylko torche w tym posiedziec
 
mat01, na bah masz 8,50 na Chlewickiego.



Kees, dzieciaku, mimo, iż jestem z Legii, to szkoda, że nie ujebałeś swoich 2zł za tą "Ległą".



Na dziś proponuje Kanade +15,5 pkt. w siatkówke. Krótko, Rosja cięzki 5-setowy mecz z Brazylią, Kanada solidna drużyna, nie ma na nich ciśnienia. Nawet, jeśli nie urwą seta, to nie sądze, żeby przegrali aż 16-oma punktami.
 
Peer, ja za Legią nie przepadam, po prostu.



Chlewicki będzie miał ciężko, ale za małą stawkę - powiedzmy 10 zł, można postawić na niego. Jest w stanie sprawić niespodziankę.
 
Yep, postawiłem parę singli



Phil Davis po kursie 3,65



Ben Henderson 1,95



Yushin Okami 2,60



Johny Hendricks 3,00



Oprócz tego w kombosach: Rory MacDonald, Urijah Faber, Carlos Condit, Demetrius Johnson, Jorge Masvidal, Chad Mendes.



Na pewno coś do tego dojdzie, bo jest jeszcze mało kursów na najbliższe gale



Jak mi koniec lipca / początek sierpnia w miarę dobrze pójdą, to dorzucę singla na Travisa Browne (w tej chwili kurs 2,75)
 
Też mam ochotę postawić na Davisa i Browne'a, ale nie wiem czy moja dusza antyhazardzisty pozwoli mi na zaryzykowanie. ;)
 
Ja pier... postawiłem, że IFK Góteborg strzeli więcej niż 1,5 bramki a ci nie strzelili nawet jednej przy stanie 11vs10 od 10min...
 
ja pierdole co za pech, karabach wygral z piastem, w meczu trabzonu jest 6 lub wiecej bramek (kurs 5) a jebany utrecht, ktorego mi brakowalo do podbicia kursu do rownych 500 zlotych za marne 20 przegral, no i jak tu sie nie denerwowac...
 
Zakład złożony na powyzej 45.5 @ 1.74 Otwarty

Kanada - Brazylia

• Live Set 3 - Total Points

Stawka: 20.00 Możliwy zwrot: 34.80



Znikał ten zakład co chwilę, ale udało mi się go złapać, szkoda,że dałem tak mało kaski.

Kanada szokuje mnie bardzo w tym roku, nie spodziewałem sie,że są aż tak dobrzy (ograć Rusków :O), a ja miałem ich za ogórasów.
 
Tym bardziej,że Kanada miała ewidentną patelnie w końcówce aby zdobyć ten punkt, przez cały set przegrywali max 3 punktami, pod koniec 4 i w ostatnim na złość 5 :-)
 
Tak na szybko, polecam zagrać na Fabio Fogninniego. Mecz za jakieś 20 minut, więc trzeba się śpieszyć. Włoch w mega gazie, bez zadnych problemów odprawia kolejnych rywali, a buki cały czas średnio go doceniają. Gra niezwykle regularnie. Almagro, mimo swojej klasy, ma spore przestoje i nie gra juz tego, co dawniej. Kurs powyżej 2 na Fabio, moim zdaniem warto w to wejść.
 
Ellenberger ma petardę i potrafi zaskoczyć, ale w tej walce to Rory się po nim przejedzie na lajcie.


I kurs na Sonnena według mnie bardzo atrakcyjny - 1,70. Jakoś nie widzę by Rua uniknął zapasów albo znokautował lub poddał Chaela - według mnie faworyt w tej walce jest oczywisty.
 
Barnsley - Wolverhampton ht 1:2



Typ: Barnsley



Kurs: 7:-)







Wycombe - Aston Villa ht 2:1



Typ: Aston



Kurs: 3.25



Jak pisałem to strzelili na 2:2 :-)
 
Wróciłem do obstawiania, pierwsza stówka w plecy obstawilem na zwycięstwo Debreczynu w LE kurs był 5.45 prowadzili w 10 do 93 minuty 2:1 i zremisowali, bardzo fajne zachowanie z ich strony
 
Tak na szybko, polecam zagrać na Fabio Fogninniego. Mecz za jakieś 20 minut, więc trzeba się śpieszyć. Włoch w mega gazie, bez zadnych problemów odprawia kolejnych rywali, a buki cały czas średnio go doceniają. Gra niezwykle regularnie. Almagro, mimo swojej klasy, ma spore przestoje i nie gra juz tego, co dawniej. Kurs powyżej 2 na Fabio, moim zdaniem warto w to wejść.


Gratulacje, miałeś nosa. Fognini wygrał z Almagrio 6:4 7:6







Federer przegrał z niejakim Del Bonisem 7:6 7:6 !!! Argentyńczyk 114 na świecie ! Roger ostatnio strasznie słaba forma
 
Sundsvall - GAIS ht 3:0 - 80 minuta 3:3



Typ: GAIS



Kurs: 9







Dalkurd - Sirius ht 1:0



Typ: Sirius



kurs: 3.50
 
Polecam na dzis na siatke Wlochyu - Rosja walnac over punktowy w meczu, na williamhill mam granice 184.5, ktora jest spokojnie do pokrycia przy 4 setach a kurs 1.85
Z tenisa to teraz sie zaczyna w Challengerze mecz Williams - Kuznetsobv, polceam na live na tego drugiego postawic



EDIT
no i na Saszke patriotycznie 2 ojro postawilem co by sie lepiej ogladalo
 
Back
Top